Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

 • Tablo
 • Liste
 • Catit Senses Scratch Pad Catnipli Kedi Tırmalama Oyuncağı | 499,68 TL

  JPM009776

  Kediler için, karton tırmalama alanı bulunan, kaymayı önleyen kauçuk tabanlı, catnipli tırmalama oyuncağı
   
   
   
  499,68 TL
 • Eastland İpli Kraft Karton Tırmalama Kedi Oyuncağı 3x4,5x6,5 cm | 26,50 TL

  JPM031758

  Eastland kraft karton oyuncak, keten ipleri ve yaprakları bulunan ağaç gövdesi şeklinde kedi tırmalama oyuncağıdır.
   
   
   
  26,50 TL
 • Eastland Tüylü Karton Kedi Tırmalama Oyuncağı | 37,08 TL

  JPM029265

  Kedi tırmalama oyuncağı, kedilerin tırmalama ihtiyacını gidermek için kartondan yapılmış, tüylü kedi oyuncağı
   
   
   
  37,08 TL
 • Pawise Kedi Tırmalama Kartonu N-Play 25x46 cm + Catnip Hediye! | 458,89 TL

  JPM031196

  Pawise tırmalama, istenildiğinde yerde düz veya rampa şeklinde kullanılabilen, kedinizin tırnaklarını törpüleyebileceği, catnipli karton tırmalamadır.
   
   
   
  458,89 TL
 • Trixie Karton Kedi Tırmalama Ve Oyun Çemberi 60x33 cm | 1.623,21 TL

  JPM026206

  Kediler için, tırmalama ve oyun ihtiyacını birlikte karşılayan, kedinizin eğlenceli vakit geçirmesini sağlayan, kedi oyun çemberi
   
   
   
  1.623,21 TL
 • Tablo
 • Liste

Kedi Tırmalama Kartonları

Kediler tırmalamayı ve tırnaklarını bir şeylere geçirerek oyun oynamayı severler. Bunların en büyük nedeni tırnaklarını rahatlatmalarıdır. Kedi tırmalama oyuncakları kedilerinizin tırmalama isteklerini giderebilecekleri ve oyunlar oynayabilecekleri alanlardır. Bu oyuncaklar arasında yer alan karton kedi tırmalama ürünleri de kedilerinizi perde, koltuk ve halı gibi mobilyalarınızı tırmalamaktan vazgeçirerek bu oyuncaklara yönelmelerine yardımcı olur. Karton materyal kedilerinizin tırnaklarını rahat geçirebildikleri bir yapıya sahip olduğu için kedileriniz bu oyuncaklar ile vakit geçirmeyi severler.
 

Karton Kedi Tırmalama Çeşitleri


Kedi tırmalama oyuncakları farklı boyut, materyal ve şekillerde üretilir. Karton kedi tırmalama yatağı eğimli şekildeki tırmalama matı çeşitlerindendir. Bu oyuncaklar farklı boyutlardaki kediler için çeşitli boyutlarda üretilir. Kedileriniz tırmalama tahtası üzerine çıkabilir, uzanabilir ve esneyerek tırmalama matında tırnaklarını rahatlatabilir.

Tırmalama kartonu kare, oval ve dikdörtgen gibi şekillerde seçenekleri ile satışa sunulur. Kedi otlu tırmalama kartonu ambalaj içerisinde kedi otu bulunan çeşitlerdir. Kartonun üzerine bu otu dökerek kedilerinizi tırmalama kartonuna alışma sürecini hızlandırabilirsiniz.

Karton kedi tırmalama oyuncakları arasında balık, kedi ve tüy detaylı oyuncaklar bulunur. Bu oyuncaklar kedilerinizin dikkatini çekerek karton üzerinde vakit geçirmelerini sağlar. Karton kedi tırmalama oyuncaklarının tek kullanımlık seçenekleri de bulunur. Karton malzeme bir süre sonra formunu kaybedebilir. Bu durumda yeni karton tırmalama oyuncakları kullanabilirsiniz.
 

Karton Kedi Tırmalama Oyuncakları Neden Gereklidir?


Özellikle halı ve koltuk altlarını tırmalayan kedilerinizi bu alışkanlıklarından kurtarmak ve ev eşyalarınızın deforme olmasını engellemek için kedilerinizin tırmalayabilecekleri bir alan oluşturmalısınız. Kedi tırmalama tahtası üzerine de koyabileceğiniz karton kedi tırmalama ürünleri kedilerinizi eşyalarınıza zarar vermeden oyunlar oynayabilecekleri alanlar sağlar. Dikkat çekici şekilde tasarlanan tırmalama oyuncakları kedilerinizin severek kullandıkları seçeneklerdir.
 

Karton Kedi Tırmalama Fiyatları


Kedi tırmalama kartonları pek çok farklı boyutta ve şekilde satışa sunulur. Kedilerinizin oyun alışkanlıklarına uygun olarak tercih edebileceğiniz çeşitli tırmalama oyuncaklarını sayfamızda bulabilirsiniz. Karton kedi tırmalama fiyat aralığı oldukça geniş ürünlerdir. Kartonların boyutları, özellikleri gibi etkenler fiyat farklarını oluşturur. Sayfamızda Eastland, Hagen, Trixie, Puffy Cat ve daha pek çok markanın tırmalama kartonlarını bir arada bulabilirsiniz. Bütçenize uygun kedi tırmalama tahtası çeşitlerini sepetinize ekleyerek avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?