Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

 Irk Boyutu

 •    Tüm Boylar

 Tür Seçimi

 •    Kedi Mamaları
 •    Köpek Mamaları

 Ürün İçeriği

 •    Kuzulu
 •    Pirinçli
 •    Tavuklu

 Ürün Kilogram

 •    14 Kg
 •    15 Kg
 •    2,5 Kg

 Fiyat Aralığı

Ürün Bulunamadı

Purina Marka Ürünler

 • Tablo
 • Liste
 • Purina Cat Chow Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 15 Kg | 2.682,06 TL

  JPM011945

  Purina tavuklu yavru kedi maması, emziren ve hamile anne kediler için de kullanılabilen, tam ve dengeli bir beslenme sağlayan kuru mamadır.
   
   
   
  2.682,06 TL
 • Purina Cat Chow Tavuklu Yetişkin Kedi Maması 15 Kg | 2.574,84 TL

  JPM011949

  Yetişkin kediler için, tam ve dengeli bir beslenme sağlayan, tavuk etli kuru kedi mamasıdır.
   
   
   
  2.574,84 TL
 • Purina Dog Chow Kuzu Etli Yavru Köpek Maması 2,5 Kg | 697,37 TL

  JPM015330

  Purina Dog Chow kuzulu mama, yavru köpeklerin dengeli beslenebilmesi ve sağlıklı büyümesi için renklendirici ve aroma içermeyen doğal içeriğe sahip kuru mamadır.
   
   
   
  697,37 TL
 • Purina Dog Chow Puppy Kuzu Etli Ve Pirinçli Yavru Köpek Maması 14 Kg | 2.230,96 TL

  JPM014153

  Purina Dog Chow yavru köpeklerin sağlıklı ve dengli gelişebilmesi için formüle edilmiştir. Yavrunun sindirim sistemini destekleyen, kuzu etli ve pirinçli, kuru köpek mamasıdır.
   
   
   
  2.230,96 TL
 • Tablo
 • Liste

Purina Kedi Maması Çeşitleri ve Fiyatları

Purina kedi maması ve Purina köpek maması, gıda sektöründe tüm dünyaca bilinen Nestle firmasına ait ürünlerdir. Nestle bünyesinde pek çok markayı barındırır. Öyleki bebek mamasından, çikolataya, süt tozundan, kahveye ve hatta en değerli içeceğimiz olan suya kadar bir çok gıdanın üretimini yapmaktadır. Nestle uzun yıllardan bu yana gıda sektöründe yaptığı araştırma ve geliştirmeleri küçük dostlarımız içinde kullanmıştır. 80 yıldan daha uzun süreden beri kedi ve köpek maması üreterek doğru ve dengeli beslenme için, pet sektörüne pek çok marka kazandırmıştır.

Bu markalar;

Purina Felix Yaş Kedi Mamaları

Purina Gourme Gold Kedi Konservesi

Purina Perle Pouch Kedi mamaları

Purina Dog Chow Köpek Mamaları

Purina Dog Chow Kedi Mamaları

Purina Friskies Kedi Maması

Purina Friskies Köpek Mamaları

Purina One Köpek Mamaları

Purina One Kedi Mamaları ve elbette kedi ve köpek sahiplerinin yakından tanıdığı Proplan kedi ve köpek mamaları markası olarak sayılabilir.

Nestle firması, Purina Proplan kedi maması ve Purina Proplan köpek maması olarak da pek çok çeşitte mamayı kedi ve köpek sahiplerinin seçimine sunmuştur. Proplan kuru köpek mamaları ve Proplan kuru kedi mamasının yanı sıra Proplan Nutri Savour yaş kedi mamaları da vardır. Bu marka balıklı, tavuklu, hindili ve kuzulu çeşitleri ile tazeliğini koruyan poşet ambalajında yavru kedi, kısırlaştırılmış kedi, yetişkin ve yaşlı kedi sahiplerine sunulmuştur.

Purina köpek mamaları Amerika Missouride, uzun yıllar süren araştırmalar ile geliştirilerek yavru köpek maması, yetişkin köpek maması, yaşlı köpek mamaları, küçük ırk köpek mamaları ve büyük ırk köpek mamaları olarak çeşitlendirilmiştir. Her yaşın ihtiyaçları farklıdır. Bu nedenle yavru köpek maması ile yaşlı köpek mamasının içerikleri hiçbir zaman aynı değildir. Purina kedi maması ve purina köpek mamaları her yaş dönemlerinin ihtiyaçlar gözetilerek, kaliteli içerik ve dengeli formülle hazırlanmaktadır. Yapılan araştırmalar ile Purina yavru köpek maması ile beslenen ve yaş evrelerine göre seçilen Purina köpek mamaları ile beslenmenin, yaşlılık belirtilerini geciktirdiği tespit edilmiştir.

Nestle PurinaCare bünyesinde bulunan çok sayıda kimyager, gıda mühendisi, veteriner hekim, evcil hayvan davranış uzmanı ve evcil hayvan beslenme uzmanı birlikte çalışarak sağlıklı köpek maması gelitirmektedir. Purina köpek mamaları tarih olarak çok uzun yıllardan beri evcil hayvan beslenmesinde önemli yeri olan bir markadır. 1894 yılında George Robinson, William Andrews, William H. Danforth tarafından çiftlik hayvanları için beslenme faaliyeti gösteren Robinson-Danforth Commission Company olarak kurulan şirket 1902 yılında Ralston Purina adını almıştır.

Purina firması, evcil hayvan yiyeceklerinin lezzetini ve beslenmesini onaylamak için 1926 yılında ilk evcil hayvan besleme ve bakım merkezini kurmuş ve çalışmalarına başlamıştır. Bu gün hala sağlıklı köpek yaşamı için lezzetli ve besleyici köpek mamaları üretebilmek ve yeniliklere öncülük edebilmek için araştırmalarını sürdürmektedir. 1956 yılında, günümüzde köpek maması olarak bilinen, özgün şekiller verilerek yapılan ilk köpek maması Purina Dog Chow üretilmiştir. Amerika da kedi popülasyonun artması ve kedilerin beslenme ihtiyacının karşılanabilmesi için 1963 yılında Purina Cat Chow kedi maması piyasaya sunuldu.

Purina bir yavru köpeğin protein ihtiyacının yetişkin köpeklerden daha fazla olduğunu belirleyen ilk firmadır. 1963 yılında ilk yavru köpek maması Purina Puppy Chow üretilmiştir. Purina yavru köpek mamaları, bir yavrunun süt emmeyi bıraktıktan sonra 1 yaşına kadar olan dönemde, dengeli gelişmesi ve sağlıklı olabilmesi için tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde üretilen ilk yavru köpek maması çeşididir.

1986 yılında Purina laboratuvarları bir yeniliğe imza atarak, gerçek et parçacıklarının mama taneciklerinin içerisinde kullanılmasını mümkün kılmıştır. Bu yenilikçi bir teknoloji ile Purina ProPlan köpek mamaları üretimine başlayarak evcil hayvan beslenmesine yeni bir marka daha katmıştır. Purina ProPlan köpek mamaları ve daha sonra geliştirilen Purina ProPlan kedi maması, lezzetli ve besleyici Mamalardır. Ancak bunun yanı sıra gözle gözle görülebilen derecelerde gelişime, tüy sağlığına ve genel kondisyona olan katkısı ile kedi ve köpek sahipleri tarafından tercih edilen marka olmuştur. Öyle ki artık Purina ProPlan değil Proplan köpek maması ve Proplan kedi maması olarak bilinmektedir.

Purina kedi ve köpek maması çeşitleri, her keseye hitap edebilen uygun fiyatları ve ürün kalitesi ile ülkemizde oldukça saygın bir yer edinmiştir.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?