Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Ferplast Magnus Köpek Yavaş Yeme Mama Kabı Large Vizon | 826,84 TL

  JPM032203

  Ferplast magnus, 1,5 litre hacimli büyük köpek köpek yavaş yeme mama kabıdır.
   
   
   
  826,84 TL
 • Pet Pretty Yavaş Besleme Köpek Mama Ve Su Kabı | 250,11 TL

  JPM028109

  Hızlı mama yeme alışkanlığı olan köpekler için, daha yavaş bir tempoda mama yemelerini sağlayan, çıkarılabilen çelik mama kabı bulunan ikili köpek mama kabı seti
   
   
   
  250,11 TL
 • Tablo
 • Liste

Köpek Yavaş Yeme Mama Kabı ve Çeşitleri

Köpek yavaş yeme mama kabı marka ve modellerini kategorilerimiz arasında kolayca bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Köpeklerinizin sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlamak, onların yiyecek ve enerji ihtiyacını karşılamaktan çok daha önemlidir. Yediği mamaların içeriği kadar nasıl yediği ve ne kadar sürede yediği de oldukça önemlidir. Özellikle çok hızlı beslenen ve sonrasında mide problemi yaşayan canlı dostlarınız için özel olarak tasarlanmış köpek yavaş yeme mama kabı ile mide rahatsızlıklarını önleyebilirsiniz. Girintili çıkıntılı bir şekilde dizayn edilmiş kaplar mama alımını zorlaştırırken yeme süresini uzatmaya yardımcı olur. Mamayı toplu bir şekilde değil de tane tane alıp yemelerini sağlar.

Tane tane aldıkları mamaları daha çok çiğneyerek öğütülmesine ve rahatça sindirilmesine yardımcı olur. Hazımsızlık, kusma ve şişkinlik gibi problemlerin önlenmesini sağlar. Kuru veya yaş mamalar için kullanıma uygun yapıdadır. Sağlıklı ve antibakteriyel malzemeler kullanılarak üretilmiştir. Zeminde kayma yapmaz. Taban kısmında bulunan kauçuk malzeme sayesinde yere tutunur, dökülmeye ve kırılmaya karşı dayanıklıdır. Kolay temizlenebilir. Elde veya makine de yıkamaya uygundur. Farklı renk ve boyutları mevcuttur.
 

Köpek Yavaş Yeme Kabı Çeşitleri


Köpek mama kabı evinizde beslediğiniz köpeğin cinsine, yaşına ve fiziksel özelliklerine uygun olarak seçilmelidir. Özellikle yavru köpeklerin beslenme şekilleri ve süreleri dikkat ve özen gerektiren bir durumdur. Hızlı ve çiğnemeden yedikleri mamalar birçok probleme sebebiyet verebilir. Hızlı mama tüketimi hazımsızlık ve kilo problemlerine sebep olabilir. Yavaş beslenme mama kabı özel tasarımı sayesinde köpeklerin mamalarını yavaş yemelerini sağlar. Kabın içerisindeki çıkıntılar köpeklerinizin mamaya erişmesi için çaba sarf etmelerini gerektirir.

Yavaş beslenme kapları sayesinde yeme alışkanlıklarını en doğru ve sağlıklı bir şekilde kazandırabilirsiniz. Genellikle plastik malzemeden üretilen ürünler tercih edilir. Kare, oval ve yuvarlak formda yavaş mama kabı çeşitleri mevcuttur. Köpekler için tasarlanmış yavaş mama kabı çeşitleri arasında bulunan 500ml ve 900ml mama kapasiteli kaplardan evcil hayvanınıza en uygun olanı seçebilirsiniz.
 

Köpek Yavaş Yeme Mama Kabı Fiyatları


Köpek Yavaş Yeme Mama Kabı fiyatları ürün boyutlarına ve malzeme özelliklerine göre değişkenlik gösterebilir. Bütçe dostu uygun fiyatlar ve geniş ürün seçenekleri için sitemizi ziyaret edebilir canlı dostlarınız için tasarlanan yavaş yeme kabı çeşitleri arasından ihtiyacınız olan ürünü kolaylıkla bulup satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?