Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

Üyelik Avantajları

Üyelik Avantajları;

Juen Pet Market' e üye olarak; iletişim, teslimat, fatura gibi bilgilerinizi sadece bir kez girersiniz ve sonraki alışverişlerinizde zamandan kazanırsınız. Juen Pet Market bu bilgileri yüksek güvenlik standartlarında saklar ve siz sisteme girdiğiniz anda hatırlar. Böylece size sadece ürünlerinizi seçerek sepetinize eklemek ve hızlı bir şekilde alışverişinizi tamamlamak kalır.

Juen Pet Market' e üye olarak; her alışverişinizde Juen Bonus kazanırsınız. Kazanacağınız Juen Bonus'u satın almak istediğiniz ürünün detay sayfasında puan değil gerçek parasal karşılığı olarak görebilirsiniz. Dilerseniz Juen Bonus'larınızı biriktirir toplu harcarsınız, dilerseniz bir önceki siparişinizde kazandığınız Juen Bonus'u bir sonraki siparişinizde (5 TL den fazla ise) kullanabilirsiniz.

Juen Pet Market' e üye olarak; Promosyon, Outlet Ürünler veya İndirim gibi haberlerden ilk önce siz bilgi sahibi olursunuz.

Juen Pet Market' e üye olarak; Fiyat Takibi, Ürün takibi, Juen Dedektif, Mesajlarım gibi her biri ayrı ayrı alışverişinizi kolaylaştıran bu bölümleri kullanabilirsiniz.

  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?