Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

Bilgi Güncelleme

Bilgi Güncelleme İşlemleri;

Sisteme giriş yaptıkdan sonra dilediğiniz zaman sağ üst köşede bulunan "Üyelik Bilgilerim" linkini kullanarak güncelleme sayfasına ulaşabilirsiniz.

1- Üyelik Bilgilerim; Üyelik bilgilerinizi güncelleme imkanı sunar.

2- Adres Bilgilerim; Teslimat ve Fatura adreslerinizi güncelleme, yeni adres ekleme ve geçerliliği kalmamış adreslerinizi silme olanağı sunar.

    
a- Teslimat Adresi; Siparişinizin teslim edilmesini istediğiniz adresi yazınız. Birden fazla teslimat adresi girişi yapabilir ve siparişlerinizin dilediğiniz adrese teslim edilmesini sağlayabilirsiniz. Adreslerinize bir isim vererek adres yönetiminizi kolaylaştırabilirsiniz. (Evim, İşim, Yazlığım gibi)

    
b- Fatura Adresi; Faturanızın iş yerinizin adına kesilmesini istiyorsanız "Adres Tipi" kısmında lütfen "Kurumsal" seçeneğini seçiniz. Bu durumda Vergi Dairesi ve Vergi No alanlarını da doldurmanız gerekmektedir. Ayrıca bireysel kullanıcı olarak faturanızın farklı adrese teslim edilmesini istiyorsanız yeni bir adres girişi yapıp faturanızın bu adrese gönderilmesini sağlayabilirsiniz. 

Adres ekleme, güncelleme ve silme işlemlerinizi sipariş verdiğinizde teslimat bilgileri adımından da gerçekleştirebilirsiniz.
 

  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?