Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Eastland Hışırtılı Kedi Oyun Tüneli 25x50 cm | 398,27 TL

  JPM021448

  Kediler için, naylon kumaştan yapılmış, iç kısmı kedilerin çok sevdiği hışırtı sesi çıkaran jelatin bulunan, 25  x 50 cm ebatlarında, oyuncaklı, kedi oyun tüneli
   
   
   
  398,27 TL
 • Karlie Flamingo Kedi Tüneli 25x50 cm | 754,09 TL

  JPM029967

  Karlie kedi tüneli, 25 cm çapında, 50 cm uzunluğunda, anorak kumaşından yapılmış kedi aktivite oyuncağıdır.
   
   
   
  754,09 TL
 • Tablo
 • Liste

Kedi Tüneli Oyuncaklar ve Fiyatları

Kedi tüneli çeşitleri için kategorimizi gezmeyi unutmayınız. Evlerimizde beslediğimiz kediler, oyuncu yönleri ile ön plana çıkan sevimli dostlarımızdır. Onları oyun oynarken izlemek ya da birlikte oyunlar oynamak oldukça keyiflidir. Oyun, eğlenceli vakit geçirmelerinin yanı sıra sağlıklı kalmalarını da sağlar. Çünkü oyunlar egzersiz yapmalarını ve dolayısıyla aşırı kilo gibi problemler ile karşılaşmalarının önüne geçer. Yine kedi oyunlarının neredeyse tamamı avcı karakterleri ile ilgilidir ve enerjilerini boşaltmalarına yardımcı olur. Kedi oyuncakları ise kedilerin avcı içgüdülerini harekete geçirir, formda ve mutlu kalmalarını sağlar. Kediler için özel olarak üretilen oyuncaklar arasında; kedi topu, kedi tırmalama tahtası, kedi oltası, kedi zeka oyuncakları ve çeşitli peluş oyuncaklar yer alır. Kedilerin en çok dikkatini çeken oyuncaklardan birisi de kedi tünelleridir. Kedi tüneli oyuncağı kedilerin saklanma alanı olarak ya da birbirlerine şakalar yapmak için kullandıkları bir oyuncaktır ve birçok çeşidi bulunmaktadır.
 

Kedi Tüneli Oyuncağı Çeşitleri


Kediler, evde gördükleri hemen her türlü kova, kutu ya da dolabın içine girmeyi bayılırlar. Ayrıca evde başka bir kedi varsa bu alanlar onlar için eşsiz bir oyun alanı halini alır. Bu alanlarda birbirlerinden saklanarak ve birden atağa kalkarak dakikalarca oyun oynayabilirler. Kedi tüneli oyuncakları ise kedilerin bu keyifli oyunları için ideal ürünlerdir. Özellikle üzerinde deliği olan tüneller, kedilerin en çok sevdiği oyuncaklardan birisidir.

Kedilerin eğlenerek vakit geçirebilecekleri kedi oyun tüneli çeşitleri arasında üzeri delikli olanların yanı sıra fileli tüneller de yer alır. Farklı ebatlarda satışa sunulan fileli kedi tünelleri; kedilerin etrafı, kedi sahiplerinin ise kedilerini izlemelerini sağlar. Ayrıca katlanarak küçülen ve yer kaplamayan bu kedi oyuncağı, Amerikan bantları ile yuvaya da sabitlenebilmektedir.

Minderi bulunan kedi tüneli oyuncakları ise kedilerin hem oyun hem de dinlenme ihtiyacını birlikte karşılarlar. Ayrıca kedi minderinin kılıfı fermuarlı olduğu için çıkarılarak kolaylıkla temizlenebilir. Yine peluş minder çıkarılarak tek başına da kullanılabilmektedir.

Bunların yanı sıra kategorimizde üç yönlü kedi tüneli oyuncağı da yer almaktadır. Siz de kedinizin eğlenceli vakit geçirmesi için bir oyun tüneli satın almak istiyorsanız kategorimize göz atabilir, kedi tüneli oyuncağı fiyatları ve oyuncakların özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?