Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Jungle Ballı Ve Yumurtalı Kanarya Krakeri 35 grx3 Adet | 30,41 TL

  JPM021614

  Jungle kanarya krakeri, sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlayan, kondisyon artırıcı ballı ve yumurtalı tamamlayıcı ek besindir.
   
   
   
  30,41 TL
 • Tablo
 • Liste

Kanarya Krakeri Çeşitleri ve Fiyatları

Kanarya krakeri çeşitleri için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Kanaryalar, etkileyici sesleri ve göz alıcı renkleri ile dikkat çeken kuşlardır. Bakıldığında sarı rengin hemen her tonunu bünyelerinde barındıran kanarya türleri, sürekli hareket halinde ve yemeye istekli canlılardır. Aynı zamanda hassas olan bu kuşların sağlıklı beslenmeleri için kanarya yemi, meyve ve kuş maması gibi besinlerin ne kadar verileceğinin iyi bilinmesi gerekmektedir. Kanarya beslenmesi için verilecek yem miktarı ise çiftleşme dönemine, kanaryanın yaşına ve mevsime göre değişiklik göstermektedir. Yine kanaryalar için yem seçimi yaparken özenli davranmak, uzun ömürlü ve sağlıklı olmaları adına önemlidir. Kanaryalara ödül olması için kanarya krakeri de verilebilir. Krakerler, kanaryalar tarafından oldukça sevilen yemlerdir. Kafesin içine ulaşabilecekleri bir yere takılan bu yemler, aynı zamanda ihtiyaç duydukları ve yemden alamadıkları vitaminleri almalarına da yardımcı olmaktadır.
 

Kanarya Krakeri Çeşitleri Nelerdir?


Krakerler, kuşlar için lezzetli ve besleyici yemlerdir. Aynı durum kanaryalar için de geçerlidir. Kanaryaların sağlıklı ve uzun ömürlü olmaları için dengeli beslenmeleri sağlanmalıdır. Aslına bakılırsa kanarya krakeri gibi özel yemler de tam olarak bunun için üretilmektedir. Çünkü kraker çeşitleri, pek çok besin unsurunun bir araya getirilmesi ve bal gibi yapıştırıcı besinler ile sıkıştırılmaları ile oluşturulan yemlerdir.

Kanaryalar için özel olarak üretilen kraker çeşitleri arasında ballı ve yumurtalı kanarya krakerleri yer almaktadır. Sağlıklı ve dengeli bir beslenme sağlayan bu krakerler, bal ve yumurtanın yanı sıra kondisyon artırıcı tahıllar da barındırmaktadır. Yine kanarya krakeri çeşitleri, kuşun kraker yerken enerji sarf etmesini ve bu sayede formda kalmasını sağlamaktadır.

Krakerler kuşlar için hem vakit geçirme aracı hem de lezzetli birer yiyecek niteliğindedir. Bu nedenle kanaryanızın kafesinde devamlı olarak kraker bulundurmanızda fayda vardır.
 

Kanarya Krakeri Fiyatları


Kanarya krakerleri genel olarak uygun fiyatlı ürünlerdir. Kategorimizde ise Eurogold, Gold Wings, Jungle ve Quik gibi güvenilir markalara ait kraker çeşitleri yer almaktadır. Siz de kanaryanız için hem besleyici hem de lezzetli krakerler satın almak istiyorsanız kategorimizdeki ürünleri inceleyebilir, dilediğinizi cazip ödeme seçenekleri ile indirimli fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?