Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

 Ürün Markaları

 •    Bio Pet Active

 Fiyat Aralığı

Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Bio Pet Active Dermahexidine Köpek Ve Kedi Şampuanı 250 ml | 197,49 TL

  JPM016745

  Köpekler ve kediler için, kaşmir proteini, bal ve aloe vera içeren bakım şampuanı
   
   
   
  197,49 TL
 • Tablo
 • Liste

Medikal Kedi Şampuanları ve Fiyatları

Kediler sosyal canlılardır ve bu nedenle etraflarında yer alan her şeye karışır ve hemen her şeyle oynarlar. Fakat bu durum alerji başta olmak üzere bazı hastalıklar ile karşılaşmalarına neden olabilir. Kedilerde alerji sorunu aşırı kaşınma ve huysuzlanma gibi belirtiler ile ortaya çıkabilir. Kedilerde sıklıkla karşılaşılan alerji çeşitlerinden birisi pirelenmedir. Pirelenme fark edilmediği durumlarda kedilerin cildinde ciddi anlamda tahrişe ve yaralanmalara neden olabilir. Hatta basit bir alerji zaman içerisinde kedinin ölmesine dahi neden olabilir. Yine derisi alerjiye ve kaşıntıya yatkın kediler için mama değişikliği yapmak gerekebilir. Ayrıca bu kediler için özel kedi temizlik ürünleri kullanmak gerekmektedir. Bu temizlik ürünlerinden birisi de medikal kedi şampuanı olarak karşımıza çıkar. Peki, kediler için özel olarak formüle edilen medikal şampuanlar hangileridir?
 

Medikal Kedi Şampuanı Çeşitleri


Derisi hassas kedilerin temizliği için kullanılan şampuanın özelliklerine dikkat edilmesi gerekmektedir. Şampuan, kedi derisinin pH değerleri ile uyumlu olmalı ve aynı zamanda alerjik reaksiyonlara sebebiyet vermemelidir. Günümüzde ise alerjik derili kediler için pek çok kedi şampuanı satışa sunulmaktadır. Bu dermatolojik şampuanlar, herhangi bir şekilde alerjiye neden olmadıkları gibi tüylerin ve derinin beslenmesine de destek olurlar.

Normal kedi şampuanları ile yıkandığında hassasiyet gösteren kediler için ideal şampuan çeşitleri arasında köpük formda olanlar da bulunmaktadır. Medikal köpük şampuan çeşitleri, su kullanmadan temizlik sağlar ve %100 doğal yağlar içerirler. Ayrıca kedilerin vücut kokularının giderir, derinin savunma gücünü artırır ve tüylerinin daha parlak görünmesini sağlarlar.

Bunların yanı sıra medikal kedi şampuanı çeşitlerinden birisi de siyah ve koyu renkli kediler için üretilen şampuanlardır. Koyu renkli tüylere sahip köpeklerin tüy renginin korunmasına yardımcı bu şampuanlar, aynı zamanda böcek ısırığı nedeniyle oluşan deri iritasyonlarını da iyileştirmektedir.
 

Medikal Kedi Şampuanı Çeşitleri


Kategorimizde Beaphar, Bio Pet Active, Dermoscent ve Espree markalarına ait kedi tüy ve deri bakım şampuanları yer almaktadır. Bu şampuanların fiyatları ve özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi inceleyebilir, kediniz için en uygun şampuanı indirimli fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?