Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Beaphar Duo Active Multivitamin Paste Köpek Vitamin Macunu 100 gr | 274,05 TL

  JPM002956

  Beaphar köpek macunu, karnitin ilave edilerek hazırlanmış, bağışıklık sistemini ve kas yapısını güçlendirerek kondisyon artıran vitamin macunudur.
   
   
   
  274,05 TL
 • Bio Pet Active Vitalidog Yavru Köpek Vitamin Macunu 100 ml | 122,34 TL

  JPM024675

  Vitalidog vitamin macunu yavru köpekler için dengeli büyüme ve sağlıklı bir gelişimi destekleyen, biotin ve L-karnitin içeren besin takviyesidir.
   
   
   
  122,34 TL
 • Tablo
 • Liste

Macun Vitaminler

Dostlarımız köpeklerin sağlıklı gelişimine katkıda bulunmak, onları daha zinde ve formda tutabilmek için verdiğimiz mamalar, ek besinler ve takviye gıdaların yanı sıra vücutlarının ihtiyacı olan vitamin takviyelerine de özen göstermeliyiz. Her canlının ihtiyacı olan A, E, C, D, K ve B6, B12  vitamin ve mineralleri köpeklerin ihtiyaçlarına uygun şekillerde üretilmiştir. Birçok farklı form da bulunan bu vitaminler köpeklerinizin kolaylıkla tüketebilmesi için macun köpek vitamini şekliyle de üretilmiştir. Macun formundaki vitaminler köpeklerinizin hoşlanacağı lezzetlerle tatlandırılmıştır. Doğrudan verilebileceği gibi yiyeceklerine katarakta kullanabilirsiniz. Birçok farklı bileşenden oluşan vitamin çeşitleri arasından köpeğinizin ihtiyacına uygun olanı bulabilmeniz mümkündür. Kalp ve beyin sağlığını destekleyebilmek için omega içerikli ürünleri tercih edebilirsiniz. Macun köpek vitaminleri ile köpeklerinizin tüyleri daha parlak ve canlı bir görünüme kavuşur. Ayrıca tüy oluşumunu desteklerken dökülmesini önlemede  yardımcı olur.
 

Macun Köpek Vitamin Çeşitleri


Yavru köpekler yetişkinlere göre daha titiz ve özenli bir bakıma ihtiyaç duyar. Özellikle gelişim dönemindeki yavru köpekler için multivitamin katkılı ek besinler kemik, kas ve diş yapısının sağlıklı bir şekilde gelişmesine yardımcı olur. Hamile köpekler için de özel olarak folik asit açısından zengin içerikli ürünler kullanılması sağlıklı bir gebelik için tavsiye edilmektedir. B vitaminli köpek macunları köpeğinizin ihtiyacı olan enerjiyi verirken bağışıklık sisteminin güçlendirilmesine katkı sağlar. Ayrıca kas gelişimini desteklerken yeni hücre oluşumunu ve hücreleri korumayı sağlar.

Ancak macun vitaminler gıda takviyesi olarak üretilmiş olup ilaç değildir. Köpeğinizin herhangi bir hastalığı varsa mutlaka bir veteriner kontrolü sağlanmalıdır. Alerjik bünyeli köpekler için farklı içeriklere sahip ürünler incelenmeli en uygun olan vitamin çeşidi kullanılmalıdır. Vitaminler çocuklardan uzak bir yerde ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Köpekler için üretilmiş vitaminler insanların kullanımı için uygun değildir.

Günlük kullanım miktarı köpeğinizin yaş ve fiziksel özelliklerine uygun olarak belirlenmelidir. Macun vitaminlerin genel olarak kullanımında tavsiye edilen miktar 5 kg’lık bir köpek için yaklaşık 3 cm kadar macun olsa da veteriner hekiminizden de tavsiye almanız iyi olur. Kullanılan vitaminlerin fazlasının da köpeğiniz için zararlı olabileceğini unutmamalısınız. Bu yüzden kullanılacak miktara dikkat edilmeli ve sonrasın da bolca su içmesi sağlanmalıdır.
 

Köpek Macun Vitamin Fiyatları


Çeşitli ihtiyaçlara yanıt verebilmek için farklı içeriklerle üretilen vitamin çeşitleri ürün içeriğine ve ambalaj boyutlarına göre fiyat farklılıkları gösterebilir. İhtiyacınıza uygun ürünleri avantajlı fiyatlarla satın alabilmek için kategorilerimizi inceleyebilir zengin ürün çeşitlerini güvenle satın alabilirsiniz. Beaphar, Bio Pet Active, Mark & Chappel kategorilerimizde yer alan markalardan bazılarıdır.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?