Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Beaphar Duo Active Multivitamin Paste Köpek Vitamin Macunu 100 gr | 274,05 TL

  JPM002956

  Beaphar köpek macunu, karnitin ilave edilerek hazırlanmış, bağışıklık sistemini ve kas yapısını güçlendirerek kondisyon artıran vitamin macunudur.
   
   
   
  274,05 TL
 • Bio Pet Active Kulak Temizleme Losyonu 100 ml | 93,98 TL

  JPM019634

  Kedi ve köpekler için, kulak içindeki birikinti ve kirleri temizleyen, kokuyu önleyen, kulak temizleme solüsyonudur.
   
   
   
  93,98 TL
 • Karlie Kediler Ve Köpekler İçin Kulak Temizleme Çubuğu 55 Adet | 201,70 TL

  JPM031878

  Kedi veya köpeğinizin günlük kulak bakımını rahat ve güvenli bir şekilde yapmanızı sağlayan, kulak içindeki kirleri temizlemek için kullanılan pamuklu kulak temizleme çubuğudur.
   
   
   
  201,70 TL
 • Trixie Evcil Hayvanlar İçin Kulak Temizleme Mendili 30 Adet | 435,09 TL

  JPM024548

  Kedi, köpek ve diğer küçük canlılar için, kulak bölgesindeki kirleri tahriş etmeden nazikçe temizleyen, ıslak temizlik mendili
   
   
   
  435,09 TL
   
 • Tablo
 • Liste

Köpek Kulak Bakımı Ürünleri ve Fiyatları

Köpeklerin kulakları girintili, çıkıntılı ve dirsekli bir yapıya sahiptir. Bu nedenle de kirler ve çapaklar kulak yolunda takılı kalarak enfeksiyona neden olabilmektedir. Özellikle Poodle ve Cocker Spaniel gibi köpek ırklarının kulak anatomileri kulak kepçesinin sarkık yapısı nedeni ile diğerlerine göre çok daha sıkıntılıdır. Bu nedenle de kulak bakımlarının kesinlikle aksatılmaması gerekir. Aksi halde bakteri ve enfeksiyonlar çok hızlı bir şekilde oluşup üreyebilir. Bu nedenle kulak bakımı ile ilgili bir veteriner hekimden destek almak en doğru karar olacaktır. Yine köpeklerin rutin kulak bakımı sırasında kullanılması gereken bazı ürünler bulunmaktadır. Peki, köpek kulak bakımı ürünleri nelerdir?
 

Köpek Kulak Bakımı Ürünleri


Köpeklerin kulak temizliği rutin bakımları içerisine mutlaka dahil edilmelidir. Özellikle iç kulağında çok fazla tüy olan veya normalden fazla kulak kiri üreten köpeklerde kulak bakımı daha da önemlidir. Bu doğrultuda köpek kulak bakımı için özel olarak üretilen kulak temizleme losyonları kullanılabilir. Kulak kanalının temizlenmesini sağlayan bu losyonlar, aynı zamanda kötü kokuları da önlemektedir. Yine köpek kulak bakımı ürünleri arasında kulak temizleme mendilleri de mevcuttur. Köpeklerin kulak bölgesindeki kirleri herhangi bir şekilde tahrişe neden olmadan nazikçe temizleyen bu mendiller, basit bir banyo uygulaması kadar etkilidir ve oldukça hoş bir koku bırakırlar.

Tüm bunların yanı sıra köpek kulak temizliği için tercih edilebilecek bakım ürünleri arasında kulak temizleme solüsyonu ve kulak temizleme damlası gibi ürünler de yer almaktadır. Fakat bu ürünlerin uygulanması sırasında köpeklerin kulaklarının çok narin bir yapıya sahip olduğu unutulmamalıdır. Bu doğrultuda kulak temizliği yaparken sadece kulak kepçesi temizliği yapılmalı, kulak içerisine herhangi bir şey sokulmamalı ve belirli solusyonlar dışında başka sıvı kullanılmamalıdır. Ayrıca kulak temizliği ile ilgili veteriner hekimin önerileri mutlaka dikkate alınmalıdır.
 

Köpek Kulak Bakım Ürünü Fiyatları


Kategorimizde Apex, Beaphar, Bio Pet Active, Bioline, Mark & Chappell ve Trixie gibi güvenilir markalar tarafından sunulan birçok köpek kulak bakım ürünü yer almaktadır. Siz de köpeğinizin rutin kulak bakımı için kaliteli ve sağlıklı ürünler arıyorsanız kategorimizi inceleyebilir, ürünler ve fiyatları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?