Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Bio Pet Active Kedi ve Köpek Göz Yaşı Lekesi Temizleyici Losyon 50 ml | 65,49 TL

  JPM019633

  Kediler ve köpekler için göz yaşı akıntısından kaynaklanan lekelerin temizlenmesinde kullanılan, leke giderici, kedi, köpek göz bakım solüsyonu
   
   
   
  65,49 TL
 • Bioline Kedi Köpek Kemirgen Göz Temizleme Ve Bakım Damlası 50 ml | 223,50 TL

  JPM025465

  Kedi, köpek, tavşan, hamster ve diğer kemirgenler için, göz sağlığını koruyan, göz temizleme ve bakım solüsyonu
   
   
   
  223,50 TL
 • Polo Kedi Köpek Göz Temizleme Losyonu 50 ml | 90,21 TL

  JPM032061

  Köpek ve kedilerin göz temizliği için kullanılan göz bakım damlasıdır. Polo göz losyonu gözyaşı akıntısına bağlı oluşan birikintileri temizlemek için idealdir.
   
   
   
  90,21 TL
 • Bioline Kedi Köpek Kemirgen Gözyaşı Lekesi Çıkartıcı Solüsyon 50 ml | 215,39 TL

  JPM025466

  Kedi, köpek, tavşan ve küçük ev hayvanları için gözyaşı akıntısından kaynaklanan lekelerin temizlenmesinde kullanılan, leke giderici, göz bakım solüsyonu
   
   
   
  215,39 TL
   
 • Trixie Evcil Hayvanlar İçin Göz Temizleme Mendili 30 Adet | 416,77 TL

  JPM024549

  Kedi, köpek ve diğer küçük canlılar için, göz bölgesindeki kir ve çapakları tahriş etmeden nazikçe temizleyen, ıslak temizlik mendili
   
   
   
  416,77 TL
   
 • Tablo
 • Liste

Kedi Göz Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Kedilerin gözleri canlı ve parlak olmalıdır. Ayrıca gözlerinde herhangi bir akıntı, çizik ya da bulanıklık olmamasına dikkat edilmelidir. Çünkü kedilerin göz kenarlarındaki çapak ve akıntıların oluşturduğu bakteriler, göz enfeksiyonlarına ve hatta göz kaybına dahi neden olabilir. Enfeksiyonlar ile karşılaşmamak adına kedilerde göz bakımı kesinlikle aksatılmamalıdır. Bir kedinin gözlerinin sağlıklı olup olmadığı basit bir muayene ile anlaşılabilir. Kedinin gözlerine dikkatle bakıldığında matlık, şişlik ya da kızarıklık varsa vakit kaybetmeden bir veteriner hekime götürülmelidir. Eğer gözlerin parlaklığında ve canlılığında herhangi bir problem yoksa ışığa tutarak göz bebeklerinin hareketleri incelenmelidir. Işığa tutulduğunda göz bebekleri küçülür, ışıktan çekildiğinde ise büyüyerek eski haline gelecektir. Yine kedilerin göz sağlığının korunması için düzenli olarak göz temizliklerinin yapılması gerekmektedir. Ancak bunun için göz bölgesini tahriş etmeden nazikçe temizleyen kedi göz bakım ürünleri kullanılmalıdır. Peki, kedi göz temizliği için kullanılabilecek ürünler hangileridir?
 

Kedi Göz Bakım Ürünleri


Kedilerin göz çevresindeki kir, toz ve benzeri maddelerin düzenli olarak temizlenmesi, göz sağlıkları için oldukça önemlidir. Çünkü bu maddeler kedilerin gözüne girdiğinde yalnızca rahatsızlık hissi vermez, aynı zamanda enfeksiyona da neden olabilirler. Bunun önüne geçmek için haftada bir kez kedi temizleme losyonu kullanarak göz kapakları ve göz çevresi temizlenmelidir. Çünkü bu losyonlar günlük bakımların yapılmasının yanında çevresel kaynaklı enfeksiyonlardan korunmaya da yardımcı olmaktadır.

Özellikle beyaz ve açık renkli tüylere sahip kedilerde gözyaşı lekeleri kötü bir görünüme neden olabilir. Gözyaşı kanallarındaki enfeksiyondan kaynaklanabilen gözyaşları, kırmızımsı ya da koyu kahverengi izlere neden olur. Kedi göz bakım ürünleri arasında gözyaşı lekesi temizleyici losyonlar da yer almaktadır. Bu losyonlar, göz çevresindeki tüyler normal rengine dönene kadar düzenli olarak haftada 1 ya da 2 kez kullanılmalıdır. Düzenli kullanımlarda renk değişiminin ortadan kalktığı görülecektir.

Bunların yanı sıra kedi göz temizliği için göz temizleme mendili de kullanılabilir. Kedi göz temizleme mendili, göz çevresinde yer alan kirleri tahrişe neden olmadan temizlemeye yardımcı bakım ürünleridir.
 

Kedi Göz Bakım Ürünü Fiyatları


Kategorimizde kedilerin göz bakımı için tercih edilebilecek kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler mevcuttur. Siz de Apex, Bio Pet Active, Bioline, Mark & Chappell, Trixie ve Veda gibi güvenilir markalara ait ürünlerimizi inceleyebilir, dilediğinizi indirimli fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?