Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Ferplast Dog Villa Plastik Köpek Kulübesi 73x59x53 cm | 7.668,76 TL

  JPM023401

  Ferplast köpek kulubesi yalıtımlıdır. Soğuk ve sıcaktan koruyan ve istenildiğinde yan yüzeyi açılarak daha iyi havalanabilen kulübenin temizliği kolaydır.
   
   
   
  7.668,76 TL
 • Ferplast Kenny 1 Plastik Köpek Kulübe Kapısı | 769,30 TL

  JPM013498

  Ferplast Kenny 1 plastik köpek kulübesi için, şeffaf slikondan yapılmış soğuğu önleyen kulübe kapısıdır.
   
   
   
  769,30 TL
 • Ferplast Kenny 1 Plastik Köpek Kulübesi 50 cm | 2.915,93 TL

  JPM013495

  Ferplast kenny, köpekler için, 78 x 50 x 50 cm ebatlarında, dış mekan kullanımı için plastik köpek kulübesidir.
   
   
   
  2.915,93 TL
 • Ferplast Kenny Mini Plastik Köpek Kulübe Kapısı | 628,24 TL

  JPM013497

  Ferplast kenny mini model plastik köpek kulübesinin kapı girişini kapatan ve soğuk hava girişini önleyen şeffaf slikon kapıdır.
   
   
   
  628,24 TL
 • Tablo
 • Liste

Plastik Köpek Kulübesi ve Fiyatları

Plastik köpek kulübesi almak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. İhtiyacınız olan tüm plastik köpek kulübesi modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Köpekler, insanlar ile iyi anlaşabilen sevgi dolu ve sadık hayvanlardır. Bu özellikleri nedeniyle sıklıkla evcil hayvan olarak tercih edilirler. Ancak köpekler hangi ırktan olursa olsun özenli bir bakım gerektirmektedir. Tuvalet ihtiyaçları için dışarıya çıkarılmaları, belli periyotlar ile banyo yaptırılmaları, enerjilerini atabilmeleri için dışarıda oynamaları gerekir. Bunların yanı sıra köpeklerin barınabilecekleri güvenli alanlara ihtiyaçları bulunmaktadır. Özellikle bahçede beslenen köpeklerin güvenli bir şekilde barınmaları adına tercih edilen köpek kulübeleri, aynı zamanda evlerin içinde de kullanılabilmektedir. Bahsedilen köpek kulübeleri arasında plastik köpek kulübesi çeşitleri de yer almaktadır.
 

Plastik Köpek Kulübesi Ölçüleri Nasıl Olmalı?


Köpekler için plastik köpek kulübesi satın almadan önce köpeğinizin büyüklüğünü mutlaka göz önünde bulundurmalısınız. Normal şartlarda köpeğin rahat edebilmesi adına kulübe içine sığması yeterlidir. Ancak küçük ırk köpekler büyük olanlara göre rahatlarına daha düşkün canlılardır. Bu nedenle köpeğinizin boyutlarından biraz daha büyük bir köpek kulübesi satın almanızda yarar bulunmaktadır. Bunların yanı sıra çok fazla boş alanın bulunduğu köpek kulübeleri ise özellikle kış aylarında soğuktan koruma konusunda yetersiz kalabilir. Sonuç olarak köpek kulübesi çeşitleri arasından seçim yaparken köpeğinizin boyutlarına göre çok büyük ya da dar bir kulübe satın almamaya özen göstermelisiniz.

Yine yavru köpek kulübeleri arasından seçim yaparken çok çabuk büyüyebileceklerini göz önünde bulundurmalısınız. Bu durum köpeğin ırkına göre değişiklik gösterir. Ancak yine de ileriye dönük düşünmenizde yarar bulunmaktadır.
 

Plastik Köpek Kulübesi Çeşitleri


Plastik köpek kulübeleri, olumsuz hava koşullarına dayanıklı kaliteli malzemelerden imal edilmektedir. Bu nedenle direkt olarak zemine konulmaları halinde neme ve suya karşı dayanıklıdırlar. Ayrıca kolay taşınabilir ve pratik bir şekilde monte edilebilirler. Bu doğrultuda tercih edilebilecek plastik köpek kulübeleri arasında arka kısmında ve yanlarında havalandırma delikleri bulunan soğuğa ve sıcağa karşı yalıtımlı modeller yer almaktadır. Yine kolaylıkla yıkanarak temizlenebilen bu kulübelerin tekerlekli modelleri de mevcuttur.
 

Plastik Köpek Kulübesi Fiyatları


Plastik köpek kulübelerinin fiyatları ise ürünün modeline, markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Ancak fiyatlar hakkında daha detaylı bilgi almak için sitemizdeki ürünleri inceleyebilir; Dayang, Ferplast, Fop, Pet Mode ve Strong gibi güvenilir markaların ürünlerini uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?