Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Dayang Pirinç Telli Silindir Kuş Kafesi 40x70 cm | 1.504,29 TL

  JPM008281

  Muhabbet kuşları, kanarya, bülbül ve diğer küçük kafes kuşları için, 40 x 70 cm ebatlarında pirinç telli, ızgaralı, tepsili kafes
   
   
   
  1.504,29 TL
 • Dayang Renkli Kanarya Ve Muhabbet Kuş Kafesi 22x29x38 cm | 390,87 TL

  JPM009789

  Bülbül, kanarya, muhabbet kuşu gibi Küçük boy kuşlar için, içerisinde aksesuarları olan, ızgaralı, tepsili kuş kafesi
   
   
   
  390,87 TL
 • Dayang Çifthane Salma Kuş Kafesi 60x40x40 cm | 968,08 TL

  JPM016402

  Dayang salma kafes, sultan papağanı, sevda papağanı, muhabbet kuşu ve kanarya için, 60 x 40 x 40 cm ebatlarında, pirinç telli, çifthane kuş kafesi çeşididir.
   
   
   
  968,08 TL
   
 • Tablo
 • Liste

Kuş Kafesi Çeşitleri ve Fiyatları

Evde beslenen kuşlar, gün içerisinde vakitlerinin önemli bir kısmını kafeslerinin içinde geçirmek zorundadır. Gün boyu rahat olmaları için barındıkları kafesin konforlu olması oldukça önemlidir. Bu anlamda kuş için kafes seçimi yaparken bazı noktalar mutlaka göz önünde bulundurulmalıdır. Bahsedilen noktaların başında ise kafesin kuş için uygun boyutlarda olması gelmektedir. Yine seçim yaparken kuş kafesinin tipini de dikkate almak gerekir. Örneğin, yuvarlak bir kuş kafesi tercih edilecek olursa bu, kuş için yön kaybına neden olabilir. Bu nedenle kare kuş kafesleri arasından seçim yapmak çok daha uygun olacaktır. Yine kafesin kaç kapılı olduğu da önemli bir konudur. En ideali ise 2 ya da 3 kapısının bulunmasıdır. Böylece ileride kafese kuş yuvalığı ya da kuş banyosu takılacak olursa sıkıntı yaşanmaz.
 

Kuş Kafesi Çeşitleri Nelerdir?


Kuşların konforlu bir şekilde barınmaları adına tercih edilebilecek farklı renk ve modellerde pek çok kuş kafesi çeşidi bulunmaktadır. Bu kafes çeşitlerinden birisi de çifthane kuş kafesleri olarak karşımıza çıkmaktadır. Sultan papağanı kafesi, sevda papağanı kafesi, muhabbet kuşu kafesi ve kanarya kafesi olarak tercih edilebilecek olan çifthane kafesler; yavruları, dişi ve erkek kuşları birbirinden ayırmak için ideal ürünlerdir. Ayrıca istenildiğinde ara bölmeleri çıkarılabilmektedir. Yine kuş kafesi modelleri arasında salma kuş kafesleri de bulunmaktadır. Yan kısımlarında yer alan taşıma kulpları sayesinde kolayca taşınan bu kafesler, geniş ve büyük bir yapıya sahip olmaları sayesinde kuşların rahat hareket etmelerini sağlar, stressiz bir yaşam sürmelerine yardımcı olur.

Bunların yanı sıra kategorimizde damla kuş kafesi, silindir kuş kafesi ve bambu kuş taşıma kafesi gibi daha pek çok kafes çeşidi bulunmaktadır.
 

Kuş Kafesi Fiyatları


Kuş için kafes fiyatları, kafesin üretildiği malzemeye, büyüklüğüne ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Eğer siz de kuşunuz için uygun bir kafes satın almak istiyorsanız kategorimize göz atabilir; Dayang, Fit Fly, Getreide, Imac ve Uzak Doğu gibi önde gelen markalara ait kafes modelleri arasından dilediğinizi cazip ödeme koşulları ile uygun fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?