Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Eastland Sisal Tablalı Kedi Oyuncağı 16x26 cm | 203,39 TL

  JPM019737

  Kediler için, hareketli peluş ayıcık ve sisal tabladan oluşan, kedi tırmalama oyuncağıdır.
   
   
   
  203,39 TL
 • Eastland İpli Sisal Balık Kedi Tırmalama Tahtası 40 cm | 367,63 TL

  JPM013763

  Kediler için, tırmalama ve gerilme ihityacını karşılayabileceği sisal kaplı kedi tırmalaması
   
   
   
  367,63 TL
 • Ödül Hazneli Kedi Tırmalama Oyuncağı 30 cm | 302,24 TL

  JPM029281

  Kedi tırmalama oyuncağı, kedinizin tırmalama ihtiyacını gidermeye yardımcı olan ve kedi ödül maması haznesi bulunan, kedi oyuncağı
   
   
   
  302,24 TL
 • Tablo
 • Liste

Oyuncaklı Kedi Tırmalamaları

Kedilerin doğası gereği sergilediği tırmalama hareketleri incelendiğinde yapmak istedikleri tırnaklarını törpülemek, kaşınmak ve oyun oynamaktır. Doğal yaşamları gereği yaptıkları bu hareketleri ev içerisinde tekrar ettiklerinde bazı istenmeyen durumlar oluşabilir. Kendilerine ayrılan özel bir alan veya tırmalama tahtaları bulundurulmazsa, perde, halı, koltuk gibi ev eşyalarını tırmalamaya çalışarak zarar verebilirler. Kedilerinizin fiziksel özelliklerine yaş ve hareketlilik durumuna göre geniş ürün seçeneğine sahip tırmalama tahtaları arasından seçebileceğiniz oyuncaklı tırmalama tahtaları ile kediler hem doğal ihtiyaçlarını giderir hem de oyun oynayarak eğlenceli vakit geçirebilirler. Ürünler sağlığa zararlı malzemeler ve boyalar içermezken, kaliteli ahşap, halat ve benzeri malzemelerden üretilmiştir. Kategorimiz altında çeşitli renkleri ve farklı oyuncak süsleri ile zengin çeşitlilikte kedi tırmalama tahtası seçenekleri bulmanız mümkündür.
 

Oyuncaklı Tırmalama Tahtası Seçerken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

 
 • Kullanılan malzemenin doğal ve dayanıklı olması oldukça önemlidir. Üründe kullanım sırasında oluşabilecek kopma, yırtılma, çatlama gibi olumsuzlukları gidermek için sağlam ve kaliteli malzeme seçimi gerekir.
 • Oyuncaklı tırmalama tahtaları kedilerin günlük ihtiyaçlarını giderirken bir yandan da oyunlar oynayarak eğlenmelerini sağlar.
 • Seçilecek ürün kedinizin boyutlarına uygun özellikte olmalıdır. Gerinmeyi ve esnemeyi seven kediler için uygun boyutlarda üretilen modellerin tercih edilmesi gerekir.
 • Tırmalama tahtalarının ve oyuncaklarının, kedilerin orda vakit geçirmekten hoşlanacağı ve tırmalama iç güdülerine yeterli gelebilecek özelliklerde olmalıdır.
 

Oyuncaklı Tırmalama Tahtası Modelleri


Özellikle oyun çağındaki yavru kediler vakitlerinin çok büyük kısmını çeşitli oyunlar oynayarak geçirir. Bunun yanı sıra doğal davranışlarını da keşfederek öğrenmeye başlarlar. Toplu çıngıraklı tırmalama tahtaları hem ses hem de görünüm olarak onların ilgisini çekerken tırnaklarını kolaylıkla törpülemelerine yardımcı olur. Topları ile oyunlar oynarken bir yandan törpü görevi görmesi ile kullanışlı seçenekler arasında yer alır.

Parlak ve canlı renkler kullanılarak üretilen top ve benzeri oyuncaklar oldukça dikkat çekici ve eğlenceli ürünlerdir. Ayrıca kedilerin oynamaktan en çok hoşlandığı malzeme türlerinden olan kumaş, karton veya kuş tüyü gibi farklı materyallerden üretilen oyuncaklar da kediler için oldukça cazip oyuncak seçenekleridir.  Üzerinde pelüş ayıcıklar veya benzeri oyuncak modelleri bulunan modeller de sıkça tercih edilenler arasında yer alır.

Halat ile sarılı uzun tırmalama tahtalarının uçlarında oltaya benzer aparatı ile oyuncaklar bulunan tahtaları da bulmanız mümkün. Yüksek olan tırmalama tahtası sayesinde kedileriniz gerinerek rahatlama hareketlerini de gerçekleştirebilir.
 

Oyuncaklı Tırmalama Tahtası Fiyatları


Oldukça farklı malzemeler kullanılarak üretilen oyuncak çeşitleri kullanılan malzemenin özelliklerine boyutlarına ve modellerine göre fiyat farklılıkları gösterebilir. Tırmalama oyuncağı fiyatları her bütçeye uygun avantajlı seçenekleri ile sitemizde sizlere sunulmaktadır. İsteğe bağlı olarak kırmızı, mavi, pembe, mor gibi renkleri mevcuttur. Pian Pian, Puffy Cat, Pungar Cat, Trixie, SmartyKat, Puki gibi markaların ürünlerini de sitemizde bulabilir, dilerseniz hızlı ve avantajlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?