Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

Sipariş Oluşturma

Sipariş Oluşturma;

Alışverişe başlayabilmek için, öncelikle üye olmanız ve üye girişi yapmanız gerekmektedir. Daha sonra isterseniz ürünlerin sergilendiği sayfanın sol tarafındaki kategori ağacından ilgilendiğiniz kategorilere girerek veya tüm ürünler arasında gezinerek almak istediğiniz ürünlerin "Adet" ve eğer varsa "Renk" tercihinizi girerek "Sepete At" butonuna tıklayınız. Eğer ürünle ilgili daha detaylı bilgi isterseniz ürünün ismine veya resmine tıklayarak ürün detay sayfasına geçebilir ve detaylı bilgiyi inceledikten sonra bu bölümdeki "Sepete At" butonuna tıklayarak da ürününüzü sepete ekleyebilirsiniz. 

"Sepete At" butonuna basıldıktan sonra "Eklendi" yazısı görünecek ve ürününüz sağ üst köşedeki "Alışveriş Sepetiniz" isimli kutunun içinde görüntülenecektir. Şayet aynı üründen daha fazla sayıda almak istiyorsanız "Adet" kutusundaki rakamı artırabilir veya bu işlemi "Satın Al" dedikten sonra karşınıza gelen Sepetim isimli ekranda yapabilirsiniz.

Bazı ürünler stoklarımızda veya firmaların stoklarında tükenmiş olabilir. Bu tür ürünlerde "Sepete At" butonu yerine "Stoğa Gelince Haber Ver" butonu görünür. Ayrıca bir de uyarı yazısı görüntülenir. Bu tür ürünleri hemen satın alamazsınız ancak ürün ilginizi çekiyorsa bu butona basarak ürün stoklarımıza girdiğinde durumdan haberdar edilirsiniz. Eğer ürün çok uzun süre olmayacaksa yayından kaldırılır ve size hiç gösterilmez.
 

  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?