Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Gold Wings Paraket Krakeri Simit Kraker 10x2,5 cm | 62,23 TL

  JPM031591

  Küçük boy papağan türleri için severek tükettiği tohumlar ile hazırlanmış, vitaminli, meyveli simit şeklinde paraket krakerdir.
   
   
   
  62,23 TL
 • Gold Wings Paraketler İçin Meyveli Kuş Krakeri 2 Adet | 17,17 TL

  JPM025054

  Paraketler için, meyve parçaları ve vitamin içeren, meyveli, pareket krekeri
   
   
   
  17,17 TL
 • Gold Wings The Best Jumbo Papağan Krakeri 180 gr | 50,43 TL

  JPM029549

  The Best jumbo papağan krakeri, içeriği papağanların beslenme şekline uygun fındık, badem, fıstık gibi besinler içeren, tamamlayıcı ek besindir.
   
   
   
  50,43 TL
   
 • Tablo
 • Liste

Papağan Krakeri Çeşitleri ve Fiyatları

Papağan krakeri çeşitleri için kategorimizi incelemeyi unuymayın. Papağanların iyi beslenmeleri, sağlıklarını ve görünüşlerini direkt olarak etkiler. Dengeli ve düzenli olarak beslenen bir papağan daha mutludur, kolay konuşur ve tüyleri parlaktır. Bu nedenle papağan beslemek isteyen kişilerin öncelikli olarak papağan beslenmesi ile ilgili bilgi sahibi olması gerekmektedir. Sultan papağanı, sevda papağanı ve Hindistan papağanı gibi papağan türleri genellikle çekirdek ve tohum gibi besinler tüketen canlılardır. Bu nedenle de beslenmelerinin önemli bir kısmını tohum ve çekirdekler, bir kısmını ise meyve sebzeler oluşturmalıdır. Yine Eclectus ve Senegal papağanı gibi türlerin ise tam tersine daha çok meyve ve sebzeler ile beslenmeleri gerekmektedir. Bu anlamda günümüzde papağan türlerinin besin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış pek çok papağan yemi satışa sunulmaktadır. Bunların yanı sıra papağanlar için besleyici papağan krakerleri de üretilmektedir. Vitamin ve mineraller içeren papağan krakeri çeşitleri, aynı zamanda papağanlar için iyi birer ödül niteliğindedir.
 

Papağan Krakeri Çeşitleri Nelerdir?


Kuş krakerleri, lezzetli ve besleyici değeri yüksek ürünlerdir. Aynı durum papağan krakerleri için de geçerlidir. Papağanların sağlıklı ve dengeli beslenmelerine yardımcı olan krakerler, pek çok besin unsurunun bir araya getirilmesi ile hazırlanırlar. Bu doğrultuda papağan ve paraketler için tercih edilebilecek kraker çeşitlerinin başında ballı krakerler gelmektedir. %100 doğal içeriğe sahip bu krakerler; sultan papağanı, cennet papağanı gibi pek çok papağan türü için uygundur. Papağanların ihtiyaçları olan vitaminleri almalarını sağlayan ballı papağan krakerleri, aynı zamanda enerji harcamalarına da yardımcı olurlar. Böylece formda kalır ve yaşam kaliteleri de artar.

Papağan krakeri çeşitlerinden birisi de meyve ve yer fıstığı katkılı olanlardır. İçeriğinde gerçek meyve parçaları bulunduran bu krakerler, gaga egzersizi ve hareketlilik sağlarlar. Papağanların didikleme ihtiyacına da cevap veren meyveli krakerler, aynı zamanda tüylerinin parlaklık kazanmasında da yardımcı olmaktadır.
 

Papağan Krakeri Fiyatları


Kategorimizde papağanlar için tercih edilebilecek pek çok kraker çeşidi bulunmaktadır. Siz de kategorimize göz atarak kraker fiyatları ile ilgili bilgi sahibi olabilir; Beaks, Eurogold, Gold Wings ve Quik gibi güvenilir markalara ait ürünleri cazip ödeme seçenekleri ve avantajlı fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?