Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Bacco Milano Şeffaf Taşıma Çantası Siyah 44x28x28 cm | 590,82 TL

  JPM032453

  Kedi ve köpekler için, omuzda taşınabilen, arkası ve önü file kaplı, şeffaf taşıma çantasıdır.
   
   
   
  590,82 TL
 • Dayang İki Kapılı Köpek Kafesi 93x56x63 cm | 3.643,66 TL

  JPM008419

  Dayang köpek kafesi, iki kapılı, katlanabilen, tepsili taşıma kafesidir.
   
   
   
  3.643,66 TL
 • Dayang Kedi Köpek Ve Tavşan Kafesi Tek Kapılı 60x43x50 cm | 2.049,52 TL

  JPM023697

  Köpek, kedi ve tavşanlar için, 60 x 43 x 50 cm ebatlarında, tepsili, katlanabilen, tek kapılı, metal taşıma kafesi
   
   
   
  2.049,52 TL
 • Dayang Tepsili Metal Taşıma Kafesi 61x44x50 cm | 1.938,83 TL

  JPM009786

  Köpek, kedi ve tavşanlar için, tepsili, katlanabilen, iki kapılı kafes
   
   
   
  1.938,83 TL
 • Dogit Pet Kargo 700 Köpek Taşıma Çantası 93 cm | 8.239,43 TL

  JPM009770

  Köpekler için, 93 x 66 x 67 cm ebatlarında, emniyet kilitli köpek taşıma çantası
   
   
   
  8.239,43 TL
 • Ferplast Arca Köpek Araba Koltuğu Lacivert 38 x 38 x 29 cm | 3.264,28 TL

  JPM023400

  Ferplast köpek koltuğu, 38 x 38 x 29 cm ebatlarında, üst kısmı fileli veya kapalı olarak kullanılabilen ve omuzda taşımaya uygun, araç içi güvenlik koltuğu
   
   
   
  3.264,28 TL
 • Ferplast Atlas 10 Organizer Kedi Ve Köpek Taşıma Çantası | 999,83 TL

  JPM022012

  Ferplast taşıma çantası, 47 x 32 x 30 cm ebatlarında, kedi ve küçük ırk köpekler için, alt kısımında eşya konulan bölmesi sayesinde seyahat için ideal çantadır.
   
   
   
  999,83 TL
 • Ferplast Atlas 10 Trendy Plus Kedi Köpek Taşıma Çantası 48 cm | 2.363,79 TL

  JPM026099

  Ferplast taşıma çantası, kediler ve küçük boy köpekler için, 48 x 32,5 x 29 cm ebatlarındadır ve rahat taşınabilmesi için omuz askısı bulunmaktadır.
   
   
   
  2.363,79 TL
 • Ferplast Jet 10 Köpek Kedi Taşıma Çantası 46 cm | 667,21 TL

  JPM028353

  Köpek kedi taşıma çantası, 5 kg vücut ağırlığına kadar olan küçük köpekler ve kediler için, 46 x 32 x 30 cm ebatlarında, kedi taşıma çantası
   
   
   
  667,21 TL
 • Flip Pet Köpek Kafesi 76x53x61 cm | 3.161,58 TL

  JPM030227

  Flip pet köpek kafesi, 76 x 53 x 61 cm ebatlarındadır. Flip metal tel kafes, demonte olabilen, tepsili ve iki kapılıdır, köpek taşıma ve barınma için kullanılabilir.
   
   
   
  3.161,58 TL
 • Mio Metal Kapılı Kedi Ve Köpek Taşıma Çantası 48 cm | 282,90 TL

  JPM021177

  Mio taşıma çantası, küçük ırk köpekler ve kediler için 48 x 30 x 31 cm ebatlarında, metal kapılıdır.
   
   
   
  282,90 TL
 • Moderna Luxurious Kedi Ve Köpek Taşıma Çantası 45 cm | 1.697,42 TL

  JPM022429

  Kedi ve küçük ırk köpekler için, 45 x 30 x 30,5 cm ebatlarında, kauçuk tutma sapı bulunan, kedi ve köpek taşıma çantası
   
   
   
  1.697,42 TL
 • Moderna Roadrunner 1 Fuşya Kedi Ve Köpek Taşıma Çantası 51 cm | 863,84 TL

  JPM013129

  Köpekler ve kediler için, sağlığa zararlı toksik madde içermeyen plastikten yapılmış, 51 x 34 x 31 cm ebatlarında, taşıma çantası
   
   
   
  863,84 TL
 • Moderna Roadrunner 1 Sarı Kedi Ve Köpek Taşıma Çantası 51 cm | 863,84 TL

  JPM012636

  Köpekler ve kediler için, 51 x 34 x 31 cm ebatlarında, metal kapılı plastik taşıma çantası
   
   
   
  863,84 TL
 • Mps Avior Çift Açılabilir Kedi Köpek Taşıma Çantası Gri 57 cm | 1.060,45 TL

  JPM029364

  Kediler ve köpekler için, 57 x 39 x 40 cm ebatlarında, çift taraflı açılabilir, ekstra büyük hacime sahip, kedi ve köpek taşıma çantası
   
   
   
  1.060,45 TL
 • Tablo
 • Liste

Köpek Taşıma Çantası Çeşitleri ve Fiyatları

Sık seyahat eden ve gittiği her yere köpeğini de götürmek isteyen kişilerin ihtiyaç duyduğu en önemli malzemelerin başında köpek taşıma çantası gelir. Elbette seyahat dışında da ihtiyaç duyulan bu ürünün en sık kullanıldığı bir diğer alan veteriner hekim ziyaretleridir. Ayrıca araçla seyahat sırasında köpeğiniz ne kadar eğitimli olursa olsun bazen güvenlik amacı ile de olsa ihtiyaç duyabilirsiniz. Yine toplu taşıma araçlarında, şehirler arası yolculuklarda ve uçakla yapılan seyahatlerde de köpek taşıma çantaları önemli bir ihtiyaçtır. Genellikle taşıma kolaylığı açısından küçük ve orta boy köpekler için taşıma çantası kullanmak çok daha pratiktir. Elbette büyük boy köpek ırkları içinde taşıma çantası bulmak mümkündür ancak taşıma zorluğu nedeniyle biraz daha farklı bir yaklaşım gerektirir. Bu anlamda, köpek için taşıma çantası çeşitleri nelerdir? Bu çantalar arasından seçim yaparken nelere dikkat edilmeli?

 

Köpek Taşıma Çantası Çeşitleri Nelerdir?

Yukarda da bahsettiğimiz gibi köpek taşıma çantaları, seyahatler sırasında köpek sahiplerine büyük kolaylık, içinde taşınan canlı içinde önemli bir güvenlik sağlar. Çünkü özellikle çevredeki insanlardan ya da gürültü ve hareketlilikten korkan köpeklerin kendini daha güvende hissetmesini sağlar. Taşıma çantalarının modelleri ve renkleri bakımından oldukça fazla bir çeşitlilik söz konusudur. Köpek taşıma çantası çeşitleri kısaca aşağıdaki gibidir.

 

Elde ve Omuzda Taşınabilen Köpek Taşıma Çantaları

Köpek taşıma çantası çeşitleri arasında elde ve omuzda taşımaya uygun modeller birçok köpek sahibi tarafından tercih edilmektedir. Bu çantaların yan ve arka yüzeylerinde havalandırma sağlamak üzere tasarlanmış delikler yer almaktadır. Bu delikler sayesinde taşıma çantasının içerisinde sürekli olarak hava sirkülasyonu olması sağlanır. Elde taşınacak şekilde tasarlanmış çantaların aynı zamanda omuzda taşımaya uygun taşıma askıları da bulunmaktadır. Bu sayede eğer gerekirse omuzda da taşınabilir. Elde ve omuzda taşımaya uygun bu köpek taşıma çantası çeşitleri arasında köpeğe ait belgelerin taşınabileceği özel evrak bölmeleri bulunan modeller de mevcuttur.

 

Tekerlekli Köpek Taşıma Çantası Modelleri

Genel olarak küçük ve orta boy köpek çantalarında tekerlek bulunmaz. Ancak havalimanı gibi alanlarda köpeklerin taşınması zor olabilir. Bu gibi durumlar için tekerlekli çantaların tercih edilmesi büyük bir kolaylık sağlayabilir. Yine köpeği ile her yere seyahat etmeyi seven kişiler için sırt çantası şeklinde köpek taşıma çantası modelleri de mevcuttur. Tekerlekli köpek taşıma çantası modelleri, modern çantalar da olduğu gibi uzayabilen kulpları sayesinde çok rahat bir şeklide taşınabilirler. Genelde plastik malzemeden üretilen çantalar hafiftir ve ekstra bir ağırlık oluşturmazlar. Ayrıca plastik oldukları ve kolayca de monte edilebildikleri için temizlenmeleri de çok kolaydır.

Diğer taraftan tekerlekli köpek taşıma çantası çeşitlerinin ön kısımlarında açılıp kapanabilen kapaklı modelleri de mevcuttur. Böylece köpekleri çantadan çıkarmak veya tekrar çantaya koymak kolaylaşmaktadır.

 

Sırt Çantası Şeklinde Köpek Taşıma Çantaları

Genellikle küçük ırk köpekler için çok daha uygun olan sırt çantaları taşıma kolaylığı sağlamanın yanı sıra belinde ya da elinde sağlık sorunu olan köpek sahipleri için önemli bir kolaylık sağlamaktadır. Köpek taşıma sırt çantaları üzerinde de yine diğer birçok çantada olduğu gibi köpeklerin rahat nefes almalarını sağlamak için hava sirkülasyon delikleri yer almaktadır. Ayrıca üst kapağı fileli veya şeffaf malzemeden üretilmiş modeller köpeklerin etrafı izleyebilmesini sağlar. Bu tür sırt çantalarında da köpek oyuncağı, köpek ödülü ve köpeklere ait karne benzeri belgeleri koymak için fermuarlı bölmelerde yer almaktadır.

 

Ana Kucağı Şeklinde Köpek Taşıma Çantaları

Köpekler için taşıma çantası çeşitleri arasında ana kucağı şeklinde tasarlanan modellere rastlamak da mümkündür. Ortalama vücut ağırlığı 5 kg’a kadar olan köpekler için tasarlanmış ana kucağı köpek taşıma çantaları, köpeklerini göz önünden ayırmak istemeyen köpek sahipleri için ideal ürünlerdir. Diğer bir çok taşıma çantası modeli gibi bu çantanın da hava sirkülasyon delikleri mevcuttur.

 

Şeffaf Köpek Taşıma Çantaları

Şeffaf kısımları PVC malzemeden üretilmiş şeffaf taşıma çantaları elde ya da omuzda asılarak kullanılabilirler. Kapılarında havalandırma delikleri bulunan çantaların içlerinde güvenlik amaçlı tasma takma klipsleri de mevcuttur. Birçok köpek sahibin güvenle kullandığı bu ürünlerin köpekler için en büyük avantajı kendilerini kapalı bir ortamda hissettirmemeleridir.

 

Bagaj İçin Köpek Taşıma Çantaları

Küçük, orta ve büyük ırk köpekler için uygun ebatlarda tasarlanan bu çantalar, seyahatler sırasında köpeklerin araba içerisinde güvende olmalarını sağlamaktadır. Sert ve dayanıklı plastik malzemeden imal edilen bagaj için taşıma çantaları çok kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.

Tüm bu taşıma çantası modellerinin yanı sıra köpekleri taşımak amacıyla üretilmiş köpek kafesi çeşitleri de bulunmaktadır. Köpek ırklarının boyutları gözetilerek farklı ebatlarda üretilen köpek kafesleri kapıları kolay açılabilen sürgülü kapılardır ve güvenlik amacı ile emniyetlidir.

 

Köpek İçin Taşıma Çantası Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Köpekler için üretilmiş olan taşıma çantaları ve kafesler, köpeklerin bir yerden bir yere taşınmaları sırasında hayatı kolaylaştıran ürünlerdir. Köpekler için olduğu kadar köpek sahiplerini de düşünerek tasarlanan bu çantalar arasından seçim yaparken bazı önemli noktalara dikkat edilmelidir. Bunlardan ilki ve belki de en önemlisi taşıma çantasının boyutlarıdır. Eğer kullanılan köpek taşıma çantası köpeğin boyutlarına göre daha küçükse köpek içinde rahat hareket edemez ve seyahat süresince sıkıntı yaşar. Tam tersi bir durumda ise sarsıntılı bir yolculuk söz konusu ise köpek çanta içinde sağa sola savrulabilir. Bu nedenle taşıma çantası seçerken mutlaka köpeğin boyutları göz önüne alınmalıdır.

Ayrıca özellikle uçak seyahati yapacakların öncelikle havayolu şirketi ile görüşmelerinde fayda vardır. Çünkü birçok havayolu şirketinin kendi köpek taşıma kuralları vardır taşıma çantası ölçülerini de kendileri belirler. Bu nedenle alınacak çantanın havayolu şirketinin taşıma çantası ölçülerine uygun olup olmadığını öğrenmek gerekir.

Uçağın kargo bölümünde taşınma durumunda olan köpekler için ezilme ve sıkışmaya karşı dirençli ürünler arasından seçim yapılması istenemyen kazaların önlenmesi açısından önemlidir.

 

Köpek Taşıma Çantası Fiyatları

Sitemizde bulunan köpek taşıma çantaları kategorimizde Bracco Skudo, DaYang, DoggyDolly, Eurogold, Ferplast, Hagen, Stefanplast ve Trixie gibi pek çok markaya ait taşıma çantaları bulunmaktadır. Siz de uluslararası taşımacılık standartlarına (IATA) uygun kalite de bir taşıma çantası satın almak için ürünlerimizi inceleyebilir, cazip ödeme seçenekleri ve indirimli fiyatlara hemen satın alabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan kategorimizde köpek oyun bahçesi ve çiti model ve çeşitlerini bulmanız da mümkündür.

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?