Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Bio Pet Active Kulak Temizleme Losyonu 100 ml | 93,98 TL

  JPM019634

  Kedi ve köpekler için, kulak içindeki birikinti ve kirleri temizleyen, kokuyu önleyen, kulak temizleme solüsyonudur.
   
   
   
  93,98 TL
 • Karlie Kediler Ve Köpekler İçin Kulak Temizleme Çubuğu 55 Adet | 201,70 TL

  JPM031878

  Kedi veya köpeğinizin günlük kulak bakımını rahat ve güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayan, kulak içindeki kirleri temizlemek için kullanılan pamuklu kulak temizleme çubuğudur.
   
   
   
  201,70 TL
 • Trixie Evcil Hayvanlar İçin Kulak Temizleme Mendili 30 Adet | 435,09 TL

  JPM024548

  Kedi, köpek ve diğer küçük canlılar için, kulak bölgesindeki kirleri tahriş etmeden nazikçe temizleyen, ıslak temizlik mendili
   
   
   
  435,09 TL
   
 • Tablo
 • Liste

Kedi Kulak Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Kediler oldukça temiz canlılardır. Dillerini kullanarak kendi temizliklerini yapabilirler. Fakat vücutlarında ulaşamadıkları için temizleyemedikleri bazı bölgeler bulunur. Bahsedilen bu bölgelerden birisi de kulaklardır. Oysa kedilerin kulaklarının temizlenmesi oldukça önemlidir. Çünkü kulak kanalları nemlidir ve bakteri oluşumuna elverişlidir. Ayrıca kulak ve içerisindeki kirler kulak yolunu kapatarak enfeksiyona neden olabilir. Eğer kirler ilerlerse kulak zarı delinebilir ve hatta duyma kaybı dahi meydana gelebilir. Bu tarz sorunlar ile karşılaşmamak adına kulak temizliği kesinlikle aksatılmamalıdır. Kedilerin kulaklarının temizlenmesi için kediler için özel olarak hazırlanan ürünler tercih edilmelidir. Çünkü kedi kulak bakım ürünleri kedilerin kulaklarının tahriş olmadan etkin bir şekilde temizlenmesini sağlamaktadır.
 

Kedi Kulak Bakım Ürünleri Nelerdir?


Kedi kulak temizliği için doğru zamanı seçmek oldukça önemlidir. Onu yakalayarak kulaklarını temizlemeye çalışacak olursanız muhtemelen sizden kaçacaktır. Bunun olmaması için uykulu olduğu zamanı tercih etmenizde fayda bulunmaktadır. Kedinizin uyku zamanı geldiğinde dikkatlice kulaklarını inceleyin ve kirlenip kirlenmediklerini kontrol edin. Eğer kulaklarında şişlik, akıntı ya da kanama varsa hiç vakit kaybetmeden bir veteriner hekime başvurmalısınız. Yine kedi kulak bakımı için sabun veya benzeri kimyasal maddelerden kesinlikle uzak durmalısınız. Bunun yerine kedi kulak temizleme losyonu kullanmalısınız. Bu kedi kulak bakım ürünleri kulak kanalındaki birikintileri temizledikleri gibi kötü kokuları da önlemektedir.

Kedilerin kulaklarında biriken kirlerin kolayca çıkmasını sağlayan bir diğer kulak bakım ürünü ise kedi kulak temizleme damlasıdır. Bu kulak bakım ürünü özel damlalığı sayesinde pratik bir kullanım sağlar. Ayrıca kötü koku ve kaşıntıyı da önler. Bunların yanı sıra kulak bakımı için kulak temizleme mendilleri de kullanılabilir. Bu mendiller, basit bir banyo kadar etkilidir ve güzel bir koku bırakırlar. Kulak bölgesindeki kirlerin nazikçe uzaklaştırılmasını sağlarlar ve günlük kullanımların yanı sıra yolculuklar için de oldukça ideal ürünlerdir.
 

Kedi Kulak Bakım Ürünü Fiyatları


Kedilerde kulak bakımı için üretilen kulak damlaları, losyonlar ve mendiller, farklı fiyatlara satışa sunulmaktadır. Fakat hem kaliteli hem de uygun fiyatlı kedi kulak bakım ürünleri için kategorimize göz atabilir, dilediğiniz bakım ürününü hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?