Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • JBL İnce Tül Akvaryum Kepçesi 10x12x36 cm | 169,72 TL

  JPM014791

  Akvaryumlar için, yosun, su içindeki tortuları temizlemek ve balıkları yakalamak amacıyla kullanılan, ince gözenekli tül akvaryum kepçesisidir.
   
   
   
  169,72 TL
 • Liya Çelik Saplı Akvaryum Kepçesi 25x140 cm | 464,00 TL

  JPM014322

  Büyük akvaryumlar için, yosun, su içindeki tortuları ve balıkları yakalamak amacıyla kullanılan, çelik saplı, tül kepçedir
   
   
   
  464,00 TL
 • Tablo
 • Liste

Akvaryum Kepçesi ve Çeşitleri

Akvaryum canlılarının sağlıklı bir yaşam sürmeleri için akvaryum bakımı önem taşır. Akvaryum bakımı için gereken akvaryum malzemeleri arasında ise; aydınlatma ürünleri, ısıtıcılar, akvaryum kepçesi, akvaryum motorları, iç ve dış filtreler , balık yemi, su temizleyiciler, termometre ve çeşitli akvaryum dekor ürünleri bulunmaktadır. Ancak gerektiğinde yaralı veya hasta olan balıkları karantina akvaryumuna, saldırgan olan balıkları ise başka akvaryuma taşımak için akvaryum kepçesi kullanmak zorunda kalınabilir. Ayrıca akvaryumdaki yavru balıkların yakalanması içinde kullanılabilir. Akvaryum içindeki balıkları elle yakalamak pek kolay olmayabilir. Böyle bir durumda balık kepçesi kullanmak işinizi kolaylaştırır. Balık yakalama süzgeci ya da akvaryum balık filesi olarak da bilinen bu akvaryum ürünleri, akvaryum ve balık boyutlarına göre farklı ebatları sayesinde kolay bir kullanım sunar.
 

Akvaryum Kepçesi Çeşitleri Nelerdir?


Genellikle ince ve tül benzeri malzemelerden üretilen balık yakalama kepçeleri, balıkların strese girmeden yakalanması için gerekli ürünlerdir. Ayrıca gerektiğinde akvaryum süzgeci yardımı ile de akvaryumda kirliliğe neden olan yosun veya belli boyuttaki atıklar kolaylıkla alınabilir. Akvaryum süzgeçleri sağlam ve oldukça dayanıklı plastik malzemelerden üretilerek satışa sunulmaktadır.

Akvaryum balık kepçelerinin yanı sıra akvaryum kürekleri de benzer nedenlerle kullanılabilen ürünlerdir. Akvaryum kum temizleme küreği, akvaryum kumunu pratik bir şekilde temizleyebilen bir üründür. Dayanıklı plastik malzemeden imal edilirler ve uzun yıllar kullanılabilirler. Ayrıca oldukça ergonomik olan sapları sayesinde ele iyi oturur ve rahat kullanılır. Bu akvaryum aparatlarının yanı sıra gerektiğinde uzun veya kısa sap eklenerek kullanılabilen akvaryum kum küreği çeşitleri de mevcuttur.
 

Akvaryum Kepçesi Fiyatları


Akvaryum kepçeleri genel olarak uygun fiyatlı ürünlerdir. Birçok üründe olduğu gibi kepçe fiyatları da kepçenin ebatları, markası ve üretildiği malzemenin kalitesi ile ilgili olarak değişiklik gösterir. Kategorimizde İsta, JBL, Percell, Resun, Ti-Sert ve Trixie gibi markalara ait kepçe çeşitlerimizi inceleyebilirsiniz. Kaliteli ve uygun fiyatlı bir akvaryum kepçesi ihtiyacınız varsa kategorimizde bulunan ürünleri inceleyebilir ve seçtiklerinizi, en uygun fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?