Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz
Ürün Bulunamadı

Gimdog Marka Ürünler

 • Tablo
 • Liste
 • Gimdog Lavanta Kokulu Köpek Çiş Pedi 60x60 cm 20 Adet | 349,92 TL

  JPM017653

  Gimdog lavanta kokulu çiş pedi, yavru köpekler için, tuvalet eğitiminde kullanılan, süper emici polimerlere sahip, 60 x 60 cm ebatlarında, 20 adet tuvalet eğitimi pedi.
   
   
   
  349,92 TL
 • Tablo
 • Liste

Gimdog Köpek Ürünleri

Tuvalet eğitimi evcil hayvanların öğrenmesi gereken en önemli noktalardan biridir. Zaman ve sabır gerektiren bu eğitim sürecinde işinizi kolaylaştıran birçok aparat bulunmaktadır. Gimdog çiş pedi bu dönemlerde oldukça pratik ve hijyenik bir çözüm olanağı sunar.

Dışarı çıkamayan, hasta, yaşlı yada henüz eğitimini tamamlayamamış yavru köpekler için idealdir. Tuvalet altına serilen, sıvıyı hapsetme özelliğine sahip bu pedler ile evinizin kirlenmesini engelleyebilir, köpeğiniz için kolay bir alışma dönemi sağlayabilirsiniz. 60x60 boyutlarında her türlü zemine serilmek için uygun yapıda ve kötü koku oluşumunu engellemek için lavanta kokulu olarak üretilmiştir. Emiş gücü oldukça yüksek olan polimer malzemeden yapılmıştır. Paket içerisinde 20 adet ped bulunur. Ekonomik boy paketler 50 adet ped içerir.

Gimdog lavanta kokulu çiş pedi özel tutma sapı sayesinde kolayca tutulup, taşınabilir şekilde dizayn edilmiştir. Tuvalet kabının içine veya yere serilerek kullanılabilir. Çiş pedi köpeklerin yeme ihtiyacını karşıladıktan hemen sonra kullanılmalı, köpekler tuvalet ihtiyacını giderinceye kadar üzerinde kalmaları sağlanmalıdır. Çiş pedi üzerinde ihtiyaçlarını giderdikten sonra ödül maması ile yaptıkları hareket takdir edilirse öğrenmeleri kolaylaştırılabilir. Oldukça temiz ve hijyenik bir üründür. Hasta ve bakıma muhtaç evcil hayvanlar için ideal bir çözüm olanağı sunar.
 

Gimdog Köpek Ödül Mamaları


Evcil hayvanların eğitimi için kullanılan en etkili yöntemlerin başında gelen ödüllendirme sistemi onlar için hem öğrenmeyi kolaylaştırır hem de zevkli hale getirebilir. Ödül maması rastgele zamanlarda değil de öğretilmek istenen davranışı yaptığında verilmelidir.

Gimdog tavuk etli ödül maması, köpeklerin ihtiyacı olan vitamin, mineral ve proteinler içerir. Çeşitli sebzeler ile tatlandırılmış olup, sindirimi kolaylaştırıcı lifler içerir.

Gimdog deri çubuk köpek ödülü çiğneme kaslarını geliştirmeye yarayan ağız ve diş sağlığını koruyabilme özelliğine sahip ödül maması çeşitlerindendir. Ağız kokusunu büyük ölçüde önlerken diş arkalarında oluşan tartarların önlenmesine yardımcı olur.

Gimdog köpek kemikleri köpeklerin doğal eğilimi olan çiğneme ihtiyacını gidermek için kullanılan doğal ürünlerden biridir. Beyaz renkli ve kemik şeklindedir. Kurutulmuş sığır derisinden üretilmiştir. Köpek ödülleri seçilirken köpeklerin yaş ve fiziksel özellikleri göz önünde bulundurulmalıdır.  Donut şeklindeki  mamalar köpekler için oldukça leziz ve yemesi kolay çeşitlerdendir. Ana öğün beslenmesine ek olarak verilen ödül mamaları belli aralıklarla ve porsiyon kontrolü yapılarak verilmelidir.

Gimdog Meatcubes Havuç Ispanak Ve Tavuk Etli Köpek Ödülü içeriğindeki zengin sebze ve et oranı sayesinde köpeğiniz için oldukça lezzetli ve besleyici bir yiyecektir. Ürünler ambalaj açıldıktan sonra ağzı kapalı olarak serin ve kuru yerde muhafaza edilmelidir. Çocuklardan uzak tutulmalıdır.

Gimdog ödül maması fiyatları ambalaj boyutlarına ve ürün içeriğine göre değişkenlik gösterebilir. Uygun fiyat avantajları için sitemizi ziyaret edebilir, köpeğiniz için en uygun ürün seçeneğini güvenle satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?