Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

İade İşlemleri

Ürün ve/veya ürünlerin iade işlemi:

Almış olduğunuz ürünün ambalajını açmadan, tahrip etmeden, bozmadan ve ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren 14 (ondört) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürün iade talebinizi sisteme giriş yaptıktan sonra üyelik menüsü altındaki "İptal / İade Taleplerim" adımlarını takip ederek yapabilirsiniz.

Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ve benzer şekildeki ürünlerin iadesi Juen Pet Market tarafından kabul edilmeyecektir. Bu nedenle ürün teslimi sırasında gerekli görüyorsanız kargo görevlisi önünde paketi açarak kontrol ediniz. Eğer bir sorun varsa (Eksik ürün, Hasarlı ürün gibi) lütfen kargo görevlisine durumu açık şekilde belirten tutanak tutturunuz. Aksi taktirde sipariş eksiksiz ve sorunsuz olarak teslim edilmiş sayılacak ve daha sonraki şikayetler dikkate alınmayacaktır.

Müşterinin ürün/ürünleri iade etmesi veya alışverişinden vazgeçmesi halinde, eğer iade edilen ürün/ürünler iade şartlarına uygunsa Juen Pet Market'e ulaştığı andan itibaren 2-7 gün içerisinde iade tutarı müşteriye iade edilir. Kredi kartına iade bankanız tarafından bir kaç gün içerisinde yapılmaktadır. Bu süre üzerinde Juen Pet Marketin herhangi bir etkisi yoktur ve tamamen bankanın tasarrufundadır.

Juen Pet Market, üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir. İade nedeni ile ilgili olarak gönderilen ürünün Juen Pet Markete gelişi ve geri dönüşü sırasındaki tüm kargo ücretleri müşteriye aittir.

Havale iadeleri havalenin yapıldığı hesaba 2-7 iş günü içinde, kredi kartı iadeleri ise kartın ait olduğu banka hesabına 2-7 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili "İade Edildi" uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

Hatırlatma; Teslimat sırasında tespit edilen hasarlı veya bozuk ürünlerin geri gönderimi sırasında firmamız tarafından bildirilen kargo firması tercih edilmelidir. Başka kargo şirketleriyle gönderilen ürünlerin kargo ücretleri tamamen göndericiye aittir.

  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?