Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

Ürün Destek Servisi

Ürün Destek Servisi

Bu bölüm ürünle ilgili olarak karşılaştığınız sorunlarda daha hızlı ve sağlıklı bir iletişim kurabilmemiz için tasarlanmıştır.

1- Sipariş İptal Talebi; İptal etmek istediğiniz siparişleriniz ile ilgili olarak bu bölümü kullanabilirsiniz. İptal edilebilme süresini aşmamış siparişleriniz bu ekranda sıralanacaktır. 

2- Ürün İade Talebi; Bu bölümde iade edilebilme süresini aşmamış siparişleriniz sıralanacaktır.

3- Arızalı Ürün Bildirimi; Tarafınıza ulaşmış olan siparişleriniz de olabilecek arızalı veya bozuk ürünler için bu bölümü kullanabilirsiniz.

4- Eksik Ürün Bildirimi; Tarafınıza ulaşmış olan siparişleriniz de olabilecek eksik ürün bildirimleriniz de bu bölümü kullanabilirsiniz. Bu bildirimi yapabilmek için siparişinizin teslimat sırasında kontrol edilmiş ve eksik çıkan ürün için kargo teslim tutanağı düzenlenmiş olmalıdır.

5- Yanlış Ürün Bildirimi; Tarafınıza ulaşmış olan siparişleriniz de olabilecek yanlış ürünler için bu bölümü kullanabilirsiniz. Bu bildirimi yapabilmek için siparişinizin teslimat sırasında kontrol edilmiş ve yanlış ürün için kargo teslim tutanağı düzenlenmiş olmalıdır.

6- Taleplerimin Durumu; Sistem üzerinden yapmış olduğunuz taleplerin o anki son durumları ile ilgili bilgi alabileceğiniz bölümdür.

7- Ücret İadesi; İptal veya iade taleplerinizle ilgili olarak ortaya çıkan geri ödemeleri bu bölümden alabilirsiniz. Havale ile yapılan siparişleriniz de havale ile ödemenizi geri alabileceğiniz gibi dilerseniz Juen Bonus'unuza eklenmesini de sağlayabilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan sipariş ödemeleriniz de size yine kredi kartı ile iade yapılacaktır. Dilerseniz iade tutarının Juen Bonus'unuza eklenmesini de talep edebilirsiniz.

  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?