Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

  • Tablo
  • Liste
    kategorimizde maalesef şu an için bir ürün bulamadık. Mümkün olan en kısa zamanda en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla yine kategorimiz altında bulmanızı sağlamaya çalışacağız. Biz yeni ürünleri stoklarımıza alana kadar diğer ürünlerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz ürünleri indirimli fiyatlar ve Juen Pet Market güvencesi ile satın alabilirsiniz.
  • Tablo
  • Liste

Köpekler İçin Tüy Toplama Rulosu ve Çeşitleri

Evcil hayvanların bulunduğu evlerde yaşanan en önemli problemlerden birisi hayvanlardan dökülen tüylerdir. Bu tüyler düzenli olarak temizlenmezse görüntü kirliliği yaratabilir ve hatta sağlık açısından tehlike yaratabilirler. Halılarda, koltuklarda, battaniyelerde ve kıyafetlerde görülebilen tüylerin temizlenmesi için en ideal ürünlerden birisi tüy toplayıcı rulolardır. Tüyleri kıyafetlerden ve diğer eşyalardan pratik bir şekilde arındıran kedi ve köpek tüyü toplama rulolarının kullanımı ise oldukça kolaydır. Peki, tüy toplayıcı rulo çeşitleri nelerdir?
 

Tüy Toplayıcı Rulo Çeşitleri ve Fiyatları


Tüy toplayıcı rulolar, özellikle kedi ve köpek gibi evcil hayvanların bulunduğu evlerin vazgeçilmez temizlik ürünleri arasında yer alır. Oldukça pratik bir kullanıma sahip olan ve zamandan tasarruf etmeyi sağlayan kedi köpek tüy toplayıcı rulo çeşitleri, yapışkanlı bir dokuya sahip oldukları için hayvan tüylerinin yanı sıra saç ve diğer ufak parçacıkları da kolaylıkla toplarlar. Yine bir yüzeyi tüylerden arındırmak için ruloyu yüzeyde ileri ve geri hareket ettirmek yeterlidir. Ayrıca tüy temizleme rulo çeşitleri kirlendiklerinde değiştirilebilen yedek rulolar ile satışa sunulmaktadır.

Tüy toplayıcı yapışkan rulo çeşitleri arasında kirlendiğinde işaretli yerlerinden yırtılarak yenilenen modeller mevcuttur. Yine tüy toplayıcı rulo seçeneklerinden birisi de yıkanabilir olanlardır. Kedi ve köpek gibi ev hayvanlarından dökülen tüyleri kolaylıkla toplayan bu ürünler, ılık su altında hafifçe ovalanarak temizlenmektedir. Yine temizlenmelerinin ardından pamuksuz bir bez yardımı ile silinmeleri ve tamamen kuruduklarında ise serin ve kuru yerde muhafaza edilmeleri gerekmektedir.

Farklı ebatlarda tasarlanan tüy ve toz toplayıcı ürünler yukarıda bahsedilenler ile sınırlı değildir. Bunların yanı sıra silikon malzemeden imal edilmiş tüy temizleme fırçası çeşitleri de bulunmaktadır. Bu ürünler de tıpkı köpek fırçaları gibi ev, araba ve özellikle de halılardaki tüyleri pratik bir şekilde toplamaktadır.
 

Tüy Toplayıcı Rulo Fiyatları


Köpek tüyü toplama rulosu fiyatları ürünün markasına ve özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Eğer siz de evcil hayvanınızın döktüğü tüyleri pratik bir şekilde temizlemek ve de evlerinizde daha sağlıklı ortamlar oluşturmak istiyorsanız sitemizdeki ürünleri inceleyebilir, dilediğinizi en uygun fiyatlara satın alma imkanı bulabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?