Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

 Ürün İçeriği

 •    Balkabağı
 •    Karidesli
 •    Tahılsız
 •    Tavuklu
 •    Ton Balıklı

 Ürün Kilogram

 •    70 gr

 Fiyat Aralığı

Ürün Bulunamadı

Gimcat Marka Ürünler

 • Tablo
 • Liste
 • Gimcat Cheese Paste Peynirli Biotin Kedi Macunu 50 gr | 126,86 TL

  JPM020947

  Kedi macunu, deri ve tüy sağlığını desteklemeye yardımcı, biyotin, çinko ve keten tohumu yağı içeren, şekersiz, peynirli kedi vitamini
   
  140,96 TL
  126,86 TL
 • Gimcat Cheezies Peynirli Kedi Ödülü 50 gr | 41,73 TL

  JPM010501

  Gimcat peynirli kedi ödülü, gerçek sert peynir ile hazırlanmış, şeker ve tahıl içermeyen lezzetli ve besleyici ödül mamasıdır.
   
  52,16 TL
  41,73 TL
 • Gimcat Gastro Intestinal Paste Sindirim Destekleyen Kedi Macunu 50 gr | 125,00 TL

  JPM026461

  Kediler için, bağırsak florasını ve sindirim sistemi bozukluklarını düzenleyerek, sindirim sisteminin sağlıklı çalışmasını sağlayan, kedi macunu
   
  138,89 TL
  125,00 TL
 • Gimcat Kedi Macunu İdrar Taşı Giderici UT Balance Paste 50 gr | 129,99 TL

  JPM024606

  Gimcat kedi macunu, sutruvit kristallerinin parçalanmasını sağlayan ve tekrar oluşma riskini azaltan, idrar taşı ve idrar yolu enfeksiyonlarını önleyen, gıda takviyesidir.
   
  144,43 TL
  129,99 TL
 • Gimcat Kedi Ödülü Nutripockets Malt Vitamin Mix 150 gr | 69,51 TL

  JPM029684

  Gimcat kedi ödülü, dışı kıtır içi ise farklı lezzetlerde krema dolgulu, omega 3 ve 6 içeren, aynı zamanda 12 vitamin kombinasyonuna sahip, tamamlayıcı ek besindir.
   
  99,30 TL
  69,51 TL
 • Gimcat Kitten Paste Yavru Kediler İçin Kalsiyumlu Vitamin Macunu 50 gr | 126,86 TL

  JPM016939

  Gimcat yavru kedi vitamini, emziren anne kediler ve yavru kediler için, genel sağlığı ve gelişimi destekleyen 12 farklı vitamin içeren, kalsiyum, fosfor ve taurin katkılı, şekersiz, kedi macunudur.
   
  140,96 TL
  126,86 TL
 • Gimcat Kitten Tabs Yavru Kedi Ödülü Taurinli 40 gr | 41,73 TL

  JPM032077

  Gimcat kitten tabs, yavru kedilerde büyümeyi aktive eden vitaminler, taurin ve L - Carnitin içeriren tahılsız ödül mamasıdır.
   
  52,16 TL
  41,73 TL
 • Gimcat Malt Soft Extra Kedi Macunu Tüy Yumağı Önleyici 100 gr | 267,62 TL

  JPM008504

  Gimcat kedi macunu, yutulan tüylerin kolayca dışarı atılmasını sağlayarak, tüy yumağı oluşumunu azaltan, şekersiz macundur.
   
  297,36 TL
  267,62 TL
 • Gimcat Malt Soft Extra Kedi Maltı 20 gr | 79,43 TL

  JPM013745

  Gimcat kedi maltı, şekersizdir, yutulan tüylerin topaklaşmasını önlemek ve kolayca dışarı atılmasını sağlar.
   
  88,26 TL
  79,43 TL
 • Gimcat Multi Vitamin Paste Kedi Macunu 100 gr | 233,95 TL

  JPM005259

  Gimcat ımmun sistem güçlendirici macun, 12 yaşamsal vitamin içeren, dış etkenlere karşı vücudun doğal savunma sistemini güçlendiren, taurin ilaveli, şekersiz kedi vitamin macunudur.
   
  292,44 TL
  233,95 TL
 • Gimcat Multi Vitamin Paste Kedi Macunu 20 gr | 75,02 TL

  JPM007315

  Gimcat kedi vitamini, vücudun doğal savunma sistemini güçlendiren, 12 vitaminin yanı sıra taurin içermektedir.
   
  88,26 TL
  75,02 TL
 • Gimcat Nutri Pockets Catnipli Kedi Ödülü 60 gr | 46,94 TL

  JPM018648

  Kediler için, dışı kıtır içinde 12 farklı vitaminli dolgusu bulunan, catnip katkılı, gevrek kedi ödülü
   
  52,16 TL
  46,94 TL
 • Gimcat Nutri Pockets Peynirli Kedi Ödülü 60 gr | 46,94 TL

  JPM018610

  Gimcat kedi ödül maması, içinde peynirli krema dolgusu bulunan, dışı kıtır gevrek şeklinde, taurin katkılı tamamlayıcı ek besindir.
   
  52,16 TL
  46,94 TL
 • Gimcat Nutri Pockets Somonlu Kedi Ödülü 60 gr | 41,73 TL

  JPM018608

  Kediler için, dışı kıtır içinde somon etli dolgusu bulunan, omega 3, omega 6 katkılı, gevrek kedi ödülü
   
  52,16 TL
  41,73 TL
 • Gimcat Nutripockets Yavru Kedi Ödülü Junior Mix 60 gr | 45,90 TL

  JPM029683

  Gimcat yavru kedi ödülü, dışı kıtır içinde peynir, yoğurt ve sütlü krema dolgusu bulunan, kemik ve diş sağlığını destekleyen, kedi çerezidir.
   
  52,16 TL
  45,90 TL
 • Tablo
 • Liste

Gimcat Kedi Ürünleri

GimCat evcil dostlarımız olan kediler için besin değerleri yüksek gıdalar ve vitamin destekleri üretir. Kedilerinizin yaşamlarını sürdürebilmesi için ihtiyacı olan besinleri ve mineralleri içeren mama ve takviyeler evcil hayvanınıza sunduğunuz hayat kalitesinde ciddi rol oynar. GimCat, bu besinleri ve takviyeleri üretirken doğaya da saygılı bir yol izleyerek yapılan işlemleri kalite standartlarının doğrultusunda sürdürür. Şeffaf üretim politikasını izleyen marka, gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz ürün seçeneklerini sizlere sunar. Zengin içerik ve kaliteli ürünleri ile GimCat kedi besinleri farklı kategorilerde satışa sunulur.
 

GimCat Multivitamin ve Gıda Takviyeleri


Kedilerin sağlıklı bir şekilde gelişimini sürdürebilmesi ve ihtiyaç duydukları enerjiyi alabilmeleri için doğru şekilde beslenmeleri gerekir. Kedilerin cinslerine ve yaşlarına göre ıslak ve kuru mama çeşitleri üretilir. İçerisinde kedinizin alması gereken günlük besinleri barındıran mamalar beslenme rutininin temelini oluşturur. Vitamin ve takviyeler ise bu rutinlerin devamı halindedir. Sindirim, bağışıklık, tüy sağlığı ve kemik gelişimi gibi çeşitli alanlarda gerekli içerikleri barındıran gıda takviyeleri kedileriniz için ekstra bir koruma sağlayarak gelişimlerini destekler ve hastalıkları önlemeye yardımcı olur.

GimCat multivitamin zengin içeriği ile evcil dostunuzun tüm vücudu için etkilidir. İçeriğinde şeker bulunmaz ve malt özü, bitkisel yağlar ve laktozun türevleri ile tatlandırılır. Sindirim, mide sorunları gibi problemlerin çözümünde etkili olmasının yanı sıra sevimli dostlarınızın bakterilere ve mikroplara karşı dirençlerini artırmaya da destek olur.

Farklı formlarda üretilen vitamin ve besin takviyeleri kedilerinizin sevebilecekleri aromalar ile zenginleştirilerek tüketimini kolaylaştırır. Stick, macun, mama, puding gibi farklı şekillerde takviyeler bulmanız mümkün. GimCat malt tüpleri içerisinde bulunan bileşenler kedilerinizin sindirim sistemlerini düzenleyerek günlük vitamin desteği olarak kullanıma uygun şekilde üretilir.

GimCat sakinleştirici içeriğinde bulunan doğal özleri, kedilerinizin stres oranını düşürmeye ve stres, saldırganlık gibi davranışlarını düzenlemeye yardımcı olur. Stres kedilerde akut ve kronik rahatsızlıklara sebebiyet verebilir. Sağlık durumunu ve iyileşme sürecini olumsuz etkileyen stres önlemediği ve kontrol altına alınmadığı sürece istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Özel bitki özleri ile üretilen sakinleştirici takviye kedilerinizin üzerinde pozitif etkiler gösterir.

GimCat macun çeşitler arasında tüy sağlığını destekleyen, hücre yenilenmesini hızlandıran, diş ve diş eti sağlığını destekleyen seçenekleri bulmanız mümkün. Aynı zamanda yalayarak kendilerini temizleyen dostlarınızın yuttukları tüyleri daha kolay ve sorunsuz atabilmeleri için kullanabileceğiniz tüy yumağı attıran macun çeşitleri de bulunur.

Takviye seçenekleri arasında yer alan bir diğer ürün de GimCat süt tozu seçeneğidir. Kemik ve diş gelişimini destekleyen kalsiyum özellikle anne sütü almayan yavru kedilerin ve emziren anne kedilerin kullanması gereken takviyeler arasında yer alır. Kedilerinizin tüy ve tırnak gelişimlerini destekleyen GimCat biotin farklı aromalarda satışa sunulur. Keratin üretimini destekleyen biotin içeriği kedilerin gelişimlerini desteklemeye yardımcı olur.
 

GimCat Kedi Mamaları


Mideleri ve sindirim sistemleri insanlardan farklı olan kedilerin beslenme rutinlerini mamalar oluşturmalıdır. Çeşitli içerikleri ile kedilerin sindirim ve bağışıklık sistemlerine uygun olarak üretilen kedi mamaları günlük besin ihtiyaçlarını karşılar. Gerekli besin değerlerini taşımasının yanı sıra kedilerinizin damak zevkine uygun aromalar ile tatlandırılır. GimCat kedi mamaları et, tavuk ve balık gibi içerikleri ile kedileri cezbeder.

Kedi maması çeşitleri arasında GimCat stick mama seçenekleri bulunur. Özellikle ödül maması olarak sık tercih edilen, aroması ve besin değeri yüksek stick mamaların farklı aromaları bulunur. GimCat ödül maması çeşitlerinin farklı aromalarının yanı sıra tüy bakımını destekleyen, vitamin takviyesi olan ve bağırsakları düzenleyen seçeneklerini kedinizin ihtiyacına uygun olarak seçebilirsiniz. Bu sayede ödül mamasını hem oyunlardan ve tuvalet eğitimi gibi aktivitelerden sonra kedinize vererek motivasyonunu yükseltebilirsiniz hem de sağlıklı gelişimlerini destekleyebilirsiniz.

GimCat yaş mama konserve paketlerde aç bitir şekilde satışa sunulur. Bu seçenek seyahatlerde oldukça avantajlı olacaktır. Aynı zamanda kediniz için yeni bir lezzet arayışında iseniz konserve mamaları tercih ederek sevip sevmediklerini gözlemleyebilirsiniz. Deniz mahsulleri bulunan mamalar kedilerinizin iskelet ve kas sistemlerine destek olur. İçerdikleri magnezyum sindirim, dolaşım gibi sistemleri doğrudan etkiler.

Hazımsızlık sorunu çeken kedilerinizde boşaltımı rahatlatmak için GimCat kitten paste ürününü değerlendirebilirsiniz. Tüy yumaklarının vücuttan kolay atılması için üretilen bu mama oldukça sağlıklı ve faydalıdır. Taurin, kedilerinizin gelişimi ve yaşamsal fonksiyonları için oldukça önemlidir. Özellikle yavru kedilerin göz gelişimini etkileyen bu içerik retinayı korur. GimCat taurin her yaştaki kediler için uygun bir takviyedir.

GimCat kedi ürünleri vitamin ve mineral deposu içerikleri ile kedilerinizin sağlığını önemser. Mide ve bağırsaklarındaki flora dengesini korumaya ve desteklemeye yönelik üretilen GimCat probiyotik sindirim sistemini korurken aynı zamanda iç organların çalışma dengesini de korur. Evcil dostlarınız için onlarca aromada mama ve takviyeler üreten markanın ürünlerini sayfamızdan bulabilirsiniz.
 

GimCat Ürünleri Fiyatları


Farklı ürün gamında üretim yapan GimCat, kedileriniz için sağlıklı, doğaya saygılı ve kaliteli besinler sunar. Çeşitli özelliklerde ve aromalarda GimCat kedi maması fiyatları ürünlere göre değişiklikler gösterir. Ciğerli, kıymalı, tavuklu ve balıklı pek çok kedi maması seçeneğini bulabilirsiniz. Oyunlardan ve eğitimlerden sonra kullanabileceğiniz GimCat ödül maması fiyatları ürünlerin gramajlarına göre belirlenir. Çeşitli seçenekleri ile GimCat ürünlerini sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Farklı fiyat aralığında pek çok GimCat kedi maması ve takviyesi bulabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?