Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

 Tür Seçimi

 •    Kedi Mamaları

 Ürün İçeriği

 •    Ton Balıklı

 Ürün Kilogram

 •    300 gr

 Fiyat Aralığı

Ürün Bulunamadı

Whiskas Marka Ürünler

 • Tablo
 • Liste
 • Whiskas Junior Kümes Hayvanlı Jöleli Konserve Yavru Kedi Maması 85 grx4 Adet | 79,32 TL

  JPM032489

  Whiskas Yavru Kedi Maması, 2-12 aylık yavru kedilerinizin sağlıklı ve dengeli bir beslenme için ihtiyaç duyduğu tüm besinleri sunar.
   
   
   
  79,32 TL
 • Whiskas Ton Balıklı Ve Sebzeli Yetişkin Kedi Maması 300 gr | 49,89 TL

  JPM005358

  1 yaş üzeri tüm kedi ırkları için, dışı kıtır parçalı ve içi yumuşak dolgulu, ton balıklı yetişkin kedi maması
   
   
   
  49,89 TL
 • Tablo
 • Liste

Whiskas Kedi Maması Çeşitleri

1958 yılında kurulan Whiskas markası kedileriniz için mamalar ve gıdalar üretiyor. Besin değeri yüksek malzemeler ile üretilen kedi mamaları kedilerinizin sağlıklı bir şekilde gelişimini desteklemeye yardımcı oluyor. Bütün kedi cinslerine uygun olarak üretilen kedi maması çeşitleri farklı aromalar ve lezzetlerde satışa sunuluyor. Kedileriniz anne sütünü bıraktıktan sonra gelişimlerini mamalar ile sürdürmektedir. Bu sebepten tercih edeceğiniz mamaların kaliteli ve doğru içerikli olması gerekir. Whiskas kedi mamaları kedilerinizin ihtiyaçlarına uygun içeriklerde mamaları sizlere sunar.
 

Whiskas Kedi Maması Çeşitleri


Kedileriniz için üretilen pek çok mama çeşidi bulmanız mümkün. İçeriğinde vitamin, protein, tahıl gibi faydalı bileşenler bulunan Whiskas kedi maması öğünler için idealdir. Yaş mama ve kuru mama çeşitlerini beslenme rutinine doğru bir şekilde dağıtarak kedileriniz için en iyi beslenmeyi sağlayabilirsiniz.

Whiskas yaş kedi maması içeriğinde genellikle et, ciğer, tavuk ve ton balığı gibi protein oranı yüksek aynı zamanda kedilerin sevdiği aromaları barındıran çeşitleri satışa sunar. Kedilerinize belirli aralıklarla yaş mama vermeniz aynı zamanda vücudun su ihtiyacını karşılamasına da destek olur. Bağırsaklarının çalışmasına faydası bulunan yaş mamaları kedilerinizin ihtiyaçlarına uygun olarak tercih edebilirsiniz.

Whiskas kuru kedi maması kedilerinizin beslenmelerinin temelini oluşturur. Yaş mamaya oranla daha sık tüketilen kuru mamalar bayatlamaya karşı daha dirençlidir. İçeriğinde kedilerinizin sindirebileceği tahıllar ve lezzetli aromalar bulunur. Günlük olarak tüketime uygun formüllerde üretilirler. Kuru gıdaların yanı sıra Whiskas ödül maması içerik açısından oldukça zengin şekilde satışa sunulur. Tuvalet eğitiminde ve oyunlarda oldukça kullanışlı olan ödül mamalarını da kedilerinizin rutinlerine ekleyebilirsiniz.

Kedilerinizin keyifle tüketeceği aromalar ile zenginleştirilmiş pek çok mamayı Whiskas markasında bulmanız mümkün. Whiskas tavuklu kedi maması protein açısından zengin ve yoğun aromalı mamalardan biridir. Whiskas biftekli kedi maması da kedilerin tadını sevdiği mamalar arasında yer alıyor. Yüksek kalsiyum ve fosfor oranına sahip etli mamalar kedilerinizin kas ve vücut gelişimine destek sağlar.

Kısırlaştırma işlemi sonrasında kedilerinizde farklılıklar gözlemleyebilirsiniz. İştahları artan kedilerinizin beslenmesine özen göstererek iyileşme hızını artırmalısınız. Whiskas kısırlaştırılmış kedi maması kedilerinizin hassas haline uygun ve doğru içerikte bir mama seçeneğidir. Whiskas yavru kedi maması ise yavru kedilerinizin gelişimi için uygun şekilde formüle edilmiştir. Her ihtiyaca uygun mama seçeneklerini bulmanız mümkün.
 

Whiskas Kedi Maması Fiyatları


Çeşitli içerikleri ile her ihtiyaca uygun Whiskas kedi maması çeşidi bulunur. Whiskas kedi maması fiyatları ürünlerin gramajlarına ve içeriklerine göre farklılık gösterir. 10 kg ağırlığında kedi mamaları bulabileceğiniz gibi 250 gr, 450 gr gibi daha az gramajlarda mamalar da bulabilirsiniz. Kedilerinizin sağlıklı beslenmesi için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı Whiskas kedi maması seçeneklerini sayfamızda bir arada bulabilirsiniz. Avantajlı fiyatları ile alışveriş yapmak için sepetinizi oluşturabilirsiniz.
 

Ürün Stok Habercisi Listenize Eklenmiştir

Size haber verilmesini istediğiniz ürünleri Juen Dedektif sayfasından takip edebilirsiniz.

İlginize Teşekkür Ederiz
Ürün Stok Habercisi Listenizden Çıkarılmıştır

İlginize Teşekkür Ederiz
 • 256 bit SSL
 • master
 • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?