Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Bio Pet Active Elegance Köpek Parfümü Nergis Çiçeği Kokulu 50 ml | 67,45 TL

  JPM022454

  Bio PetActive elegance, nergis çiçeği kokulu köpek parfümüdür.
   
   
   
  67,45 TL
 • Bioline Cologne Kedi ve Köpek Parfümü 207 ml | 284,22 TL

  JPM030085

  Bioline kedi köpek parfümü, deri kokusunun yanı sıra ortamdaki kötü koluların giderilmesine yardımcı olur.
   
   
   
  284,22 TL
 • Green Fields Fresh Nane Kokulu Köpek Parfümü 75 ml | 428,90 TL

  JPM027430

  Köpekler için, alkol ve paraben içermeyen, ferahlatıcı nane kokulu, köpek parfümüdür.
   
   
   
  428,90 TL
 • Tablo
 • Liste

Köpek Parfümü ve Köpek Kolonyası

Evde bir köpek ile yaşamak eşsiz bir duygudur. Ancak köpeklerin sağlığı açısından bakımlarının tamamı eksiksiz olarak yerine getirilmelidir. Aksi halde birtakım sorunlar yaşanması kaçınılmazdır. Yaşanabilecek bu sorunlar arasında koku sorunu da yer almaktadır. Çünkü özellikle uzun tüylü köpek cinslerinin derisi kokuları biriktirmeye ve salgılamaya yatkındır. Yine bazı köpeklerin ırksal özellikleri ve beslenme biçimleri nedeniyle de koku problemi baş gösterebilir. Eğer köpeğinizin böyle bir nedenle kötü kokular yaydığından şüpheleniyorsanız zaman kaybetmeden bir veterinere danışmalısınız. Ayrıca pH düzeyi uygun köpek parfüm ve kolonyaları kokusu giderici etki yaratmaktadır. Bu ürünleri kullanarak köpeğinizin kötü kokmasının önüne geçebilirsiniz. Peki, köpek parfümü nasıl kullanılmalı?
 

Köpek Parfümü Nasıl Kullanılır?


Daha önce de bahsettiğimiz gibi köpekler farklı nedenlerden dolayı kötü kokular yayabilirler. Bu nedenlere kulaklarındaki mantarlar, diş tartarı, ağız enfeksiyonları ve derilerinde oluşan yaralar da dahildir. Ayrıca yanlış köpek şampuanı seçimi de kötü kokuya neden olabilmektedir. Bu noktada kullanılabilecek en ideal ürünler köpekler için özel olarak üretilen köpek parfümü ve kolonya çeşitleridir.

Köpek koku giderici ürünler arasında yer alan parfümlerin kullanımı sırasında bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bunların başında da parfümün köpeğin göz ve ağzına denk gelmeyecek şekilde 15 - 20 cm kadar uzaktan püskürtülmesi gelmektedir. Ayrıca köpek parfümleri kullanılmalarının ardından biraz bekledikten sonra bir bez ile tüylere yayılmalıdır. Köpek koku giderici parfüm çeşitlerinin kullanımı sırasında göz önünde bulundurulması gereken önemli detaylardan birisi de köpeğin derisinde yaralı ya da tahriş olmuş bir yüzeyin bulunmamasıdır. Eğer köpeğinizin derisinde yara ya da tahriş varsa ürünü bu bölgelere püskürtmemeye özen göstermelisiniz.
 

Köpek Parfümü Çeşitleri


Köpek sahiplerinin özellikle son dönemlerde köpekleri için farklı parfüm arayışı içine girmeleri, köpek parfümlerinin çeşitlenmesine neden olmuştur. Bu doğrultuda tercih edilebilecek köpek koku giderici parfüm çeşitleri arasında; vanilyalı, menekşe kokulu, misk ve kozalak ağacı kokulu, nane, sandal ağacı, çiçek ve meyve kokulu ürünler yer almaktadır.
 

Köpek Parfümü Fiyatları


Köpek kokusu giderici parfüm fiyatları, ürünün özelliklerine ve markasına göre değişiklik göstermektedir. Ancak hem uygun fiyatlı hem de köpeğinizin sağlığı için uygun bir parfüm satın almak istiyorsanız binlerce köpek malzemeleri bulunan pet shop sitemizi inceleyebilir; Beeztees, Gimdog, Green Fields ve Bio Pet Active gibi güvenilir markaların ürünleri arasından dilediğinizi hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?