Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Dubex Leo Peluş Köpek Kedi Minderi Antrasit Gri Medium | 377,14 TL

  JPM028685

  Köpek ve kedi minderi, orta kısmı sünger dolgulu peluş, kenarları ise boncuk elyaf dolgulu, köpek kedi yatağı
   
   
   
  377,14 TL
 • Lion Peluş Minderli Keçe Kedi Köpek Yatağı Gri No2 | 582,12 TL

  JPM032113

  Lion keçe yatak, küçük ırk köpekler ve kediler için, 45x45x17 cm ebatlarında minderli iç mekan yatak çeşididir.
   
   
   
  582,12 TL
 • Lion Peluş Minderli Keçe Köpek Yatağı Gri No4 | 609,84 TL

  JPM032115

  Lion keçe yatak, küçük ırk köpekler için 55x55x17 cm ebatlarında peluş minderli iç mekan köpek yatağıdır.
   
   
   
  609,84 TL
 • Lion Peluş Minderli Keçe Köpek Yatağı Gri No5 | 626,47 TL

  JPM032116

  Kaliteli keçe kumaştan yapılmış 60x60x18 cm ebatlarında peluş minderli köpek yatağıdır.
   
   
   
  626,47 TL
 • Lion Peluş Minderli Keçe Köpek Yatağı Gri No6 | 637,56 TL

  JPM032117

  Lion keçe yatak, 65x65x18 cm ebatlarında minderli iç mekan köpek yatağı çeşididir.
   
   
   
  637,56 TL
 • Lion Yüksek Kenarlı Köpek Ve Kedi Yatağı Gri 60 cm | 585,09 TL

  JPM032022

  Lion yatak, kedi ve köpekler için minderli iç mekan yatağı çeşididir. Yumuşak elyaf dolgulu ve yüksek kenarlıdır.
   
   
   
  585,09 TL
 • Peggy Bambi Büyük Köpek Yatağı Yeşil Large | 2.086,56 TL

  JPM032428

  Peggy bambi yatak, döşemelik kumaştan yapılmış, içi ise elyaf dolgulu 90 cm boyunda büyük köpek yatağıdır.
   
   
   
  2.086,56 TL
 • Peggy Bambi Kedi Köpek Yatağı Açık Kahverengi Medium | 1.721,41 TL

  JPM031606

  Peggy bambi yatak, tamamen fermuarlı tasarımı sayesinde kılıfı rahatça çıkarılarak yıkanabilen, iç mekan yatak çeşididir.
   
   
   
  1.721,41 TL
 • Peggy Bambi Kedi Köpek Yatağı Lacivert Small-Medium | 1.434,51 TL

  JPM029768

  Peggy kedi köpek yatağı, döşemelik kumaştan yapılmış, içi elyaf dolgulu, tamamen fermuarlı tasarımı sayesinde kılıfı çıkarılarak yıkanabilen, kedi köpek ürünüdür.
   
   
   
  1.434,51 TL
 • Peggy Bambi Kedi Köpek Yatağı Pembe Small-Medium | 1.434,51 TL

  JPM029769

  Peggy kedi köpek yatağı, döşemelik kumaştan yapılmış, içi ise sünger ve elyaf dolgulu, tamamen fermuarlı tasarımı sayesinde kılıfı çıkarılarak yıkanabilen, kedi köpek ürünüdür.
   
   
   
  1.434,51 TL
 • Peggy Bambi Köpek Yatağı Lacivert Large | 1.730,11 TL

  JPM030467

  Peggy köpek yatağı, döşemelik kumaştan yapılmış, içi ise elyaf dolgulu, tamamen fermuarlı tasarımı sayesinde kılıfı çıkarılarak yıkanabilen, köpek ürünüdür.
   
   
   
  1.730,11 TL
 • Peggy Bernie Kedi Köpek Yatağı Lacivert-Gri Small | 1.134,18 TL

  JPM029748

  Peggy kedi köpek yatağı, döşemelik kumaştan yapılmış, özellikle küçük ırk köpekler ve kediler için kullanılabilen, tamamen fermuarlı olarak tasarlanmış, kedi ve köpek ürünüdür.
   
   
   
  1.134,18 TL
 • Peggy Bernie Kedi Köpek Yatağı Mor-Bej Small | 1.134,18 TL

  JPM029753

  Peggy kedi köpek yatağı, döşemelik kumaştan yapılmış, özellikle küçük ırk köpekler ve kediler için kullanılabilen, tamamen fermuarlı olarak tasarlanmış, kedi ve köpek ürünüdür.
   
   
   
  1.134,18 TL
 • Peggy Bernie Köpek Yatağı Bej-Lacivert Large | 1.979,62 TL

  JPM030476

  Peggy köpek yatağı, döşemelik kumaştan yapılmış, 85 x 65 x 25 cm ebatlarında, tamamen fermuarlı olarak tasarlanmış, minderli yataktır.
   
   
   
  1.979,62 TL
 • Peggy Bernie Köpek Yatağı Bordo-Gri Large | 1.979,62 TL

  JPM030121

  Peggy köpek yatağı, döşemelik kumaştan yapılmış, özellikle orta ve büyük ırk köpeklerin kullanımına uygun ölçülerde, tamamen fermuarlı olarak tasarlanmış, köpek ürünüdür.
   
   
   
  1.979,62 TL
 • Tablo
 • Liste

Köpek Yatakları Modelleri ve Fiyatları

Köpeklerin zaman zaman evdeki sesli ve hareketli ortamdan uzaklaşarak dinlenmeye ihtiyaçları vardır. Bu nedenle evinizde köpeğiniz için uygun konforlu bir yer hazırlamanız gerekmektedir. Sevimli dostunuzun dinlenmesi için en ideal olanı ise bir köpek yatağı edinmenizdir. Köpek yatakları, zeminden gelen soğuğu engelleyerek köpek dostlarımızın üşümesini önlerler. Ancak köpekler için hazırlanan yataklar istirahat etmek için kullandıkları minderden çok daha fazlasını ifade ederler. Çünkü uyku, köpeklerin ruh hallini ve fiziksel enerjilerini direkt olarak etkileyen bir faktördür. Kaliteli bir uyku ise yalnızca boyutlarına uygun olarak seçilmiş rahat bir yatakla mümkündür. Sonuç olarak konforlu yatağında rahatça uyuyan evcil dostunuz uyandığında çok daha enerjik ve mutlu olacaktır. Onun yaşayacağı mutluluk size yansıyacak ve dolayısıyla evinizde pozitif bir atmosfer oluşacaktır. Kategorimizde ise her boydan ve ırktan köpek için yatak bulmanız mümkündür. Siz de bu yatak çeşitleri arasından köpeğinizin kilosuna, boyutuna ve ırkına uygun bir seçim yapabilirsiniz.
 

Köpek Yatağı Çeşitleri Nelerdir?


Köpek yatakları; tasarım, renk ve kumaş bakımından farklı çeşitleri bulunan ürünlerdir. En çok tercih edilen köpek yatağı çeşitleri arasında minder yataklar yer almaktadır. Köpek minder yatakları, içi elyaf ya da sünger dolgulu, dışı kadife benzeri kumaş ile kaplı ürünlerdir. Ev içerisinde, taşıma çantalarında ve kulübe içinde kullanılabilen bu ürünler, çamaşır makinelerinde yıkanarak kolaylıkla temizlenebilir. Yine köpek minderi dışında tercih edilebilecek yatak çeşitlerinden birisi de peluş yataklardır. Peluş köpek yatağı, sıcak tutan elyaf dolgulu olmaları nedeniyle oldukça konforlu ürünlerdir. Kaplan, panda ve kedi gibi farklı figürler ile satışa sunulan peluş yataklar, taban kısımlarında yer alan noktacıklar sayesinde kaymaz ve konforlu bir kullanım sağlarlar.

Köpek yatağı modelleri arasında perdeli yataklar da yer almaktadır. Üzerlerinde yer alan açılıp kapanabilen gölgelikler sayesinde köpeklerin sıcak yaz aylarını daha kolay geçirmesini sağlayan perdeli yataklar, elyaf dolgulu mindere sahiptir. Bu minderler istenildiğinde çıkarılarak çamaşır makinesinde yıkanabilir.

Kategorimizde yer alan yatak çeşitleri bahsettiklerimiz ile sınırlı değildir. Dış mekan köpek yatağı, böcek ve haşere kovucu köpek yatağı, serinletici köpek yatağıplastik köpek yatağı, köpek yastığı ve deri köpek yatağı gibi daha pek çok ürüne kategorimiz üzerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz çok ssoğuk havalarda kullanabileceğiniz köpek battaniyesi çeşitlerinizde sitemizde bulabilirsiniz.
 

Köpek Yatağı Nasıl Olmalı?


Söz konusu köpeğiniz olduğunda onunla ilgili her detaya önemle yaklaşmalısınız. Bu detaylardan birisi de yatak seçimidir. Güvende hissetmesi, sıcak ve rahat olması için mutlaka özel bir yatak seçmeniz gerekmektedir. Bu anlamda yatak seçimi sırasında dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan birisi yatağın boyutudur. Köpek yatağı boyutları evcil dostunuzun boyutları ile uyumlu olmalıdır. Örneğin büyük ırk köpek yatağı yavru köpek için çok büyük olacaktır. Yine aynı şekilde küçük ırk köpek yatağını ise büyük köpek yatağı olarak kullanmak pek mümkün değildir. Eğer köpeğiniz yavruysa ulaşabileceği ortalama boyutlara göre seçim yapmanızda fayda bulunmaktadır.

Köpek minderi ya da yatağın kolay temizlenebilir olması da oldukça önemlidir. Satın alacağınız yatağın leke tutmaz ve çamaşır makinesinde yıkanabilir olduğundan emin olmalısınız. Yine köpek yatakları ile ilgili marka ve model çeşitliliği oldukça fazladır. Bu nedenle de sanki kendiniz için seçim yapıyormuş gibi özenli davranmalı, kaliteli marka ve ürünleri tercih etmelisiniz. Bu sayede hem köpeğinizin sağlığını korumuş hem de paranızın karşılığını almış olursunuz.

Köpeğiniz için yatak satın alırken karakterini de göz önünde bulundurmalısınız. Çünkü sevimli dostunuzun karakteri ve yatış şekli yatağa olan tutumunu direkt olarak etkiler. Eğer daha çok kıvrılarak uyumayı seviyorsa kolları olan bir yatak satın alabilirsiniz. Ancak uyurken daha rahat bir pozisyon tercih ediyorsa köpek minderi almanızda yarar bulunmaktadır. Böylece evcil dostunuz yeni yatağını yadırgamayacak ve konforlu bir şekilde uyuyacaktır.

Köpek için yatak seçiminin yanı sıra yatağı evde nereye koyacağınız da önemlidir. Öncelikli olarak köpeğinizin yatağını sessiz ve sıcak bir yere koymalısınız. Bu sayede istirahat etmek istediğinde huzurlu hissedecektir. Ancak onun ailenizin bir üyesi olduğunu unutmamalı ve yatağının aynı zamanda ev ahalisine yakın olmasına da dikkat etmelisiniz. Sonuç olarak köpeğinizin yatağını sessiz, sıcak ve aynı zamanda yalnız hissetmeyeceği bir yere koymalısınız.

Bunların yanı sıra köpeğinizin evin içinde ve dışında kullanmak üzere farklı yataklara sahip olması önerilir. Dış mekan için tercih edeceğiniz yataklar güneş ve yağmura dayanıklı, iç mekan köpek yatağı ise yumuşak ve yastıklı olmalıdır.
 

Köpek Yatağı Fiyatları


Köpekler için yatak fiyatları, marka ve modellerine göre değişiklik gösterebilir. Büyük köpek yatağı ile yavru köpek yatağı arasında fiyat farkı olması çok doğaldır. Fiyatlar ile ilgili daha detaylı bilgi sahibi olmak için kategorimizi inceleyebilir, kaliteli ve ucuz köpek yatakları arasından evcil dostunuz için en uygun olanını hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?