Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Trixie Kedi ve Köpekler İçin Plastik Kürek Küçük 23 cm | 94,97 TL

  JPM016949

  Trixie kürek, mama veya kum doldurmak için kullanılan çok amaçlı deliksiz plastik kürektir.
   
   
   
  94,97 TL
 • Tablo
 • Liste

Köpek Mama Ölçü Kabı

Köpek mama ölçü kabı çeşitlerinin bir çok farklı modelini sitemizde bulabilirsiniz. Köpeklerimizin yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmeleri için dikkat edilmesi gereken en önemli nokta beslenme alışkanlıklarıdır. Yedikleri mamaların taze ve kaliteli olmasının yanı sıra doğru ölçüde beslenmeleri kilit noktalardır. Köpeklerin en doğru ve en rahat şekilde beslenmeleri için fiziksel özelliklerine ve ihtiyaçlarına uygun olan mama kapları tercih etmelisiniz. Mama kaplarının temizliğine hijyenine ve her zaman taze mama ile doldurulmasına özen göstermelisiniz.

Sağlıklı bir evcil hayvan beslemek için porsiyon kontrolü ve günlük besin miktarı doğru bir şekilde ayarlanmalıdır. Köpek mama ölçü kabı ile köpeğinize günlük olarak vermeniz gereken mama miktarını doğru ve kolay bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Ölçü kabı sayesinde her öğünde aynı miktarda mama verebilir ve böylelikle köpeğinizin ihtiyacından fazla beslenmesini önleyip obezite veya hazımsızlık problemlerini engelleyebilirsiniz. Ayrıca beslenme rutinini takip ederek günlük ihtiyaçlarını da ölçü kabı yardımı ile belirleyebilirsiniz.
 

Köpek Mama Ölçü Kabı Çeşitleri


Özel beslenme programı belirlenen evcil hayvanlarınızın yiyeceklerini ölçülü bir şekilde vermeniz gerekir. Mama miktarını pratik bir şekilde ayarlayabileceğiniz mama ölçü kapları aynı zamanda sap kısımları mandal şekilde dizayn edilmiştir. Böylece açılan mama paketleri sıkıca kapatılıp bayatlaması, koku ve nem alması önlenmiş olur.

Genellikle sert plastik malzemeden üretilen ölçü kapları tercihe bağlı olarak cam veya silikon olarak ta bulunabilir. Farklı boyutlarda ölçü kapları bulmanız mümkündür. Standart bir ölçü kabı 250 gr mama alabilecek ölçülerdedir. Bulaşık makinasında ve elde yıkamaya uygundur. Oldukça hafif ve taşınabilir boyutlardadır. Mama paketlerinin içinde ya da dolapta muhafaza edebilirsiniz.

Özellikle seyahatlerde mama sıkıştırma mandalı olarak büyük kolaylık sağlar. Çantada taşıyabilirsiniz ve mamaların dökülmesini önler. Mamaların bayatlamadan saklanmasını sağlar. Farklı renk seçeneklerini bulmanız mümkündür. Sağlığa zararlı maddeler içermeden üretilmiştir.
 

Köpek Mama Ölçü Kabı Fiyatları


Köpek mama ölçü kabı fiyatları ürünün boyutlarına ve kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösterebilir. Bütçe dostu uygun fiyatlar ve geniş ürün seçenekleri için sitemizi ziyaret edebilir, ihtiyacınız olan ürünü güvenle satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?