Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Bird Life Kuşlar İçin Plastik Dış Yuva | 46,07 TL

  JPM023081

  Dış yuva, kuşlar için, 12 x 12,5 x 12 cm ebatlarında, sürgülü kapısı bulunan, kafes teline dıştan takılan yuvalıktır.
   
   
   
  46,07 TL
 • Fit Fly Basket Yuvalık Plastik Kanarya Yuvası 11 cm | 12,85 TL

  JPM022844

  Kuşlar için, 11 cm çapında, 6,5 cm yüksekliğinde, antibakteriyel plastik malzemeden üretilmiş, keçe ile kullanılabilen, kanarya yuvalığı
   
   
   
  12,85 TL
 • Trixie Kancalı Metal Kanarya Yuvası 9,5 cm | 282,07 TL

  JPM006899

  Kuş yuvası, 9,5 cm çapında, hijyenik ve kolay temizlenebilir, metal kuş yuvalığı
   
   
   
  282,07 TL
 • Tablo
 • Liste

Kanarya Yuvası Çeşitleri ve Fiyatları

Kanarya yuvası ihtiyaçlarınız için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Kanaryalar, doğal yaşam ortamlarında yuvalığa ihtiyaç hissetmezler. Onlar için çatal bir ağaç dalı dahi yeterli olabilir. Fakat aynı şeyi kafeste beslenen kanaryalar için söyleyemeyiz. Yuvalığı onlar için bizim temin etmemiz gerekmektedir. Kanarya yuvası üremenin en önemli elemanlarından birisidir. Bu nedenle de kanarya için yuvalık satın alırken belli noktalara dikkat etmek gerekmektedir. Dikkat edilmesi gereken noktaların başında ise kanarya yuvasının boyutu ve derinliği yer almaktadır. Kanarya ana kuluçka süresi boyunca oturacağı yuvalığa sığamazsa rahatsız olur ve çeşitli sorunlar ortaya çıkabilir. Yine kanarya yuvalığı yeterince derin olmazsa yavrular düşebilir ya da sakatlanabilirler. Bu doğrultuda ideal bir kanarya yuvalığının derinliği 6 cm kadar olmalıdır. Kanaryalar için üretilen yuvalıkların birçok çeşidi mevcuttur. Peki, kanaryalar için tasarlanan yuva çeşitleri nelerdir?
 

Kanarya Yuvası Çeşitleri


Kanaryalar için tercih edilebilecek yuva çeşitlerinden birisi sepetli plastik kuş yuvalarıdır. Kanarya kafesi tellerine asılarak kullanılabilen bu yuvalık hem kafesin içinde hem de dışında kullanılabilmektedir. Yine plastik kanarya yuvası çeşitleri arasında, ön ve arka kısmında ızgara şeklinde hava delikleri bulunan modellerin yanı sıra basket yuvalık olarak adlandırılan modeller de mevcuttur.

Kanarya yuvası çeşitlerinden birisi de metal malzemeden hazırlanan yuvalıklardır. Metal kuş yuvalıkları, kolay temizlenebilen hijyenik ürünlerdir. Dıştan açılabilen kapıya sahip metal yuvalıklar, kancaları sayesinde pratik bir şekilde kafes tellerine takılabilirler. Bunların yanı sıra hasırdan yapılan doğal kuş yuvalıkları da vardır. Plastik ve metal yuvalıkların içine konularak kullanılabilen hasır kanarya yuvalığı çeşitlerinin yanı sıra hasır askı ile kafes tellerine tutturulabilen modeller bulmak da mümkündür.

Kanarya yuvalıkları, kanaryaların kuluçkaya yatmaları için tek başına yeterli gelmez. Bu nedenle mutlaka sıcak ve yumuşak bir hal almalarını sağlayacak yuva keçesi ile birlikte kullanılmaları gerekir.
 

Kanarya Yuvası Fiyatları


Kanarya yuvalığı fiyatları; yuvanın üretildiği malzemeye, tasarımına ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Ancak en kaliteli ve ucuz kanarya yuvalığı modelleri için kategorimize göz atabilir; Fit Fly, Imac, Kardelen, Marchioro, Ti-Sert, Trixie ve Wonderfull Pet gibi markalara ait ürünleri uygun fiyatlara hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?