Lütfen Bekleyiniz
Lütfen Bekleyiniz

Juen Bonus

Üyelikle İlgili Bilgiler (Juen Bonus)

Juen Bonus; Juen Pet Marketin üyelerine daha fazla avantaj sağlamak için geliştirdiği bir geri ödeme sistemidir.

Juen Bonus Nasıl Kazanılır;
Juen Pet Market'den yaptığınız her alışveriş size Juen Bonus Kazandırır. Alışveriş sırasında her ürünün detay sayfasında o ürünün size kazandıracağı Juen Bonus'un parasal karşılığını görürsünüz.

Juen Bonus kullandığınız alışverişlerde kullanmış olduğunuz Juen Bonus kadar ki kısmından tekrar Juen Bonus kazanamazsınız.

Juen Bonus Nasıl Hesaplanıyor;
Juen Pet Markete üye olarak Kredi kartı veya havale ile Peşin alışveriş yapan tüm üyelerimiz % 2 oranında Juen Bonus kazanırlar. Siparişin faturası kesildikten sonra alışverişin belirtilen orandaki yüzdesi kadar ki kısmı üyenin hesabına işlenmektedir.

Juen bonus hesaplamasında ürünlerin varsa indirimleri ve diğer ücretler düşüldükten sonraki toplam fiyatları üzerinden hesaplama yapılır. Yani kargo ücreti, taksitli satışlardaki vade farkı ve ürün indirimleri hesaplama dışında tutulur.

Juen Bonus Nasıl Kullanılır;
Kazandığınız Juen Bonus'ların miktarı 5 TL ye ulaştığında istediğiniz zaman istediğiniz ürün için kullanabilirsiniz. Ödeme adımında birikmiş Juen Bonus miktarınız gösterilecek ve Juen Bonus'unuzu kullanmak isteyip istemediğiniz sorulacaktır.

Juen Bonus Kullanım kuralları;
1- Oluşturduğunuz bir kaç üyelik varsa bunlardan ayrı ayrı kazandığınız Juen Bonus'larınızı birleştirerek kullanamazsınız ve tek bir üyelikte toplayamazsınız. Bu nedenle üyelerimize tavsiyemiz tek bir üyelik oluşturarak alışveriş yapmalarıdır.
2- Juen Bonuslarınızı başka bir üyeye devredemezsiniz.
3- Siparişten kazanmış olduğunuz Juen Bonus'larınız siparişinizin iptali halinde iptal oranı kadar kısmı nispetinde hesabınızdan düşülür.
4- Siparişten kazanmış olduğunuz Juen Bonus'larınız siparişinizin bir kısmının veya tamamının iadesi durumunda iade oranı kadar kısmı nispetinde Juen Bonus hesabınızdan düşülür.
5- Juen Pet Market Juen Bonus oranlarını gerekli gördüğü durumlarda duyuru yaparak veya duyuru yapmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

  • 256 bit SSL
  • master
  • visa
Üye Girişi

Şifrenizi mi unuttunuz?