Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

Telefonla Sipariş

Market Kullanımı (Telefonla Sipariş)

İsteyen Üyelerimiz Juen Pet Market'den telefonla da sipariş verebilirler. Bunun için yapmaları gereken Pazar günleri hariç her gün sabah 10:00 akşam 17:00 saatleri arasında (0212) 270 62 00 (pbx) numaralı telefonumuzdan Müşteri hizmetleri servisimizi aramaktır.

1- Eğer sisteme üye iseniz müşteri temsilcimiz sistemden üyelik bilgilerinize ulaşacak ve size bilgileri teyit ettirecektir. Şayet sisteme üye değilseniz önce müşteri temsilcimiz tarafından sisteme üye yapılmanız gerekmektedir. Bu nedenle sizden üyelik için gerekli bilgiler alınarak üyeliğiniz oluşturulacaktır. Bu aşamada lütfen sizden istenen bilgileri eksiksiz olarak vermeye çalışın.
2- Üyelik kontrolünüz veya yeni üyeliğiniz yapıldıktan sonra yanlışlıklara ve hatalara sebebiyet vermemek için almak istediğiniz ürünün kod numarasını veya tüm ürün ismini müşteri temsilcimize bildirmeniz gerekmektedir. Sağlıklı bir sipariş oluşturabilmek amacı ile ürün tarifi üzerine sipariş alınmayacaktır.
3- Seçmiş olduğunuz ürün veya ürünler sizin adınıza sepete eklenecek ve sizden teslimat ve fatura bilgileriniz istenecektir. Son adımda ise sizden ödeme şeklinizi seçmeniz istenecektir. Kredi kartı ile alım yapmak istiyorsanız kredi kartı bilgileriniz istenecektir. Havale ile ödeme yapmak istiyorsanız size havale yapabileceğiniz banka hesap numaralarımız verilecektir.
4- Son adımda müşteri temsilcimiz sizden siparişinizi onaylamanızı isteyecek ve sipariş alma sürecini sonlandıracaktır.

Hatırlatmalar;
1- Havale ile ödeme seçeneği seçildiğinde ödemenin en geç 5 iş günü içinde elimize ulaşmış olması gerekmektedir. 5 iş günü içinde ödemesi yapılmayan siparişler sistem tarafından otomatik olarak silinir.
2- Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde sitemizden ilk kez alışveriş yapan üyelerimizin kimlik bilgileri, kart bilgileri ile karşılaştırılmak amacı ile Juen Pet Market tarafından istenebilir (Fax veya E-mail yoluyla). Bu işlemin üyemizin kart bilgilerinin güvenliği açısından yapıldığını lütfen unutmayınız.
3- Juen bonus kazanma ve kullanım kuralları telefonla siparişte de aynen geçerlidir.

  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?