Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Sholk Leke Ve Koku Giderici Temizlik Spreyi 750 ml | 113,70 TL

  JPM031659

  Sholk leke ve koku giderici, klor içermeyen formülü ile genel temizlik ve idrar, dışkı, kusmuk ve ter gibi atıklar nedeniyle oluşan leke ve kokuları temizlemek için kullanılan, hijyen sağlayan hipoalerjenik temizlik spreyidir.
   
   
   
  113,70 TL
 • Tablo
 • Liste

Köpek Leke Çıkarıcı & Leke Giderici Ürünler

Köpek leke çıkarıcı ve köpek leke giderici ürünleri en uygun fiyatlarla sitemizde bulabilirsiniz. Evde köpek bakımı ve beslemesi oldukça keyifli ve güzel bir deneyimdir. Ev arkadaşlarımız olan köpekler ile birlikte vakit geçirmek eğleneli ve huzurlu olsa da bazı sorumlulukları ve gereksinimleri beraberinde getirir. Köpek bakımı sırasında evin temizliği ve hijyeni dikkat edilmesi gereken noktalar arasındadır. Evcil dostlarımız salyaları, idrar ve dışkıları ile etrafı kirletebilir. Bu salgıların bıraktığı izler normal temizleyiciler ile temizlenemeyebilir. Ayrıca yüksek kimyasal içeren temizlik malzemeleri köpeklerinizin sağlığı için de tehlikeli olabilir. Bunun için özel üretilmiş köpek leke çıkarıcı ürünler kullanmanız önerilir. Kötü kokuları da gidermeye yardımcı olan leke çıkarıcılar ile temiz ve ferah alanlar sağlayabilirsiniz.
 

Köpek Leke Çıkarıcı Çeşitleri


Halı, mobilya ve parke gibi alanlar, köpeklerinizin tuvalet eğitimini tamamlayana kadar kirletebileceği bölgelerdir. Özellikle kumaş olan halı, yatak ve koltuk gibi yerlerde idrar ve dışkı temizlense de leke olarak kalabilmektedir. Köpek leke giderici ürünler bu lekelerin giderilmesinde ve iz kalmadan temizlenmesinde sizlere yardımcı olur. Köpek leke çıkarıcı çeşitleri farklılıklar gösterebilir.

Köpek leke çıkarıcı sprey ürünler kullanım açısından oldukça pratiktir. Leke üzerine spreyi sıkarak temizliği sağlayabilirsiniz. Leke çıkarıcı spreylerin arasında koku giderici özelliğe sahip ürünleri de görmeniz mümkün. Lekelerin ardında bırakacağı kötü kokuları da yok eden koku giderici spreyler sizlere avantaj sağlar.

Köpek leke ve koku giderici ürünler halı şampuanı, sert yüzeyler için spreyler, çiş temizleme spreyi gibi farklı kategorilere ayrılmıştır. Ürünleri inceleyerek ihtiyacınıza uygun seçeneği kolaylıkla bulabilirsiniz.

Ahşap ve parke için ayrı yüzey temizleyicileri bulabilirsiniz. Leke olan yüzeylere köpek temizlik ürünleri kullanarak lekeli bölgelere zarar vermeden temizlik yapabilirsiniz.
 

Köpek İdrar Lekesi Nasıl Çıkar?


Köpekli evlerde istenmeyen sorunlar yaşanabilir. Köpekleriniz eve dışkı ya da idrarlarını bırakabilir. Bu durumu doğru şekilde temizlemezseniz koku ve leke kalabilir. Köpek idrarı ve dışkısı temizliği yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar vardır. Bunlar;

 • Doğru temizlik ürünlerini seçmelisiniz. Köpek leke çıkarıcı ürünler, köpeklerinizin vücudundan çıkan salgıların temizlenmesi için özel üretilmiştir.
 • Yoğun kimyasal içeren normal temizlik malzemelerini kullanmanız köpeğinizin sağlığı için zararlı olabilir.
 • Lekeyi bekletmeden en kısa sürede temizlemelisiniz. Lekeyi fark ettiğiniz an kurumadan ve o bölgeye tam olarak işlemeden temizlemeniz sizlere kolaylık sağlayacaktır.
 • Lekeli bölgeye temizlik ürününü açıklamasında yazdığı gibi uygulayarak nemli bir bez ile temizliği sağlayabilirsiniz. Lekenin tam olarak çıkmaması durumunda bu işlemi tekrar uygulayabilirsiniz.
 

Köpek Leke Çıkarıcı Temizlik Ürünleri Fiyatları


Leke çıkarıcılar içerikleri ve işlevleri farklı olacak şekilde üretilir. Köpek leke çıkarıcı fiyatları ürünlerin boyutlarına, içeriklerine ve kullanım alanlarına göre değişiklikler gösterebilir. Sayfamızda Beaphar, Bioline, Trixie, Simple Solution gibi markaların köpek temizlik ürünlerini bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek hızlı ve avantajlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?