Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

   Ürün Markaları

 Fiyat Aralığı

Ürün Bulunamadı

Ever Clean Marka Ürünler

 • Tablo
 • Liste
 • Ever Clean Extra Strong Kokulu Topaklaşan Kedi Kumu 6 Litre | 529,00 TL

  JPM009981

  Kediler için ekstra koku gideren karbon plus formülü ve pati ile aktifleşen özel parfümlü ile ferahlık sağlayan, ekstra güçlü topaklaşan, hipoallerjenik kedi kumu
   
   
   
  529,00 TL
 • Ever Clean Extra Strong Kokusuz Topaklaşan Kedi Kumu 6 Litre | 529,00 TL

  JPM009979

  Kediler için ekstra koku gideren karbon plus formüllü, ekstra güçlü topaklaşan, kokuya duyarlı kedi ve insanlar için özel hazırlanmış, hipoallerjenik, kokusuz, doğal kedi kumu
   
   
   
  529,00 TL
 • Ever Clean Fast Acting Doğal Bitki Özlü Topaklaşan Kedi Kumu 6 Litre | 529,00 TL

  JPM024143

  Ever clean kum, kediler için, doğal bitki özleri sayesinde ekstra koku kontrolü sağlayan, hipoalerjenik kedi kumudur.
   
   
   
  529,00 TL
 • Ever Clean Kedi Kumu Spring Garden Çiçek Kokulu Topaklaşan 10 Litre | 781,52 TL

  JPM029387

  Ever Clean kedi kumu, aktif karbonlu içeriği sayesinde koku kontrolü ve sürekli tazelik sağlayan, doğadan ilham alan çiçek kokulu, topaklaşan kedi kumudur.
   
   
   
  781,52 TL
 • Ever Clean Litterfree Patiye Yapışmayan Topaklaşan Kedi Kumu 10 Litre | 781,52 TL

  JPM021260

  Ever clean kedi kumu, uzun tüylü kediler ve yavru kediler için, ekstra koku giderme özelliği bulunan karbon plus formüllü ve patilere yapışmayan, pati ile aktifleşen hoş kokulu topaklaşan, hipoalerjenik kedi kumudur.
   
   
   
  781,52 TL
 • Ever Clean Multi Kristal Topaklaşan Kedi Kumu 6 Litre | 529,00 TL

  JPM009980

  Kediler için, ekstra koku giderme özelliği bulunan karbon plus formüllü, kokuya hassasiyet gösteren kediler için, kokusuz, topaklaşan, hipoalerjenik kedi kumu
   
   
   
  529,00 TL
 • Ever Clean Multiple Cat Topaklaşan Kedi Kumu 10 Litre | 781,52 TL

  JPM020292

  Ever cleak kedi kumu, birden fazla kedi için kullanıma uygun, ekstra koku giderme özelliği olan topaklaşan doğal kum
   
   
   
  781,52 TL
 • Ever Clean Multiple Cat Topaklaşan Kedi Kumu 6 Litre | 529,00 TL

  JPM025212

  Ekstra koku giderme özelliği bulunan karbonlu kedi kumudur. Birden fazla kedi bulunan evlerde koku sorununu çözmek için pati ile aktifleşen özel koku formülüne sahiptir.
   
   
   
  529,00 TL
 • Ever Clean Total Cover Topaklaşan Kedi Kumu 6 Litre | 529,00 TL

  JPM028193

  Ever Clean kedi kumu, katı ve sıvı atıkları % 99 oranında hapsetme özelliğine sahiptir, hızlı topaklaşır. Aktif karbonlu özel formülü maksimum koku kontrolü sağlar.
   
   
   
  529,00 TL
 • Tablo
 • Liste

Ever Clean Kedi Kumu Çeşitleri ve Fiyatları

Ever Clean kedi kumu için en ucuz kedi kumu diyemeyiz ama en ekonomik kedi kumu çeşitleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Çünkü diğer kumlara oranla daha uzun süre kullanılan bu kumun maliyeti hesaplandığında, Ever Clean kedi kumunun daha ekonomik olduğu hemen görülecektir. Üstelik uzun süreli kullanımı sayesinde sürekli kum taşımak zorunda da kalmayacaksınız.

Kedilerin kum ihtiyacı birbirinden farklı olabilir ve kedi kumu konusunda çok seçici davranabilirler. Oldukça geniş bir çeşitliliğe sahip olan Ever Clean kedi kumları, farklı karakterde kediler düşünülerek hazırlanmıştır.  Kumunu beğenmeyen ve kum kabına girmeyi reddeden özel ve seçici kedileri düşünerek farklı özellikte kum üreten Ever clean markası Amerika’nın ilk topaklanan kedi kumu markasıdır. Daha sonra marka Clorox firması tarafından satın alınmış ve Avrupa da üretimi yapılan Ever Clean markası tüm dünyada bilinen ve en çok tercih edilen kedi kumu markası olarak tanınmıştır.
 

Ever Clean Kedi Kumlarının Özellikleri


Ever Clean ürünleri doğada bulunan bir kil türü olan bentonitden üretilmiş doğal kedi kumu çeşididir. Ever Clean kedi kumları, tüm kedi sahiplerinin ortak sorunu olan kedi kum kabı kokusu yani kedi idrar kokusunun önlenebilmesi için 4 farklı özellikle formüle edilmiştir.

Ever Clean kedi kumları pati ile aktifleşen koku formüllüdür. Patiye temas ettiğinde ortama hoş, ferah bir koku yayılır. Bunun yanı sıra su ile aktifleşen koku formülü sayesinde kuma idrar temas edildiğinde yine ortama hoş bir koku yayılır.

İçeriğinde; aktifleştirilmiş karbon kullanılmıştır. Karbonun 5 gr lık miktarı futbol sahası büyüklüğünde koku emilim yüzeyine sahiptir. Karbon, organik bazı kokular için bir mıknatıs görevi yaparak koku partiküllerini tutar.

Kedi kumunda oluşabilecek, bakteriyel üremelerin önlenmesi için antimikrobiyel ajanlar da ürüne eklenmiştir.

Kumun geliştirilmiş amonyak koku kontrol formülü ile kum uzun süre tazeliğini korur ve koku oluşumunu önler.

Ever clean kedi kumları tozsuz ve hipoalerjenik’dir. Yüksek emiş gücü olan bu kum, kedi kum kabının tabanında sıvı birikmesini önler.

Ever clean kedi kumları hem kapalı kedi tuvaleti, hem de açık kedi tuvaleti ile kullanılabilir. Hangi kum kabını seçerseniz seçin, mutlaka sizin için uygun bir Ever clean kedi kumu mutlaka bulunacaktır.
 

Ever Clean Kedi Kumunun Çeşitleri


Ever clean kumları birbirinden farklı formüller ve farklı özelliklerle her kediye uygun seçeneklere sahiptir. Sizde bu çeşitler içerisinden kediniz için en uygun olanı seçebilirsiniz.

Ever Clean Multiple kedi kumları; süper topaklanma, pati ile aktifleşen koku formülü, ultra koku tutma özelliği olan çeşididir.

Ever Clean Fast Acting kedi kumları; pati ile aktifleşen koku formüllü, hipoalerjenik, yüksek sıvı emme kapasitesi ve ekstra güçlü koku tutma özelliği bulunan kum çeşididir.

Ever Clean Aqua Breeze kedi kumları; pati ile aktifleşen koku formüllü, ekstra hızlı sıvı emme ve ekstra hızlı topaklaşma gücünün yanı sıra ekstra güçlü koku giderme özelliği olan kumdur.

Ever Clean Lavander kedi kum çeşidi; pati ile aktifleşen koku formüllü, hızlı topaklaşan lavanta kokulu kedi kumudur.

Ever Clean Multi Kristal kedi kum çeşidi; karbon plus formülü ile ekstra koku giderme özelliği olan, hızlı topaklaşan, hassas kediler için kokusuz, hipoalerjenik kedi kumu çeşididir.

Ever Clean Extra Strong kedi kum çeşidi; karbon plus formülü ile ekstra koku giderme özelliği ve ekstra hızlı topaklanma özelliği olan, kokusuz kedi kum çeşididir. Extra strong kokulu çeşidi ise pati ile aktifleşen koku formüllüdür.

Ever Clean Less Trail kedi kumları; iri taneleri ile patilere yapışmayan ve pati ile aktifleşen koku formüllü, topaklaşan kumdur.

Ever Clean Total Cover kedi kumları; karbon plus formülü ile ekstra koku giderme özelliği ve ekstra topaklanma özelliği olan çeşididir.
 

Ever Clean Kedi Kumu Fiyatları


Ever Clean kedi kumu fiyatları ambalaj şekline ve içeriğine göre değişiklik göstermektedir. Çeşitleri 6 litre ve 10 litrelik iki farklı ambalajda tüketime sunulmuştur. Tüm çeşitlere ait fiyat bilgilerine sitemizde ulaşabilir ve inceleyebilirsiniz. Juen Pet Market olarak her zaman olduğu gibi bu ürünü de en uygun fiyatlarla siz kedi sahiplerinin beğenisine sunduk.

Sizin kediniz için en uygun Ever clean çeşidinin hangisi olduğuna ürünleri deneyerek karar verebilirsiniz. Online pet shop sitemiz Juenpetmarket.com'un indirimli fiyat avantajlarını kaçırmayın.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?