Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

  • Tablo
  • Liste
    kategorimizde maalesef şu an için bir ürün bulamadık. Mümkün olan en kısa zamanda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla yine kategorimiz altında bulmanızı sağlamaya çalışacağız. Biz yeni ürünleri stoklarımıza alana kadar diğer ürünlerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri indirimli fiyatlar ve Juen Pet Market güvencesi ile satın alabilirsiniz.
  • Tablo
  • Liste

Deri Köpek Elbise ve Kıyafet Çeşitleri

Köpekler için özel olarak tasarlanan kıyafetlerin farklı fonksiyonları bulunmaktadır. Bunlardan ilki ve en önemlisi, köpekleri soğuk iklim koşullarına karşı korumalarıdır. Özellikle yağmurlu havalarda tüyleri ıslanan köpekler hastalanabilir. Yine bazı köpek ırkları soğuğa karşı dirençsizdir. Özellikle diğerlerine göre daha ince tüy tabakasına sahip köpeklerin soğuk havada yürüyüş yaparken mutlaka mevsim koşullarına uygun köpek kıyafetleri giymeleri gerekmektedir. Köpekler için tasarlanan elbiselerin bir diğer işlevi ise köpeklerin terlemelerini engellemektir. Ayrıca sevimli dostlarımızın çok daha şık görünmelerini sağlarlar. Bu doğrultuda hem kötü hava şartları nedeniyle hastalanmalarını engellemek hem de şık görünmelerini sağlamak için tercih edilebilecek ürünler arasında deri köpek elbise modelleri de bulunmaktadır.
 

Deri Köpek Elbise Modelleri


Özellikle küçük ırk köpek sahibi bireyler, köpeklerine süslü kıyafetler giydirerek dolaştırmaktan mutlu olurlar. Bu doğrultuda tercih edilebilecek en ideal kıyafetlerden birisi deri detaylara sahip olanlardır. Aynı zamanda yağmurdan ve soğuktan koruyan deri köpek elbisesi modelleri genellikle göğüs kısmından çıtçıtlı şekilde tasarlanırlar. Bunun en önemli nedeni ise rahatlıkla giydirilip çıkarılabilmeleridir.

Köpek elbiseleri arasında tamamen deri kumaştan üretilmiş modellerin yanı sıra deri görünümlü anorak kumaştan üretilen köpek montu çeşitleri de mevcuttur. Anorak kumaştan üretilen kısımları köpekleri yağmurda ıslanmaktan korurken, elyaf dolgulu iç kısımları ise sıcak tutar. Yine göğüs kısımlarında çıt çıt bulunması nedeniyle kolay kullanım sağlayan deri köpek elbiseleri farklı ırklara uygun ebatlarda üretilmektedir. Bu anlamda siz de köpeğinizin boyutlarına uygun bir deri köpek elbisesi satın alarak onu soğuk kış günlerinde ve yağmurlu havalarda koruyabilirsiniz.
 

Deri Köpek Kıyafeti Fiyatları


Deri köpek kıyafetlerinin fiyatları belli kriterlere göre değişiklik göstermektedir. Bahsedilen bu kriterler arasında elbisenin fonksiyonları, markası, modeli ve üretildiği kumaşın kalitesi gibi unsurlar yer almaktadır. Seçim yaparken bu özellikleri göz önünde bulundurmalı, kararınızı fiyat ve ürün fonksiyonunu göz önünde bulundurarak yapmalısınız.

Bunların yanı sıra hem kaliteli hem de uygun fiyatlı köpek kıyafetleri için sitemizi inceleyebilir, ihtiyacınıza uygun olanları indirimli fiyatlara ve farklı ödeme seçenekleri ile hemen satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?