Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Fit Fly Sultan Papağanı Suluğu 14 cm 200 ml | 15,97 TL

  JPM025041

  14 x 9 cm ebatlarında, sultan papağanı gibi büyük kuş türleri için 200 ml hacimli silo suluk.
   
   
   
  15,97 TL
 • Pawise Büyük Kuşlar İçin Suluk Ve Yemlik 265 ml | 108,64 TL

  JPM031158

  Sultan papağanı gibi küçük papağan türleri, paraket ve birden fazla kuşu olan muhabbet kafesleri için suluk ve yemlik olarak kullanılabilen kafes aksesuarıdır.
   
   
   
  108,64 TL
 • Tisert Paraket Ve Sultan Papağanı Suluğu 200 ml | 16,98 TL

  JPM013589

  14 cm yüksekliğinde 200 ml hacimli kuş suluğudur. Sultan papağanı suluğu olarak ideal boyutlardadır.
   
   
   
  16,98 TL
 • Trixie Kuşlar İçin Suluk Yemlik 265 ml | 230,58 TL

  JPM020659

  Trixie kuş yemliği, küçük boy papağan, paraket ve muhabbet kuşu gibi orta boy kuşlar için kullanılır. Suluk olarak da kullanılabilen 265 ml hacimli kuş yemliği akrilik ve plastik malzemeden yapılmıştır.
   
   
   
  230,58 TL
 • Fit Fly Tünekli Silo Suluk 16 cm | 26,29 TL

  JPM022070

  Sultan papağanı, cennet papağanı gibi küçük papağanlar ve muhabbet kuşları için, 16 x 6,5 cm ebatlarında, su miktarı ayarlanabilen, isteğe bağlı olarak yemlik olarak da kullanılabilen, geniş silo suluk
   
   
   
  26,29 TL
   
 • Tablo
 • Liste

Papağan Suluğu Çeşitleri ve Fiyatları

Papağan suluğu çeşitlerimizi kategorimizde bulabilirsiniz. Evinizde bir papağanınız varsa ya da papağan sahiplenmeyi düşünüyorsanız onun için asgari koşulları sağlamanız gerekmektedir. Bu doğrultuda papağanların kafesinden sağlıklarına kadar dikkat etmeniz gereken pek çok konu bulunmaktadır. Bir papağanın sağlıklı ve konforlu bir yaşam sürebilmesi için kafesinin boyutlarına uygun olması gerekir. Papağan için kafes seçimi yaparken kafesin köşeli olmasına dikkat edilmelidir. Çünkü kafesin köşelerinin yuvarlak olması papağanların yön duygusunun gerilemesine ve strese girmelerine neden olabilir. Yine papağanların stresten uzak ve sağlıklı olmaları için kafesleri için çeşitli papağan aksesuarları almak gerekmektedir. Bu aksesuarlar arasında papağan tünekleri, çeşitli oyuncaklar ve yemlikler de yer alır. Ayrıca papağanların en temel ihtiyaçlarından birisi de sudur. Temiz ve taze su ihtiyaçlarının karşılanması için kafes içerisinde mutlaka uygun bir papağan suluğu bulundurmak gerekmektedir.
 

Papağan Suluğu Çeşitleri Nelerdir?


Papağan için kafes malzemeleri satın alırken en çok dikkat edilmesi gereken konulardan birisi suluk seçimidir. Çünkü papağanların günlük olarak temiz ve taze su tüketmeye ihtiyaçları vardır. Bunun için rahat su içmelerini sağlayacak kuş suluk çeşitleri arasından seçim yapmak gerekmektedir. Papağanlara her daim temiz su sağlama için tercih edilebilecek suluk çeşitlerinin başında ise otomatik suluklar yer almaktadır. Otomatik suluklar, ince hortumları yardımı ile sürekli olarak papağanlar için su sağlarlar. Kafes teline takılarak kullanılmaya uygun bu bu suluklar, oval şekillidir ve hortumları bir pet şişe içerisine konularak kullanılabilirler.

Papağan suluğu çeşitleri arasında silo suluklar da yer alır. Sultan papağanı ve cennet papağanı gibi küçük papağan türleri için de tercih edilebilen bu suluklar, plastik kancaları sayesinde kafes teline kolayca asılabilirler. Papağanlar için sürekli taze su imkânı sağlayan silo kuş sulukları, aynı zamanda papağan yemliği olarak da kullanılabilirler.

Papağanlar için satın alınabilecek suluk çeşitleri bunlarla sınırlı değildir. Kategorimizde sultan papağanı suluğu, cennet papağanı suluğu ve jako papağan suluğu olarak tercih edilebilecek daha pek çok suluk çeşidi mevcuttur.
 

Papağan Suluğu Fiyatları


Papağan suluk fiyatları, suluğun sahip olduğu özelliklere, üretildiği malzemeye ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Ancak fiyatlar ile ilgili daha net bilgi sahibi olmak için kategorimize göz atabilir: Chios, Ti-Sert ve Trixie gibi markaların suluk çeşitlerini indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?