Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Flip Çatısı Açılabilen Ahşap Kedi Kulübesi 40 cm | 339,81 TL

  JPM031254

  Kediler için, 30 x 39 x 40 cm ebatlarında, demonte olabilen ve çatısı açılabilen ev şeklinde ahşap kedi kulübesidir.
   
   
   
  339,81 TL
 • Pawia Ahşap Ayaklı Kedi Çadırı 60x54x55 cm | 348,44 TL

  JPM031400

  Ahşap ayaklı kedi çadırı, yıkanabilen kumaştan yapılmıştır. Ev içerisinde kullanım için uygundur ve demeonte olabilir.
   
   
   
  348,44 TL
 • Pet Pretty Alaska Kedi Yuvası Kahverengi 43 cm | 466,10 TL

  JPM029378

  Pet pretty alaska yuva, rahat ve sıcak bir uyku için kumaş kaplı sünger kedi evidir.
   
   
   
  466,10 TL
 • Pet Pretty Piramit Kedi Yuvası Kırmızı 43x43x40 cm | 414,00 TL

  JPM031361

  Kediler için, piramit şeklinde, sünger dolgulu ve minderli, peluş kedi yuvası
   
   
   
  414,00 TL
 • Pet Pretty Piramit Kedi Yuvası Mor 43x43x40 cm | 631,32 TL

  JPM031362

  Kumaş kaplı, sünger dolgulu kedi yuvası çeşididir.
   
   
   
  631,32 TL
 • Pet Pretty Piramit Peluş Yuva Kedi Evi Kahverengi 42 cm | 485,07 TL

  JPM027634

  Kediler için, piramit şeklinde, sünger dolgulu ve minderli, peluş kedi yuvası
   
   
   
  485,07 TL
 • Pet Pretty Piramit Peluş Yuva Kedi Evi Kırmızı 42 cm | 485,07 TL

  JPM027635

  Kediler için, piramit şeklinde, sünger dolgulu ve minderli, peluş kedi yuvası
   
   
   
  485,07 TL
 • Pet Pretty Piramit Peluş Yuva Kedi Evi Lacivert 42 cm | 485,07 TL

  JPM028008

  Kediler için, piramit şeklinde, sünger dolgulu ve minderli, peluş kedi yuvası
   
   
   
  485,07 TL
 • Pet Pretty Piramit Peluş Yuva Kedi Evi Pembe 42 cm | 485,07 TL

  JPM028009

  Kediler için, piramit şeklinde, sünger dolgulu ve minderli, peluş kedi yuvası
   
   
   
  485,07 TL
 • Tırmalamalı Ve Mama Kaplı Kedi Evi 60x44x65 cm | 722,53 TL

  JPM031199

  Çok fonksiyonlu ahşap kedi kulübesi şeklinde tırmalama ve mama kabı bulunan minderli yuvadır.
   
   
   
  722,53 TL
 • Dubex Ahşap Köpek ve Kedi Kulübesi Kırmızı 53x50x50 cm | 1.304,67 TL

  JPM028695

  Dubex ahşap kulübe kediler ve köpekler için konforlu bir dinlenme alanı sağlayan, 53 x 50 x 50 cm ebatlarında, minderli yuvadır.
   
   
   
  1.304,67 TL
 • Dubex Kedi Çadırı Mavi | 458,69 TL

  JPM028506

  Dubex marka kedi çadırı, 45 x 45 x 70 cm ebatlarında, pötikare desenli kumaştan yapılmış, minderli kedi çadırı
   
   
   
  458,69 TL
 • Ferplast Tulip Kedi Yuvası 35 cm | 868,32 TL

  JPM018931

  Ferplast yuva, 35 x 30 x 25 cm ebatlarında, kaliteli döşemelik kumaştan yapılmış, minderli kedi yuvasıdır.
   
   
   
  868,32 TL
 • Tablo
 • Liste

Kedi Evi

Kedi evi çeşitleri için en doğru adrestesiniz. Ev arkadaşlarımız olan kedilerin kendilerine ait bir yaşam alanlarının olması hem bizler için hem de patili dostlarımız için gerekliliktir. Uyku ve dinlenme zamanlarını daha rahat ve konforlu geçirmeleri için kedi evi seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Barınma, oyun, saklanma gibi tüm aktivitelerini yapabilecekleri kedi evi modelleri kedilerinizin ihtiyaçlarına uygun şekillerde tasarlanır. Kategorimiz altında iç mekan ve dış mekanlarda kullanabileceğiniz farklı kedi yuvası seçeneklerini bulmanız mümkündür. Kedi evleri, kedilerinizin kendilerini güvende hissetmelerini sağlar. Ayrıca sayfalarımızda yetişkin ve yavru kediler için özel olarak üretilen ev modellerini de bulabilirsiniz.
 

Kedi Evi ve Kedi Yuvası Çeşitleri


Kedi evleri farklı kullanım şekillerine uygun olarak çeşitli şekillerde üretilir. Kedilerinizin tırmalayarak ve tırnaklarını geçirerek kullanabilecekleri kedi tırmalama evi oldukça kullanışlı modeller arasında yer alır. Evinizdeki koltuk, halı, yatak ve köşeleri yuva olarak benimseyen ve işaretlemek isteyen kedileriniz için satın alacağınız kedi evleri ile eşyalarınızın zarar görmesini de önleyebilirsiniz.

Kedi evi modelleri arasında farklı materyallerden üretilmiş seçenekleri de bulabilirsiniz. Ahşap kedi evi en sık tercih edilen seçenekler arasındadır. Dayanıklı malzemesi ve kolay temizlenebilir yapısı ile ahşap yuvalar ev içinde ve bahçede kullanım için de uygundur. Kare, üçgen ve dikdörtgen gibi geometrik şekillerde üretilen ahşap kedi kulübesi çeşitleri kedilerin girip çıkabileceği kapılar ve pencerelerden oluşur. Zemine mat ve kedi minderi gibi aksesuarlar yerleştirmeniz mümkündür.

Plastik kedi evi seçenekleri kolay taşınılabilen ve hafif yapıda olan evlerdir. Kedi çadırı olarak da adlandırılan plastik kedi evleri kedilerinizin oyunlar oynayabileceği ve dinlenebileceği alanlardan oluşur. Lüks kedi evi modelleri birden çok oyun ve dinlenme alanını bir arada barındırır. 3 katlı kedi evi özellikle birden fazla kedinin bulunduğu evlerde, yavru kediler ile yetişkin kedilerin bir arada vakit geçirebileceği avantajlı seçenekler arasında yer alır. Oyuncaklar, tırmalama tahtaları ve oturma alanları da bulunan büyük ve lüks kedi evleri kalabalık ve çok kedili evlerde sıklıkla tercih edilir.

Pelüş kedi evi seçenekleri de kedilerinizin yumuşak bir zeminde dinlenmesi ve uyuması için oldukça kullanışlı ve rahat ürünlerdir. İç kısmında minder bulunan kedi yuvaları arasında cırt cırt ile üstü açılıp kapanabilen modelleri ister ev ister yatak olarak değerlendirebilirsiniz.

Kedi yuvası modelleri genellikle plastik ve ahşap materyallerden üretilir. Bahçeye ya da sokağa koyabileceğiniz kedi yuvaları darbelere ve yağmura dayanıklıdır. Dış mekan için sıklıkla plastik kedi evi modelleri tercih edilir. Farklı boyutta ve şekilde bulabileceğiniz kedi yuvalarını kedilerinizin boyutlarına uygun olarak tercih edebilirsiniz.
 

Kedi Evi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?


Kedi evleri, kedilerinizin günün büyük çoğunluğunu geçirebileceği, oyun oynayabileceği ve dinlenebileceği şekilde dizayn edilir. Kedinize uygun bir kedi evi seçerken dikkat etmeniz gereken bazı unsurlar vardır. Bunlar;
 

 • Kedi evinde yaşayacak kedi sayısına uygun evler seçmeniz gerekir. Bir evi birden fazla kedi kullanacaksa daha büyük boyutlu ve geniş evler tercih etmeniz kullanım rahatlığı sağlayacaktır.
 • Kedi yuvası ev dışına konumlandırılacaksa, kış aylarını ve soğuklarını düşünerek suya ve ısıya dayanıklı seçenekler tercih etmelisiniz.
 • Uzun ömürlü kullanım için kaliteli materyallerden üretilmiş olan kedi evlerini tercih etmelisiniz.
 • Kedilerinizin oynamayı sevdiği oyuncak türlerini barındıran seçenekleri tercih etmeniz, kedilerin eve daha kolay adapte olmasını sağlar. Merdivenli kedi evi tırmanmayı ve yüksek alanlarda oyunlar oynamayı seven kedileriniz için uygun seçenekler olabilir.


Kedi Evi Fiyatları


Kedilerinizin her aktiviteyi yapabileceği kedi evi modelleri yüzlerce farklı model ve seçenekte satışa sunulur. Kedi evi fiyatları da evlerin boyutlarına, modellerine, özelliklerine ve markalarına göre farklılıklar gösterir. Kategorimiz altında her bütçeye uygun kedi evi seçeneği bulmanız mümkündür.

Lüks ve büyük kedi evlerinin yanı sıra kedi evi ucuz modeller de mevcuttur. Asia, DaYang, Eastland, Ferplast, Gigwi, Hagen, Lepus, Lion, Pet Pretty, Red Dingo, Trixie gibi markaların kedi evi ve kedi yuvası çeşitlerini bir arada bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünlere en uygun fiyatlarla ve Juen Pet Market güvencesi ile kolayca sahip olabilirsiniz.
 

Kedi Evi Neden Gerekli?


Kediler doğaları gereği belirli alanları benimser ve o çevreyi işaretleyerek yaşamlarını belirledikleri alanlarda geçirirler. Evinizi paylaştığınız evcil dostlarınızın kendilerine ait bir evi ve alanı olması daha mutlu ve iyi bir yaşam sürmeleri için gereklidir. Kedileriniz evlerinin içerisinde oyunlar oynayabilir, dinlenebilir, uyuyabilir ve hatta üreyebilirler.
 

Kedi Evi Nasıl Temizlenir?


Kedilerinizin yaşam alanlarını temiz ve steril tutmanız evcil dostlarınızın sağlığı için büyük önem taşır. Kedi evi temizliği oldukça kolay bir şekilde sağlanabilir. Düzenli aralıklarla yapacağınız temizlik işlemleri kedi evlerinin kullanım ömrünü de uzatmaya yardımcı olur. Kedi evlerinin temizliği üretildiği materyallere göre değişiklik gösterir. Pelüş ve kumaştan yapılan kedi evlerini ve kedi yataklarını yıkayarak temizleyebilirsiniz. Ahşap ve plastik kedi evlerini de nemli bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Ayrıca tüyleri temizlemek için elektrikli süpürge kullanabilirsiniz.
 

Kedi Evi Nereye Konur?


Kedilerin kedi evlerine alışması ve kullanması için konumlandırdığınız yerler büyük önem taşır. Ev içerisinde kullandığınız kedi evlerini soğuktan ve aşırı sıcaktan koruyabileceğiniz, yerini sık sık değiştirmenize gerek olmayan alanlara koymalısınız. Kedilerinizin evde vakit geçirmeyi sevdiği köşe ve alanlar var ise kedi evini o alana koymanız en uygun seçim olacaktır. Sokakta ya da bahçede kullanacağınız kedi evi nereye konur diye düşünürseniz yağıştan ve güneşten etkilenmeyen, köşe ve sakin bir alana koyabilirsiniz. Kalabalık bölgelere ya da kaldırım ortasına koyacağınız yuvalar zarar görebilir ve kedileri ürkütebilir.
 

Kedi Evi Nasıl Sıcak Tutulur?


Kedileriniz kış aylarında kalorifer gibi sıcak alanlara kıvrılarak kendilerini sıcak tutmak isterler. Kedi evlerini de daha sıcak hale getirmek için evin içine pelüş kedi yatağı gibi kedilerinizin uzanınca vücut sıcaklıklarını içinde tutabilecekleri malzemeler yerleştirebilirsiniz. Sokakta ya da bahçede bulunan kedi yuvalarının etrafını yalıtkan malzemeler ile destekleyerek içerisinin daha sıcak olmasını sağlayabilirsiniz.
 

Kedi Evine Nasıl Alıştırılır?


Kediler, kendi konfor alanlarını belirlemek ve onlara sadık kalma konusunda oldukça seçicidir. Yetişkin kedilerinizi kedi evine alıştırma konusunda zorlanmanız olası bir durumdur. Kedileri eve alıştırmak için evlerin içine sevdikleri oyuncaklarını, yastık ya da benzeri malzemeleri koyabilirsiniz. Ayrıca kedi evini koyacağınız yeri kedilerinizin evde en çok vakit geçirdiği alanlar olarak belirlerseniz kedi evine daha hızlı alışacaklardır.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?