Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

  • Tablo
  • Liste
    kategorimizde maalesef şu an için bir ürün bulamadık. Mümkün olan en kısa zamanda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla yine kategorimiz altında bulmanızı sağlamaya çalışacağız. Biz yeni ürünleri stoklarımıza alana kadar diğer ürünlerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri indirimli fiyatlar ve Juen Pet Market güvencesi ile satın alabilirsiniz.
  • Tablo
  • Liste

Kaplumbağa Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Kaplumbağalar, sevimli evcil hayvanlardır ancak hassas canlılar olmaları nedeniyle özel bir bakım gerektirirler. Tüm sürüngenler arasında belki de en sevilen tür olan kaplumbağaların evde bakımı için kullanılması gereken bazı kaplumbağa malzemeleri üretilmektedir. Bu malzemeler arasında bakım ürünleri de yer almaktadır. Kaplumbağa bakım ürünleri, uygun yaşam koşullarının oluşturulması ve kaplumbağaların sağlıklı bir yaşam sürmeleri adına oldukça önemli ürünlerdir. Peki, kaplumbağa bakım ürünleri hangileridir?
 

Kaplumbağa Bakım Ürünleri


Kaplumbağa bakımı için kullanılan malzemeler arasında farklı pek çok ürün bulunmaktadır. Bunların başında ise kaplumbağa vitaminleri gelmektedir. Aynı zamanda diğer sürüngenler için de tercih edilebilecek olan bu vitaminler, kaplumbağaların doğal ortamlarında almaları gereken D3 vitamini içermektedir. Yine iştahsızlık, halsizlik ve stres gibi olumsuzlukların giderilmesine de yardımcı olan su kaplumbağası vitaminleri, kabuklarının yumuşamasının da önüne geçmektedir.

Kaplumbağa kabuk sertleştirici mineraller, kaplumbağa bakımında olmazsa olmazlar arasında yer almaktadır. Özellikle tatlı su kaplumbağaları için musluk suyunda bulunmayan mineralleri karşılayan bu bakım ürünü, iskelet ve kabuk gelişimini desteklemektedir. Yine kaplumbağa bakım ürünleri arasında akvaryum amonyak giderici çeşitleri de mevcuttur. Tatlı su akvaryumlarında organik atıklar nedeniyle amonyak meydana gelebilir. Amonyak gidericiler ise oluşan bu amonyağı temizler ve su kalitesini ise arttırır. Ayrıca ilaç tedavisi sırasında sudaki zararlı maddelerin giderilmesi konusunda da oldukça etkili ürünlerdir.

Kaplumbağa gibi sürüngenler vücut dirençleri düştüğünde çeşitli hastalıklar ile karşılaşabilirler. Böyle durumlarda bitkisel enerji içeceği tercih edilebilir. Herhangi bir hastalık durumunda direnci artıran ve enerji veren bitkisel içecekler aynı zamanda tamamen doğal ürünlerdir. Akvaryum hava motoru ise akvaryumlarda oksijeni sağlayan ve suda doğal bir dalgalanma meydana getiren ürünlerdir. Sessiz ve aynı zamanda güçlü olan bu ürünler, tatlı ve tuzlu su akvaryumlarında kullanım için uygundur.

Kaplumbağa bakım ürünleri yukarıda bahsedilen ürünler ile sınırlı değildir. Bunların yanı sıra bitki maşası ve su hazırlayıcılar da diğer bakım ürünleri arasında yer almaktadır. Kaplumbağaların doğal yaşam şartlarının oluşturulması ve sağlıklı bir şekilde yaşamaları için gerekli bu ürünlerin fiyatları ise ürüne göre değişiklik göstermektedir. Kaplumbağa bakım ürünleri ve fiyatları ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için sitemizde yer alan ürünleri inceleyebilir ve dilediğiniz ürünü farklı ödeme seçenekleri ile satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?