Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

  • Tablo
  • Liste
    kategorimizde maalesef şu an için bir ürün bulamadık. Mümkün olan en kısa zamanda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla yine kategorimiz altında bulmanızı sağlamaya çalışacağız. Biz yeni ürünleri stoklarımıza alana kadar diğer ürünlerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri indirimli fiyatlar ve Juen Pet Market güvencesi ile satın alabilirsiniz.
  • Tablo
  • Liste

Kedi İsimlik ve Adreslik Çeşitleri

Kediler özgür doğaları nedeniyle yeni yerler keşfetmekten ve avlanmaktan büyük keyif alırlar. Yüzyıllardır insanlar ile birlikte yaşasalar da avlanma alışkanlıklarını sürdürürler ve bu nedenle de dışarı çıkmak isteyebilirler. Ancak evinde kedi besleyen hayvanseverler evcil dostlarının şehir hayatının tehlikeleri ile karşı karşıya kalmalarından endişe duyarlar. Çünkü kontrolsüz şekilde dışarıya çıkan kedilerin başına kazalar gelebilir, kaybolabilirler ya da başkaları tarafından alıkonulabilirler. Bu nedenle de pek çok kedi sever minik dostlarına üzerinde isim ve adreslik yer alan kedi tasması takmaktadır. Böylece kediler evlerinden uzaklaşsalar dahi kedi isimlik ve adreslik üzerinde yazılı olan bilgiler sayesinde diğer hayvan severler tarafından bulunarak sahiplerine ulaştırılabilmektedir.
 

Kedi İsimlik ve Adreslik Çeşitleri Nelerdir?


Kedi isimlik ve adreslik çeşitleri, uygun askı aparatları ile kullanıldıkları için herhangi bir rahatsızlık vermezler. Sağlam materyallerden üretilmeleri nedeniyle kolay kolay yıpranmayan bu kedi tasma aksesuarları, hem renk hem de figür bakımından oldukça çeşitlidir. Bahsedilen isimlik çeşitlerinden birisi de üzerinde kedi figürü olanlardır. Mavi, siyah, kırmızı ve pembe renk seçenekleri ile satışa sunulan bu isimlikler kedilerin tasmalarına kolaylıkla takılıp çıkarılabilirler. Ayrıca arka yüzlerinde yer alan boş alana isim, adres ve telefon gibi bilgiler kolaylıkla yazılabilmektedir.

Kedi figürlü olanların yanı sıra gümüş ve gold renkli metal kedi isimlik ve adreslik çeşitleri de bulunmaktadır. Farklı ebatlarda üretilen bu isimlikler arasında tüp şeklinde, içine telefon, adres, isim ve benzeri önemli bilgilerin yazıldığı not kâğıdı konulabilen modeller de yer almaktadır. Bu sayede kaybolan kedilerin sahiplerine kolayca ulaşılabilmektedir. Yine kaliteli metal malzemeden üretilen kedi isimlikleri, aksesuar takma aparatı ile kedilerin tasmasına pratik bir şekilde takılır ve herhangi bir şekilde rahatsızlık vermezler.
 

Kedi İsimlik ve Adreslik Fiyatları


Kedi isimliği fiyatları; ürünün malzemesine, özelliklerine ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Kategorimizde ise Percell ve Trixie gibi önde gelen markalara ait pek çok isimlik ve adreslik çeşidi mevcuttur. Siz de ürünlerimizi inceleyebilir, evcil dostunuz için en uygun olanı cazip ödeme seçenekleri ve indirimli fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?