Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

  • Tablo
  • Liste
    kategorimizde maalesef şu an için bir ürün bulamadık. Mümkün olan en kısa zamanda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla yine kategorimiz altında bulmanızı sağlamaya çalışacağız. Biz yeni ürünleri stoklarımıza alana kadar diğer ürünlerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri indirimli fiyatlar ve Juen Pet Market güvencesi ile satın alabilirsiniz.
  • Tablo
  • Liste

Balık Tatil Yemi ve Çeşitleri

Balık bakımı ve beslenmesi oldukça basittir. Akvaryum içinde yaşayan canlıların düzenli aralıklarla beslenmesi ve sularının temizlenmesi yaşamlarını sürdürmeleri için yeterli olacaktır. Balık yemleri konusunda dikkat etmeniz gereken nokta balık türlerine uygun yemler seçmektir. Balık yemleri, akvaryumda yaşayan dostlarımızın tüm besin ihtiyaçlarını karşılayan gıdalardır. Bu nedenle yem seçimi ve yemleme aralıklarına özen göstermelisiniz. Uzun süre aç kalmamaları balıklarınızın sağlıklı bir şekilde yaşamaları için gereklidir. Bazı durumlarda seyahat ve tatil gibi uzun süreli evden uzaklaşmanız gerekebilir. Böyle zamanlarda balık tatil yemi kullanarak balıklarınızın beslenme ihtiyaçlarını siz dönene kadar karşılayabilirsiniz.
 

Balık Tatil Yemi Nedir


Tatil yemleri balıklarınızdan uzak olduğunuz zamanlar balıkların aç kalmaması için kullanabileceğiniz yem çeşitleridir. Normal yemlerden farklı olarak yavaş salınımlı şekilde balıklara ulaşır. Böylelikle sürekli olarak yemleme yapmanız gerekmez. Suda yavaş çözünerek uzun süreli yem salınımı sağlayan tatil yemi çeşitleri balıklarınızın dengeli bir şekilde beslenmelerini sağlar.

Balık hafta sonu tatil yemi farklı şekillerde üretilir. Stick ve tablet formda bulabileceğiniz bu yemler normal yemlere oranla daha besleyici ve farklı formülasyona sahiptir. 14 güne kadar beslenme imkanı sunan akvaryum tatil yemleri balıklarınızdan uzak olduğunuz zamanlarda ihtiyaçlarını karşılayabilmelerini sağlar.

Tatil yemleri özel üretimi ve içeriği sayesinde suda yavaş yavaş çözünür, böylelikle akvaryum suyuna her gün belirli miktarlarda yem salınır. Balıklarınız yemleri yavaş ve aralıklarla tüketerek düzenli bir beslenme sağlar. Siz akvaryuma ulaşmasınız da balıklarınızın beslenme rutinleri aynı şekilde kalmaya devam eder.

Balıklar için tatil yemi kullanırken evden uzak olacağınız süreye ve akvaryumdaki balık sayısına göre yemleme yapmanız gerekir. Farklı içeriklerdeki ve özelliklerdeki yemleri balıklarınıza uygun olarak seçmeye özen göstermelisiniz. Satın aldığınız akvaryum tatil yemlerinin açıklama ve kullanma talimatlarını okuyarak doğru şekilde kullanım sağlayabilirsiniz.

Japon balığı da dahil olmak üzere hemen hemen tüm tropikal balık türleri için kullanılabilecek bu ürünler istenirse 7 veya 14 günlük tatil süresince bile kullanım imkanı sağlayabilir.
 

Balık Tatil Yemi Fiyatları


Farklı içeriklerde ve formlarda üretilen akvaryum tatil yemleri sizlerin yerine balıklarınızın yem ihtiyacını karşılamak için özel olarak üretilirler. Balık tatil yemi fiyatı ürünler, gramajlar ve özelliklere bağlı olarak değişiklik gösterebilir. Zengin içeriği ile Quick, Tetra, Sera markalarının tatil yemlerini bir arada sayfamızda bulabilirsiniz. Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek avantajlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?