Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Dubex Ahşap Köpek ve Kedi Kulübesi Kırmızı 53x50x50 cm | 1.304,67 TL

  JPM028695

  Dubex ahşap kulübe kediler ve köpekler için konforlu bir dinlenme alanı sağlayan, 53 x 50 x 50 cm ebatlarında, minderli yuvadır.
   
   
   
  1.304,67 TL
 • Tablo
 • Liste

Ahşap Köpek Kulübesi Modelleri ve Fiyatları

Köpeğinizin konforlu bir şekilde barınması ve sığınma ihtiyacını giderebilmesi için bir köpek kulübesi satın alabilirsiniz. Ancak alacağınız kulübenin ebatlarına mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Çünkü köpeğiniz kulübe içerisinde ayağa kalktığında başını çarpmamalı, içinde rahatlıkla hareket edebilmelidir. Kulübeyi bahçe gibi açık alanlara konumlandıracaksanız kulübe seçimi sırasında ekstra özen göstermelisiniz. Bu anlamda kulübenin çatısından su akmamalı, havalandırma delikleri bulunmalı ve zemini rahat olmalıdır. Bunların yanı sıra köpek kulübeleri farklı malzemelerden imal edilmektedir. Bu malzemelerden birisi de ahşaptır. Şık tasarımları ve dayanıklı olmaları ile dikkatleri çeken ahşap köpek kulübesi modelleri genellikle çam ya da tırpan ağacı gibi ağaç kerestelerinden üretilmektedir.
 

Ahşap Köpek Kulübesi Modelleri


Ahşap köpek kulübeleri, vernikli yapıları sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunan ürünlerdir. Böceklenme ve küf oluşumuna karşı dayanıklı olan ahşap kulübelerin farklı modellerde ve ebatlarda pek çok çeşidi bulunmaktadır. Bu anlamda köpeğiniz için tercih edebileceğiniz ahşap köpek kulübeleri arasında teraslı modeller de bulunmaktadır. Çam ağacından üretilen teraslı kulübelerin en dikkat çeken özelliği ise kapılarının yan taraftan açılmasıdır. Bu sayede köpeğiniz kulübesinde görünmeden yatar ve sığınma ihtiyacını karşılayabilir. Yine bu kulübelerin çatısı ise hava şartlarına dayanıklı ve kiremit görüntüsündedir.

Köpeğinizin barınması için düz çatılı ahşap köpek kulübesi de tercih edebilirsiniz. Doğal ahşap malzemeden imal edilen düz çatılı kulübeleri tavanları açıldığı için kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Ayrıca ayakları sayesinde yer ile temas etmeyen bu kulübeler yağmur sularından etkilenmezler.

Bahsedilen ahşap kulübe modellerinin yanı sıra kategorimizde ahşap köpek kulübe kapısı ile kulübelerin içine yerleştirilebilecek ısıtıcı termal köpek yatağı da yer almaktadır. Ancak köpek kulübesi çeşitleri arasından seçim yaparken kulübenin yerden birkaç santim yükseltilmiş olmasına, tahta birleşimlerinden rüzgar alıp almadığına ve çatısının yalıtılmış olmasına dikkat etmelisiniz. Ayrıca kulübe kapısının sevimli dostunuzun boyutuna uygun olduğundan ve hafifçe eğilerek girip çıkabileceğinden de emin olmalısınız.
 

Ahşap Köpek Kulübesi Fiyatları


Ahşap köpek kulübesi fiyatları; kulübenin tasarım özelliklerine ve ebatlarına göre değişir. Siz de köpeğiniz için uygun ebatlarda ve kaliteli bir köpek kulübesi satın almak istiyorsanız kategorimizi inceleyebilir, dilediğiniz ürünü hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?