Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

  • Tablo
  • Liste
    kategorimizde maalesef şu an için bir ürün bulamadık. Mümkün olan en kısa zamanda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla yine kategorimiz altında bulmanızı sağlamaya çalışacağız. Biz yeni ürünleri stoklarımıza alana kadar diğer ürünlerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri indirimli fiyatlar ve Juen Pet Market güvencesi ile satın alabilirsiniz.
  • Tablo
  • Liste

Otomatik Kedi Tuvaletleri

Otomatik Kedi Tuvaletleri

Kedi sahiplerinin yaşadığı en büyük sorunlardan biri, kedi tuvaletlerinin kokmasıdır. Özellikle kedi kumunun kötü kokusu sadece kedi tuvaletinin bulunduğu yeri değil, tüm evi kokutabilir. Temizliğe oldukça önem veren kediler için bu koku oldukça rahatsız edici olabilir. Bütün gün evde zaman geçiren, uyuyan, yemek yiyen, oyun oynayan kedilerin bu kokuyu daha fazla soluması onları mutsuz edebilir. Hem ev içerisindeki kokunun giderilmesi hem de kedilerin daha hijyenik ve temiz kum kabına sahip olabilmesi için otomatik kedi tuvaletleri çeşitleri tasarlanmıştır. Kedilerin tuvalet temizliğini düzenli olarak yapamayan ve dolayısı ile kokunun yayılmasını da engeleyemeyen kedi sahipleri için otomatik kedi tuvaleti çeşitleri sayesinde bu sıkıntılı durumu kolaylıkla aşabilmektedir.

 

Otomatik Kedi Tuvaleti Çeşitleri


Evet, otomatik kedi tuvaletleri işte tam da bunun için tasarlanmıştır. Kediler temiz canlılardır. Özellikle tuvalet konusunda hassaslardır. Kumlarından çıktıktan sonra çoğunlukla patilerini, tüylerini, genital bölgelerini yalayarak temizlemeye başlarlar. Hayvan sahipleri de gerek kötü kokuyu gerekse kötü görüntüyü engellemek adına hızlıca tuvalet kabı temizliği yapmak isteyecektir. Fakat uzun süre işte olan, evde bulunamayan ya da kum temizliğini akşam saatlerine bırakan kedi sahipleri için kedi tuvaleti temizliğini hızlı yapabilmek mümkün olamayabilir. Kendi kendini temizleyen kedi tuvaleti modelleri ise, bu temizlik kısmının daha hızlı, daha hijyenik, daha kolay ve daha temiz bir şekilde yapılması için tasarlanmıştır.

Catit SmartSift Otomatik Kedi Tuvaleti, Scoop Free Otomatik Kedi Tuvalet kabı ve daha birçok tam otomatik kedi tuvaleti ve yarı otomatik kedi tuvaleti mağazamızda uygun fiyatlar ile satılmaktadır. Ürün seçerken tamamen tam otomatik ya da yarı otomatik olup olmadıklarına dikkat edilmelidir. Yarı otomatik kedi tuvaletinde genelde bir kol vardır ve bu kol dikkatlice bir ileri itildiğinde tuvaletin aşağıdaki atık kabına gitmesi sağlanır. Bu sayede kedilerin yapmış olduğu tuvalet üstte birikmez ve kirli kumlarla birlikte aşağıya dökülür. Kol tekrar bırakıldığında alttaki elenen kedi kumunun temiz kısmı eski hazneye geri döner. Kum tasarrufu da sağlayan yarı otomatik kedi tuvaleti, kokuyu içeri hapsederek bekleyen tuvaletin etrafa daha fazla kötü koku salmasını engelleyecek hem de alt haznesi sayesindeki kirlerin biriktiği poşetin olduğu alan ile temizlik işlerini kolaylaştıracaktır. Kedi sahiplerinin sık tercih ettiği ürünler arasında yer alan yarı otomatik olan kedi tuvaletinin birkaç modeli vardır ve her birinin çalışma sistemi hemen hemen aynıdır.

Ergonomik dizayna sahip olan bu ürünler özellikle kedilerin kolayca içerisi girmesi, içeride rahatça tuvalet yapabilmesi için tasarlanmıştır. Tam otomatik kedi tuvaletinde ise temizlik tamamen tuvalet kabına aittir. Markaların modellerine göre değişkenlik göstermekle birlikte, genelde 20 dakikada bir atıklar kapalı bölmeye atılır. Bu süre isteğe bağlı olarak değiştirilebilir. Hem sessiz hem de güçlü motoru ile mükemmel bir şekilde çalışan ve kendini temizleyen kedi tuvaleti özel parfümlü kumu sayesinde kötü kokuları da emer. Kedilerin yaşayacağı idrar yolu problemlerinin sinyallerini de, tam otomatik olan kedi tuvaletlerinin üzerinde bulunan ve tuvalete çıkma sıklığına gösteren sayaçlar sayesinde anlayabilirsiniz. Bu şekilde tuvalete çıkma sıklığını kolayca takip edebilir ve sizi şüphelendiren bir durumda hemen veteriner hekiminizle iletişime geçebilirsiniz. Kategorimizde bulunan otomatik tuvalet kapları modellerini inceleyebilir ve dilerseniz uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?