Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Sholk Leke Ve Koku Giderici Temizlik Spreyi 750 ml | 113,70 TL

  JPM031659

  Sholk leke ve koku giderici, klor içermeyen formülü ile genel temizlik ve idrar, dışkı, kusmuk ve ter gibi atıklar nedeniyle oluşan leke ve kokuları temizlemek için kullanılan, hijyen sağlayan hipoalerjenik temizlik spreyidir.
   
   
   
  113,70 TL
 • Trixie Bahar Esintisi Koku Giderici Kedi Kumu Parfümü 750 gr | 683,11 TL

  JPM026859

  Kedi tuvaletleri için, kötü kokuları gidermek ve absorbe etmek amacıyla kullanılan, taze bahar esintili, kedi kumu parfümü
   
   
   
  683,11 TL
 • Trixie Bebek Pudralı Koku Giderici Kedi Kumu Parfümü 750 gr | 683,11 TL

  JPM026860

  Kedi tuvaletleri için, kötü kokuları gidermek ve absorbe etmek amacıyla kullanılan, bebek pudrası kokulu, kedi kumu parfümü
   
   
   
  683,11 TL
 • Tablo
 • Liste

Kedi Kumu Koku Giderici

Kedi kumu koku giderici ürünler için kategorimizi incelemeyi unutmayınız. Kediler dışardaki tuvalet ihtiyaçlarını bulabildikleri yeşilik alanlarda veya toprak üzerinde gidermektedir. Ancak evde yaşayan ve dışarı çıkma şansı olmayan kedilerin böyle bir şansı yoktur ve tuvalet ihtiyaçlarını gidermeleri için kedi kum kabı ve kedi kumu kullanılması gerekir. Kediler titiz yapıları nedeni ile bu tuvaletlere kolayca alışarak kedi kumlarını kullanırlar. Bu kumlar ile ilgili yaşanan en önemli sorun ise kumda biriken atıklar nedeni ile koku oluşmasıdır. Koku oluşumu nedenleri arasında en önemlisi kum temizliğinin yeterli ve doğru şekilde yapılmamasıdır. Kum, düzenli ve uygun bir şekilde kedi kumu küreği yardımı ile temizlendiğinde kedi tuvaletlerindeki kokunun önemli bir kısmı ortadan kalkar. Ayrıca belirli zaman aralıklarıyla tüm kumun atılarak kum kabı tamamen temizlenmelidir. Bunların yeterli olmadığı durumlarda kedi kumu koku giderici ürünler de kokunun giderilmesi adına çözüm olmaktadır. Peki, kedi kumu koku giderici ürünler nelerdir?
 

Kedi Kumu Koku Giderici Ürün Çeşitleri


Kedilerin dışkısı çok ağır bir kokuya neden olabilir. Bu kokunun doğal yöntemlerle önlemesi maalesef pek mümkün değildir. Kristal veya diğer adıyla slikon kedi kumları ya da diğer kedi kumu çeşitleri kokuyu bir miktar hapsetseler bile genellikle ek çözümlere de gerek duyulabilir. Bu çözümlerin en önemlisi kedi kumu koku giderici ürün çeşitlerini kullanmaktır. Kedi kumu koku giderici çeşitleri arasında deodorantların yanı sıra parfümlerde yer almaktadır. Bu deodorant ve parfümler kumdaki atıklardan kaynaklanan kokuyu giderirler. Yine kedi kumu koku giderici deodorant çeşitleri, kumun kullanım süresini artırarak ek bir avantaj da sağlamaktadır.

Kedi tuvaleti koku giderici ürünlerden birisi de koku giderici spreylerdir. Kedilerin idrar kokusunu elimine eden ve koku moleküllerini hapseden bu ürünler, kedi kumunun bulunduğu ortamdaki kötü kokuları yok ederler. Bunların yanı sıra kategorimizde koku giderici toz, leke ve koku temizleyici halı spreyi ile koku giderici kedi kumu parfümü de bulmanız mümkündür.

Kedi tuvaleti koku giderici ürünlerin farklı kokularda üretilmiştir. Genellikle lavanta veya pudra kokulu olanların yanı sıra kavun kokulu, sabun kokulu veya tamamen kokusuz olan çeşitleri de mevcuttur.
 

Kedi Kumu Koku Giderici Fiyatları


Kedi kumundaki kötü kokuların kaldırılmasına yardımcı olan koku giderici ürünler, sahip oldukları özelliklere, parfümün cinsine ve markalarına göre fiyatlandırılmaktadır. Siz de uygun fiyatlı ve kaliteli bir kedi kumu koku giderici satın almak için kategorimize göz atabilir; Beaphar, Biokats, Green Fields, Rotifisch, Trixie ve Vitakraft gibi önde gelen markaların ürünlerini indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?