Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Bioline Cologne Kedi ve Köpek Parfümü 207 ml | 284,22 TL

  JPM030085

  Bioline kedi köpek parfümü, deri kokusunun yanı sıra ortamdaki kötü koluların giderilmesine yardımcı olur.
   
   
   
  284,22 TL
 • Tablo
 • Liste

Kedi Parfümü ve Kedi Kolonyaları

Kedi parfümü çeşitleri için kategorimizi gezmeyi ihmal etmeyiniz. Kedi beslemek her ne kadar eğlenceli olsa da bazen hijyen açısından sıkıntılı bir hal almaktadır. Kediler, kendi temizliklerini dillerinde yer alan özel enzimler sayesinde gerçekleştirir ve ekstrem bir durum söz konusu olmadıkça yıkanmaları tavsiye edilmez. Çünkü kedilerin çok sık yıkanmaları derilerinde enfeksiyona ve buna bağlı olarak normalden çok daha fazla kötü koku yaymalarına neden olabilir. Kedi kokusunun önlenmesi için veteriner ziyaretleri aksatılmamalı, kedinin düzenli beslenmesine ve tüylerinin uygun bir kedi tarama fırçası ile taranmasına dikkat edilmelidir. Yine kedi kokusunun giderilmesi için kedi kumu parfümleri de üretilmektedir. Farklı aromalara sahip bu parfümler aynı zamanda antibakteriyel özellikleri ile kedi sağlığını da korumaktadır. Bunların yanı sıra kedilerin tüylerindeki kötü kokuları engellemek adına kullanılabilecek kedi kolonyası ve kedi parfümü çeşitleri de satışa sunulmaktadır.
 

Kedi Parfümü Çeşitleri Nelerdir?


Kedi parfümü çeşitleri arasında dişi ve erkek kediler için tercih edilebilecek pek çok seçenek mevcuttur. Orkide çiçeği ve nergis çiçeği gibi farklı aromalara sahip dişi kedi parfümleri, tüylerde canlı ve taze bir koku bırakır. Yine kedilerin deri ve tüylerinden kaynaklanan kötü kokuları hızlı ve etkin bir şekilde yok eden bu parfümler, yetişkin ve yavru köpeklerin kullanımı için uygundur. Ayrıca kedilerin cilt yapısına uygun olarak formüle edildikleri için kedilerin cildinde tahrişe neden olmazlar.

Erkek kediler için parfüm çeşitleri ise genellikle menekşe ve vanilya gibi aromalara sahiptir. Tıpkı dişi kediler için üretilen parfümler gibi tüylerde hoş bir kalıcı koku bırakır ve istenmeyen kokuların hızlı bir şekilde yok edilmesini sağlarlar.

Kedi kokusu giderici parfümler, kedi kokusuna çözüm olsalar da kullanımları konusunda hassas davranılmalıdır. Bu doğrultuda parfümün kedinin göz ya da ağzına gelmeyecek şekilde 15 - 20 cm uzaklıktan püskürtülmesi gerekir. Ayrıca kedinin cildinde yaralı ya da tahriş olmuş bir yer varsa o bölgeye püskürtülmemesine dikkat edilmelidir.
 

Kedi Parfümü Fiyatları


Kategorimizde Bio Pet Active ve Le Charme gibi markalara ait kedi kolonyası ve parfüm çeşitleri yer almaktadır. Siz de kategorimizi inceleyerek kedi kokusu giderici parfüm fiyatları ve özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?