Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Dophin BB-11 Askılı Akvaryum Yavruluk 17 cm | 190,77 TL

  JPM023863

  Yeni doğan ve yavru balıkları akvaryumdaki diğer balıklardan ayırmak ya da akvaryuma adaptasyonu sağlamak amacıyla kullanılan yavruluk
   
   
   
  190,77 TL
 • Garden Mix Akrilik Yavru Havuzu Small | 28,27 TL

  JPM004132

  8 x 15 x 8 cm ebatlarında, akvaryum yavru havuzu
   
   
   
  28,27 TL
 • Sera Akvaryum Tül Yavru Havuzu 16,5x12,5x13 cm | 261,42 TL

  JPM001130

  Sera yavruluk, akvaryumda hasta, hamile ve yavru balıkların ayrılması için kullanılan 16,5x12,5x13 cm ebatlarında tül yavru havuzu
   
   
   
  261,42 TL
 • Tablo
 • Liste

Akvaryum Yavruluk Çeşitleri ve Fiyatları

Akvaryumda bakılan balıkların çoğalabilmesi için gereken en önemli ekipmanın akvaryum yavruluk olduğunu söyleyebiliriz. Akvaryum yavrulukları, yeni doğan balıkları, diğer balıkların saldırısından korur. Ancak akvaryum yavruluk seçimi henüz yavrular dünyaya gelmeden yapılmalıdır. Çünkü dünyaya geldikleri sudan alınan yavrular için yeni akvaryumun su değerleri aynı olsa da tehlike oluşturabilir. Balık yavrulukları ise su ve hava dönüşümünün kusursuz olduğu ürünlerdir. Peki, akvaryum için yavruluk çeşitleri nelerdir?
 

Akvaryum Yavruluk Çeşitleri


Yeni doğan balıkların diğer balıklar tarafından yenmesini engellemek için kullanılan yavruluklar aynı zamanda bazı balıkların uyum sağlama sürecine destek sağlama amacıyla da kullanılabilen ürünlerdir. Örnek vermek gerekirse akvaryum yavruluk çeşitleri, beta balığı gibi tek başına olması gereken balıklar için de seçenek olabilir. Bu şekilde beta balıkları, balık yavrulukları sayesinde sosyaleşebilirken aynı zamanda diğer balıkların güvenliği de sağlanmış olur. Ayrıca akvaryum yavrulukları, mini karides tankı oluşturmak isteyen kişilerin tercih ettiği ürünler arasındadır.

Akvaryum için yavruluk amacı ile kullanılacak ürün çeşitleri arasında akrilik yavrulukların yanı sıra plastik yavruluk ve tül yavruluk modelleri de bulunmaktadır. Plastik yavru havuzu modelleri yeni doğan balıkları ayırmak için tercih edilen hava motorlu ürünlerdir. Yavru balıkları ızgaralı bölmesi sayesinde yetişkin balıklardan koruyan plastik balık yavrulukları, genellikle akvaryum camına asılmakta ve o şekilde kullanılmaktadır. Tül yavru havuzu modelleri ise değişik ebatlarda üretilir ve plastik yavruluklar gibi benzer amaçlarla kullanılır. Basit ama kullanışlı olan bu ürünler vantuzlar sayesinde kolayca akvaryuma sabitlenebilmektedir. 

Kategorimizde bulunan yavruluk modellerini incelerken lepistes yavruluğu, ciklet yavruluğuartemia toplama konteynırı, ikili balık yavruluğu, balık yumurtlama konisi ve cüce vatoz yavruluğu gibi diğer ürünlerimize de göz atabilirsiniz.
 

Akvaryum Yavruluk Fiyatları


Akvaryum yavruluğu fiyatları, balık yavruluğunun modeline, özelliğine, büyük veya küçük oluşuna, üretildiği malzemenin türüne ve markasına göre farklı olabilmektedir. Dilerseniz en ucuz balık yavrulukları için kategorimizi gözden geçirebilir; Aqua Magic, Dophin, Garden Mix, Güner, Hagen, JBL, Kardelen, Sera, Ti-Sert ve Tropical gibi kaliteli ve güvenilir markaların ürünlerini indirimli fiyatlarla bulabilir, Juen Pet Market güvencesi ile kolayca satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?