Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

Mesajlaşma Servisi

Mesajlaşma Servisi (Mesajlarım)

Bu bölüm karşılıklı olarak daha hızlı ve sağlıklı bir iletişim kurabilmemiz için tasarlanmıştır.

1- Yeni Mesaj Gönder; Bize sormak istediğiniz herhangi bir soruyu bu linke tıklayarak sorabilirsiniz. Aynı zamanda istek veya şikayetlerinizi de buradan bize iletebilirsiniz.

2- Gelen Kutusu; Bu bölümde sizin mesajlarınıza verilmiş olan cevapları görebilirsiniz. Mesaj okunduktan sonra eğer ek bir mesajınız varsa hemen altındaki "Yanıtla" butonuna tıklayarak konuyla ilgili yeni soru gönderebilirsiniz ve aynı soru başlığı altından takip edebilirsiniz. Mesaj okunduktan sonra "Mesaj Arşivi" bölümüne düşer ve orada saklanır.

3- Cevap Bekleyen; Sizin bize göndermiş olduğunuz henüz cevaplanmamış mesajların saklandığı bölümdür. Mesajlarınıza cevap geldikçe mesajlar bu bölümden kaldırılır ve aynı anda "Gelen Kutusu" na düşer.

4- Sistem Mesajları; Bu bölümde sistem tarafından size gönderilen mesajlar yer almaktadır. Örneğin, siparişiniz onaylandığında veya siparişiniz kargoya verildiği zaman gibi. Mesajlar tarafınızdan okunduktan sonra "Sistem Mesajları" bölümüne aktarılır ve daha sonra o bölümden takip edilebilir.

5- Mesaj Arşivi; Karşılıklı mesajlaşmaların saklandığı bölümdür. Bu bölümde sadece okunmuş ve çözümlenmiş mesajlar saklanır.

  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?