Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

 Tür Seçimi

 •    Kedi Mamaları

 Ürün İçeriği

 •    Sardalyalı
 •    Somon Balıklı

 Ürün Kilogram

 •    85 gr

 Fiyat Aralığı

Ürün Bulunamadı

Felix Marka Ürünler

 • Tablo
 • Liste
 • Felix Party Mix Kedi Ödül Maması Karışık Izgara Lezzetleri 60 gr | 27,00 TL

  JPM032054

  Felix party mix karışık ızgara lezzetleri, tavuk, sığır eti ve somon lezzetlerinin karışımından oluşan kedi ödül mamasıdır. Kedinizin damak zevkine uygun olan bu karışık ödül maması protein, vitamin ve omega 6 ile zenginleştirilmiştir.
   
  30,00 TL
  27,00 TL
 • Felix Party Mix Kedi Ödül Maması Karışık Okyanus Lezzetleri 60 gr | 27,00 TL

  JPM032055

  Felix party mix karışık lezzetli kedi ödül mamasıdır. Okyanus balığı lezzetlerinin karışımı olan bu atıştırmalık ödüller kedinizin günlük beslenmesini destekleyen protein, vitamin ve omega 6 içermektedir.
   
  30,00 TL
  27,00 TL
 • Felix Party Mix Kedi Ödül Maması Karışık Orjinal Lezzetler 60 gr | 27,00 TL

  JPM031964

  Felix party mix karışık orjinal lezzetler tavuk, hindi ve ciğer içeren kedi ödülüdür. Kedinizin severek yiyeceği bu lezzetli ödüller protein, vitamin ve omega 6 ile zenginleştirilmiştir.
   
  30,00 TL
  27,00 TL
 • Felix Party Mix Kedi Ödül Maması Karışık Peynir Lezzetleri 60 gr | 27,00 TL

  JPM031963

  Felix party mix karışık peynirli kedi ödül mamasıdır. Çedar, edam ve gouda peyniri lezzetlerinin karışımı olan bu atıştırmalık ödüller kediniz için protein, vitamin ve omega 6 desteğidir.
   
  30,00 TL
  27,00 TL
 • Felix Kedi Maması Sardalya Ve Somonlu Pouch Konserve 85 gr | 16,20 TL

  JPM021012

  Felix pouch kedi maması, jöle içerisinde, parça sardalya ve somonlu yaş kedi mamasıdır.
   
   
   
  16,20 TL
   
 • Felix Party Mix Kedi Ödülü Karışık Piknik Lezzetleri 60 gr | 27,00 TL

  JPM031962

  Felix party mix pinik, tavuk, peynir ve hindi lezzetleri ile hazırlanmış kedi ödülüdür. Farklı şekillerdeki bu karışık ödül maması protein, vitamin ve omega 6 içermektedir.
   
  30,00 TL
  27,00 TL
   
 • Felix Sensations Somonlu Ve Karidesli Yaş Kedi Maması 85 gr | 12,94 TL

  JPM029672

  Felix somonlu kedi maması, karides ile tatlandırılmış jöle içerisinde somon balığı parçaları içeren, lezzetli, yaş mama çeşididir.
   
   
   
  12,94 TL
   
 • Tablo
 • Liste

Felix Kedi Maması

Evlerinizde beslediğiniz sevimli kedi dostlarınızın sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatlarını sürdürebilmeleri ve gelişimleri için özverili bir bakıma ihtiyaç duyarlar. Beslenme ve su ihtiyaçları, öz bakım – temizlik ihtiyaçları belirli aralıklarla aksatılmadan düzenli olarak yerine getirilmelidir. Kedilerinizin gelişimine katkıda bulunacak en önemli etkenlerden biri beslenmeleridir.

Felix kedi maması beslenme ihtiyaçlarını karşılayabilecek besin değerine sahip vitamin, mineral ve lifler ile zenginleştirilmiş birçok mama çeşidini tüketiciye sunar. Oldukça geniş ürün seçeneğine sahip mama çeşitleri kedilerin yaş ve fiziksel özellikleri yanı sıra damak tatları da göz önünde tutularak hijyenik koşullarda hazırlanıp paketlenir.

Her yaş grubunun ihtiyaçlarını karşılayabilecek farklı çeşit ve özelliklerde üretilen Felix yaş kedi maması kedilerinizin gelişim sürecine olumlu katkıda bulunur. Kedilerinizin yaş ve fiziksel özelliklerine en uygun mamayı seçmeniz yediği mamadan maksimum performans almasını sağlarken fiziksel gelişimi için gerekli olan enerji, protein, vitamin ve mineral ihtiyacını büyük ölçüde karşılamış olur.
 

Felix Kedi Maması Çeşitleri


Kedi maması seçimi yaparken öncelikle dikkat edilmesi gereken en önemli nokta yavru kediler ve yetişkin kediler için uygun besin değerine sahip olan ürünlerden evcil hayvanınıza en uygun olanı seçmektir. Felix yavru kedi maması yavru kedilerin gelişimini destekleyebilecek günlük besin ihtiyacını karşılayabilecek şekilde zenginleştirilmiş içeriklerle üretilmiştir. Tavuk, sığır, balık ve kuzu etli seçenekleri bulunur. Genellikle yaş mama ve jöle kıvamlı olan ürünler tercih edilenler arasında yer alır. Felix yaş mama çeşitleri yavru kedilerin kolayca tüketebileceği yumuşak kıvamı ile ağız, diş ve çene yapısını destekleyecek şekilde üretilmiştir. Kullanım kolaylığı sağlamak ve tazeliğini korumak adına tek kullanımlık paketler halinde satışa sunulur.

Kedinizin günlük besin ihtiyacına göre porsiyon ve öğün miktarını ayarlayabilirsiniz. Beslenme miktarı kedilerin hareketlerine, uyku ve oyun aktivitesi sırasında geçirdiği zamanlara, çevre şatlarına göre değişkenlik gösterebilir. En uygun beslenme programını kedinizi gözlemleyerek oluşturmanız mümkün olacaktır.  1 yaşını doldurduktan sonra Felix yetişkin kedi maması çeşitlerini kullanabilirsiniz. Karidesli, somonlu, sığır ve tavuk etli gibi seçeneklere sahip olan ürünler pratik bir kullanım olanağı sağlamak için konserve veya folyolu tek kullanımlık paket halinde de üretilir. Çeşitli lifler, sebze ve meyve aromaları ile zenginleştirilmiş ürünler kedilerinizin severek yiyeceği lezzetli ve besleyici mamalardır.
 

Felix Kedi Maması Fiyatları


Felix kedi maması çeşitleri porsiyon belirlemesi yapılırken kedilerinizin beslenme ihtiyaçları göz önünde bulundurulmalıdır. Yavru kediler için günde 3 paket Felix yaş mama tavsiye edilirken yetişkin ve hamile kediler için bu miktar değişkenlik gösterebilir. Kedilerinizin mama kaplarının yanında mutlaka su kabı bulundurmalı ve gün içerisinde su tüketimi yapmaları sağlanmalıdır. Su tüketimi kedilerin mamayı sindirebilmesi ve hazımsızlık problemi yaşamaması için çok önemlidir.

Felix konserve kedi maması özellikle su içmekten hoşlanmayan kediler için oldukça yumuşak kıvamlı ve sindirimi kolay mamalardır. Açılmamış yaş veya konserve mamalar serin ve güneş almayan bir ortamda muhafaza edilmelidir. Direk güneş ışığına maruz kalmamalı, çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklanmalıdır. Açıldıktan sonra ise buzdolabında saklanmalı ve en geç 3 gün içerisinde tüketilmelidir. Ton balıklı ve diğer et ürünleri ile zenginleştirilmiş konserve mama çeşitleri çoklu paketler halinde veya tekli olarak satılmaktadır.

Felix kedi mama fiyatları ürün çeşitlerine ve ambalaj boyutlarına göre değişkenlik gösterebilir. 4 al 3 öde ile uygun fiyat avantajı sunan ürün çeşitleri 100 gr ‘lık 4 paket seçenekleri ile en çok tercih edilen mamalar arasında yer alır. Geniş ürün seçenekleri uygun fiyat avantajları için kategorilerimizi inceleyebilir güvenle satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?