Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

 Tür Seçimi

 •    Köpek Mamaları

 Fiyat Aralığı

Ürün Bulunamadı

Pedigree Marka Ürünler

 • Tablo
 • Liste
 • Pedigree Jumbone Mini Köpek Ödülü 160 gr | 39,78 TL

  JPM005909

  Köpekler için, tartar oluşumunu önleyen vitamin, kalsiyum ve omega 3 ilaveli, biftekli köpek ödülü
   
   
   
  39,78 TL
 • Pedigree Sığır Etli Konserve Köpek Maması 400 gr | 69,83 TL

  JPM016283

  1 yaş üzeri yetişkin köpekler için, jöle içerisinde sığır eti içeren, konserve köpek maması
   
   
   
  69,83 TL
 • Tablo
 • Liste

Pedigree Köpek Ödül Maması Çeşitleri

Evcil hayvanlarınızı eğitmek uzun ve özverili bir çaba gerektirir. Köpek dostlarınız için basit komutları yerine getirmek bile çalışma ve istek gerektirir. Eğitim sürecinde kullanılabilecek farklı yöntemler bulunduğu gibi en çok kullanılan yöntem köpek ödül maması- bisküvisi kullanmaktır. Pedigree köpek ödül bisküvisi köpekleriniz için çeşitli vitamin ve mineraller ile zenginleştirilmiş oldukça lezzetli ve besleyici yiyeceklerdir. İçeriğinde köpeklerinizin savunma sistemini geliştirmeye yardımcı olacak omega 3, kas ve kemik gelişimini desteklemeye yardımcı kalsiyum bulunur. Farklı boyut ve lezzet içeriği ile oldukça geniş ürün seçeneği ile köpeğinizin severek yiyeceği çeşidi bulabilir güvenle yedirebilirsiniz.
 

Pedigree Köpek Ödülü Çeşitleri


Ödül maması köpekler için eğlenceli ve motive edici bir yiyecek çeşididir. Ana öğün beslenmelerine ek olarak verilen ve öğretilmek istenen davranış biçimini yaptıktan sonra köpeğin fiziksel özelliklerine ve yaşına göre verilmesi gerekir. Ödül mama miktarı köpeğin ihtiyaçlarına uygun olarak belirlenmeli fazlaca verilmemelidir. Yaptığı davranışı takdir etmek için sıradan vakitlerde değil de belirlenen davranışı yerine getirdiğinde verilmelidir. Gerek kedi gerekse köpekler oldukça dost canlısı ve sevecen hayvanlardır.

Pedigree köpek ödül maması onlara sunacağınız bir ödül olmakla beraber bir sevgi ve ilgi göstergesi olacaktır. Yetişkin ve yavru köpekler için farklı olarak üretilen mama çeşitlerinden köpeğiniz için en uygun olanı seçip, belirlenen miktarda yedirebilirsiniz. Pedigree Biscrok Köpek Ödül Bisküvisi boyutları ve kemik şeklinde oluşu ile yetişkin ve yavru köpekler için uygundur. İçerisinde tahıllar, sebzeler, et ve et ürünleri, sindirimi kolaylaştırıcı lifler ve proteinler bulunur.

Yetişkin köpeklerin diş ve çene gelişimini desteklemeye uygun olarak üretilen Pedigree Dentastix Large Köpek Ödülü çubuk şeklinde olup, köpeklerinizin diş sağlığını korumaya yardımcı olurken tartar oluşumunu da önler. 25 kg ve üzeri köpekler için uygundur. Tavuk eti ve çeşitli sebzeler ile tatlandırılmış besleyici yiyeceklerdir. Ödül mamaları beslenmeye ek olarak verildiği için porsiyon miktarı doğru olarak ayarlanmalıdır. Kalorisi yüksek ürünler olduğundan fazla kilo alımını önlemek için belli oranlarda verilmelidir.
 

Pedigree Köpek Ödül Bisküvisi Seçimi

 
 • Ödül maması seçiminde ilk dikkat edilmesi gereken nokta köpeğinizin yaşı ve ırkı olmalıdır. Yavru köpekler için günlük bir bisküvi verilmesi tavsiye edilirken daha büyük köpekler için günlük 2 ya da 3 adet verilebilir.
 • Köpeğinizin damak tadına uygun içerikli ürün seçimi mamayı severek yemesini sağlarken, öğretilmek istenen davranışında öğrenimini kolaylaştırır.
 • Farklı ürün seçenekleri arasından sığır etli, tavuklu ve sebzeli olanlar en çok tercih edilenler arasında yer alır.
 • Diş hastalığı bulunan köpeklerin diş bakımına yardımcı olmak plak ve diş temizliği yapabilmek için Pedigree Jumbone Mini Köpek Ödülü ideal bir ürün seçimidir.
 

Pedigree Köpek Bisküvi Fiyatları


Bisküvi, stick çubuk ve yaş mama formunda birçok farklı seçeneğe sahip olan pedigree köpek ödül maması konserve halindeki yaş mamaları ile de en çok tercih edilen markalar arasında yer alır. İçerisinde bulunan E vitamini, demir, kalsiyum gibi mineraller sayesinde besleyici ve sağlıklı bir gıdadır. Tavsiye edilen porsiyon miktarı köpeğin vücut ağırlığına, günlük hareketlerine harcadığı enerji ve kalori miktarına göre değişkenlik gösterebilir.

Ürünler orijinal paketinde ve ağzı kapalı olarak muhafaza edilmelidir. Yaş mama çeşitleri açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalıdır. Sindirime yardımcı olması açısından köpeğinizin su içmesi sağlanmalıdır. Pedigree ödül mama fiyatları ürün ambalaj boyutlarına ve içeriğine göre değişebilir. Bütçenize uygun avantajlı fiyat seçenekleri için kategorilerimizi inceleyebilir güvenle satın alabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?