Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

  • Tablo
  • Liste
    kategorimizde maalesef şu an için bir ürün bulamadık. Mümkün olan en kısa zamanda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla yine kategorimiz altında bulmanızı sağlamaya çalışacağız. Biz yeni ürünleri stoklarımıza alana kadar diğer ürünlerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri indirimli fiyatlar ve Juen Pet Market güvencesi ile satın alabilirsiniz.
  • Tablo
  • Liste

Serinletici Köpek Yatağı Çeşitleri

Tüylü dostlarınız yazın sıcak aylarında tıpkı bizler gibi vücut ısıları artar. Aşırı ısı artışı ise dengelenmezse solunum problmlerine yol açabilir. Bu sebepten dolayı özellikle yaz aylarında serinlemesini sağlamalısınız. Su ihtiyaçlarını karşılamalı ve serin alanlar oluşturarak vücut ısılarını normal seviyede tutmalısınız. Köpeklerinizi serinletmek için kullanabileceğiniz pek çok ürün vardır. Serinletici köpek yatağı da bu ürünler arasında yer alır. Bu yataklar yaydıkları serinlik ile köpeklerinizin vücut ısılarını dengelemeye yardımcı olur.
 

Serinletici Köpek Yatağı Çeşitleri


Köpekler için serinletici ürünler bir lüks değil, yemek ve barınma gibi bir ihtiyaçtır. Kalın tüy ve kürk yapısına sahip olan köpekler sıcaklardan etkilenir bu da sağlıklarına zarar verir. Köpek soğutucu yatak çeşitleri köpeklerinizin üzerine oturabileceği ve uzanabileceği bir alandır. Köpeğinizin teması ile serinlik yayan yataklar sıcaklarda rahatlayabilecekleri bir yer olanağı sağlar.

Soğutucu köpek matı ince ve taşınabilir bir üründür. Fazla yer kaplamayan yapısı seyahatlerde kullanım avantajı sağlar. İçeriğinde toksik madde barındırmaz ve köpeklerinizin sağlığına zarar vermez. Farklı boyutlarda üretilen matları köpeklerinize uygun olarak seçebilirsiniz.

Soğutucu köpek yatağı seçenekleri arasında kafes ve yuva içine yerleştirebileceğiniz köpek yatağı çeşitleri de mevcuttur. Taşınabilir yapısı ile her alana kolayca yerleştirilerek istediğiniz her an kullanma avantajı sağlar. İçeriğindeki özel malzeme yatağı soğuk tutar ve oldukça dayanıklıdır.
 

Serinletici Köpek Yatağı Fiyatları


Serinletici köpek yatağı fiyatları yatakların boyut, model ve özelliklerine göre değişiklik gösterir. Farklı ebatlarda ve kullanım alanlarında pek çok serinletici köpek ürünlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Karlie, Pawisse gibi pek çok markanın ürettiği soğutucu yatakları bir arada inceleyebilirsiniz. Köpek serinletici ürünlerini sepetinize ekleyerek hızlı ve avantajlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?