Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Sera Crabs Natural Yengeç Yemi 100 ml | 210,76 TL

  JPM022607

  Tatlı su ve tuzlu su akvaryumlarında yaşayan yengeç, ıstakoz ve diğer kabuklu canlılar için, multivitaminli tablet yem
   
   
   
  210,76 TL
 • Tetra Pro Algae Cips Balık Yemi 12 gr | 34,08 TL

  JPM005462

  Tüm tropikal tatlı su balıklarında kullanılabilen, spurilina içeren, iki aşamada ideal beslenme sağlamanın yanı sıra akvaryum suyunun temiz kalmasını sağlayan yeni jenerasyon balık yemi
   
   
   
  34,08 TL
 • Sera Spirulina Tabs Balık Yemi 24 Tablet | 119,70 TL

  JPM001011

  Tüm süs balıkları için yüksek kaliteli bitkisel hammaddeler ile özel olarak hazırlanmış tablet yem
   
   
   
  119,70 TL
   
 • Tablo
 • Liste

Tablet Balık Yemi Çeşitleri ve Fiyatları

Her canlı gibi balıklarda büyüyüp gelişmek ve sağlıklı bir şekilde yaşamak için beslenmeye ihtiyaç duyarlar. Beslenmeleri için kullanılacak yemin bağışıklıklarını güçlendirmesi, bağırsak faaliyetlerini düzenlemesi ve renklerini canlandırması gerekmektedir. Bunun için tercih edilebilecek farklı formlarda pek çok yem üretilmektedir. Balık yemi çeşitleri arasında; granül yem, pul yem, kurutulmuş canlı yem ve sıvı yem çeşitleri yer almaktadır. Fakat balıkların beslenmesi için geliştirilen yemler bunlar ile sınırlı değildir. Bahsedilenlerin yanı sıra tablet formda yemler de mevcuttur. Protein ve vitamin bakımından zengin tablet balık yemi çeşitleri, akvaryum balıkları için yeterli ve dengeli beslenme sağlamaktadır.
 

Tablet Balık Yemi Çeşitleri


Tablet balık yemleri, farklı çeşitleri ile kategorimizde yer almaktadır. Bu yemlerden birisi de bitkisel tablet yemlerdir. Otçul balıklar için tüm besinsel ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilen bu yemler, zengin içerikleri sayesinde balıklara güç ve enerji vererek vücut dirençlerini arttırır. Bitkisel tablet yemler aynı zamanda omega 3, omega 6 ve spirulina katkılı olmaları nedeniyle tam ve dengeli bir beslenme sağlamaktadır. Yine tatlı ve tuzlu suda yaşayan tropikal balık türleri için su piresi içeren tablet yemler de bulunmaktadır. Orta kısmında belli oranda daphnia yani su piresi, etrafında ise proteinli halka kısım yer alan yemler, doğaya yakın beslenme imkanı sunar. Ayrıca balıkların bağırsaklarının çalışmasını ve sindirimin artmasında da yardımcı olurlar.

Akvaryum balıklarının beslenmesi için tablet formda tatil yemleri de üretilmektedir. Hafta sonu ve diğer tatil dönemlerinde balıkların besin ihtiyaçlarını karşılayan tablet formdaki tatil yemleri, dengeli bir diyet sağlamalarının yanı sıra büyüme ve gelişmeyi de desteklemektedir. Ayrıca özel bir üretim tekniği ile sertleştirilen bu yemler geç dağılır, küf üremesine neden olmaz ve suyu bulandırmazlar.

Bunların yanı sıra kategorimizde bulabileceğiniz tablet balık yemleri yukarıda bahsedilenler ile sınırlı değildir. Diğer yem çeşitleri için kategorimize göz atabilir, yemlerin içerik özellikleri ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
 

Tablet Balık Yemi Fiyatları


Balıklar için tablet yem fiyatları,  yemin içeriğinde kullanılan malzemelere ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Fakat hem uygun fiyatlı hem de kaliteli balık yemi satın almak için kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir; JBL, Prodac, Quik, Sera, Tetra ve Tropical markalarının ürünlerini indirimli fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?